Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

majka_dk
24. jún 2010

@claudinka xixixi, tak potom v stredu?

claudinka
24. jún 2010

buducu stredu zatial nic nemame 😉

ulinka221
29. jún 2010

ahojte....takze streda sa asi nekona :(

claudinka
29. jún 2010

ja nemozem v stredu ani vo stvrtok.. ma prist byvaly majitel bytu si pre nejake zmluvy, tak musim byt doma a cakat, kedy zavola.. ale ked sa nudite, kludne dojdite aj k nam 😀 😀

majka_dk
18. júl 2010

ahojte,
tak vy riadne prazdninujete 😉
my sme uz doma z chorvatska, bolo super, este by sme ostali 😎
a vy ako? fakt vsetky dovolenkujete?

sarra6
18. júl 2010

ahojte som tu nova. My sa stahujeme od oktobra do Vrakune. Zaciatkom novembra cakame druhe babo. Tak si touto cestou hladam nejaku kamosku. Na kocikovanie, pokec, kafe....... Budeme byvat v casti kde su domceky. Uz teraz sa tesim, je tu niekto od tial???

majka_dk
18. júl 2010

@sarra6 vitaj u nas 😉 a kde presne budete byvat? domceky su na viacerych miestach 😅 my byvame na pesej, ale svagrina byva na kosodrevinovej v domceku a sme ta, celkom casto 😉

claudinka
22. júl 2010

@majka_dk dovolenkujem doma cele dni, veru hej 😀 😀 😀

@sarra6 kde su domceky, cize za obchvatom tam uplne na konci Vrakune ci kde? Kde byvate teraz? my sme sa v novembri zase prestahovali z Vrakune, ale sme tam skoro stale, takze je to v pohodicke 🙂

majka_dk
22. júl 2010

@claudinka xixixi :D

dnes zase 100 stupnov, vonku pojdeme zase az vecer @ulinka221 nepridate sa? 😉

claudinka
22. júl 2010

my tiez chodime doobeda iba nachvilku, lebo sa to neda vonku vydrzat a von vybiehame tak po 17.00-18.00 a aj to nachvilku.. je to otras tento rok 😒 😒 neda sa chodit kazdy den kupat predsa..

sarra6
24. júl 2010

ahojte ja to tam este vobec claudinka a majka_dk nepoznam, ale bude to na praslickovej ulici. Uz sa hrozne tesim, domcek je domcek. Teraz byvame v PK. A snad tu najdem nejake fajn kamosky na kocikovanie. Mam princeznicku Vanessku ma 2roky a 8mesiacov a v novembri cakame druhu princeznicku uz sa takto tesime 🙂))))))))))))))

claudinka
24. júl 2010

@sarra6 jeeej tak budete tri baby 😉 super! Prasličkovú mi to ani na mapy.sk neukazálo, to je nejaká nová ulica? Tam na konci Ba?

greguska
28. júl 2010

haló, haló, prázdninujeme ? 😉

my tu máme na prázdninách môjho brata (16 rokov) a neterku (15), tak nám je veselo, hlavne im, keď ich matejko otravuje 😀

majka_dk
29. júl 2010

ahojte,

my ideme v sobotu na 2 tyzdne domov do dk, nech si nas uziju a jednym vrzom budeme strazit synovca 😉

@greguska no to uz mas takych riadne vyrastenych pubertakov na prazdninach 😀 nas matko ma len 7, bol tu tyzden, potom sme s nim aj s babkou boli tyzden v chorvatsku a normalne som si od neho musela oddychnut 😅 a teraz mozme pokracovat 😉

sarra6
29. júl 2010

ahojte baby ako sa mate???? Snad tu spoznam nejake kamosky na kocikovanie uz teraz tesim

claudinka
29. júl 2010

ahojte baby, my všetko po starom 😀 malý akurát spí prvýkrát bez plienky, tak ho chodím furt kontrolovať 😀

sarra6
29. júl 2010

claudinka tak to velmi sikovnucky ked uz bez plienky

greguska
29. júl 2010

majka,
no veru, pubertiaci, ale našťastie patria k tým slušne vychovaných, aspoň zatiaľ 😉 mne to celkom vyhovuje, aj sa s maťkom pohrajú a ja môžem robiť, a aj pobeháme kade tade, kde sa mi inokedy nechce, alebo tam nemôžem ísť s tým mojím malým čertom 😉

claudi,
ako to dopadlo ?

simik99
30. júl 2010

Ahojte,
sme tu dlhsie neboli. vidim, ze sa mate fajn.
my sme boli na dovolenke, potom bol Adamko chory a odvtedy mi je stale v patach, nic nemozem robit ☹ na ten bordel, co mame v byte, pomoze uz asi iba bomba 😖
Claudi, vy uz bez plienky skusate? Lubosko je sikovny.
Majka, ako bolo v Chorvatsku? my sme tiez chceli ist, ale kvoli dlhej ceste sme nesli. nevedela som si predstavit, ako by tam maly vydrzal, ked niekedy jaci aj ked po Bratislave jazdime.

majka_dk
30. júl 2010

@simik99 krpec v pohode vydrzal, aj sme sa bali, ale nakoniec v pohode, dokonca spal asi len 1,5 hod zo 6,5 😉

claudinka
1. aug 2010

to je zase teplooo 😀 nie som si ista, ci mi to chybalo, ked bolo zimsie 😀
maly mi spinka, zase mame slintacku, tak to mame veselo doma teraz 😖 😖

claudinka
1. aug 2010

@greguska pekne spal hodku a pol, zobudil sa, vycikal do zachodika.. na druhy den spal tri hodky a dve riaadne mlacky 😀 takze to radsej este neskusam 😀 na spinkanie pekne plienocka este..

sarra6
2. aug 2010

ahojte najdem tu nejaku kamosku na kocikovanie stahujeme sa do BA vrakuna a nikoho tu nepoznam moc sa potesim. Som v dobrej miestnosti

claudinka
5. aug 2010

ja som ti pisala ip-cku 😀 na kocikovanie nie som, ale obcasny pokec kludneee 😝

ulinka221
6. aug 2010

ahojte, to je dnes pocasie....a my dnes malujeme malemu detsku izbicku 🙂

majka_dk
6. aug 2010

ahojte
my stale v dk, super je aj ked krpec je stale na mne zaveseny ako taka prisavka a to sme tu uz tyzden, ide von s babkou za 20 min su doma lebo chodi od vchodu k vchodu a krici "mamaaa" potom pride domov a hned "mojaaa" 😵 😵 😵
@ulinka221 no uz sa tesime na izbicku a michal si dal kde vsetky veci 😀 😀 😀

claudinka
6. aug 2010

super pocasie! 😀 😝 ja sa z neho uplne tesim.. neznasam tie horucavy, ked clovek ani z domu s malym nemoze vyjst..

ulinka221
8. aug 2010

ahojte...izba hotova 🙂 uz len koberec a objednat nabytok ....LEN :D
Majka uz sa na vas tesime. Michal sa prestahoval do spalne....vsak je velika 🙂
U nas maly zacina strajkovat...zaspavat len pri mne...a to zaspi za 5min....pokladik...ale zubky ho trapia
Patko mozno ked bude doma tak to bude lepsie 🙂 ..."vybehaju" sa chalaniska ....alebo maminy 🙂

claudinka
8. aug 2010

my sme dnes objednali malemu tapetu do detskej a koberec budeme vyberat, ale to velmi neponahla a tesim sa jak mala 😀

ulinka221
9. aug 2010

ja som na tom podobne Claudinka 🙂 len som zistila ze koberec nie je problem kupit ale ako ho doviezt...hm
a dalsia radost: maximko zacal hovorit mama 🙂 ....ale zatial len ked sa mu nieco nepaci alebo ma nevidi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre