Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

dorotka
7. mar 2007

daduska k BA II uz je tema otvorena ale vacsinou tam prispievali kocky z ruzinova ale ak sa nebojis oslovit ludi na ulici tak vo vrakuni nemas problem najst kocky ktore budu mat aj rovnako stare babetka my pri prechadzkach stretavame vela kocikov 😉

misulka101
7. mar 2007

ahoj dorotka a sktorej casti vrakune si?

dorotka
18. mar 2007

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
myslim ze vtejto teme by sa o tom malo vediet
misulka byvam za naznamejsou stavbou vrakune pentagonom
inac babulky nebola ste niektora pred tyzdnom na stretku v cukrarni na polnohospodarskej? videla som tam asi desat mamiciek

pipi1211
18. mar 2007

ahojte vrakuncanky 😀 ja som z cilizskej a ako vidim nie som tu sama z vrakune na ModromKoniku 😀 😀 😀

pipi1211
18. mar 2007

odkial z vrakune ste? 🙂

dorotka
18. mar 2007

pippi ja uz som napisala 😉 kedy ides na matersku? budes matbb net aj potom?

pipi1211
18. mar 2007

materska mi zacina 17.aprila a net budem mat urcite 😀 bez modreho konika si to uz fakt neviem predstavit 😀

dorotka
19. mar 2007

ok tak ked budes doma mozes chodit s nami kocikovat aby si sa nenudila ako tehulka ja som si tak robila vychazdky s tonickou 😉

pipi1211
19. mar 2007

jeeeej no to by bolo super 😀 rada sa k vam pridam 🙂 neviete aka je detska dr vo vrakuni?

dorotka
23. mar 2007

ja chodim k pysnej na lotyssku je vraj ovela lepsia ako hudecovu ale na babetku som videla ze si chvalia aj nejaku dr z bebravskej

ingrid78
6. apr 2007

Ahokjte vrakuncanky, ja byvam na Podunajskej a malu cakame 13.4. piatok 😉 Tak dufam, ze to bude stastny den. mala som trochu stres ,z toho, ci budem mat s kym prehodit par slov, pretoze tu nikoho nepoznam, tak sa na vas tesim 🙂

jajasa
7. apr 2007

Ahoj Ingrid. V prvomrade ti prajem lahunky porod a krasnu zdravu babulku. Ja byvam na Bebravskej a s malou chodim najcastejsie do vrakunskeho parku.

pipi1211
7. apr 2007

ahoj ingrid... takze mas naplanovany porod na 13teho? podla mna je to pekny datum 😀 tak nech vsetko fajn dopadne 😀 ja tu tiez nikoho nepoznam takze by sme mohli spolu aj chodit kocikovat 😀 😀

grmitko
7. apr 2007

ahojte kocky,
pipi1211, ja chodim s malymi k dr. Pisnej, je skvela. Viem to porovnat lebo predtym sme chodili inam a to sa neda porovnat. Ma perfektny pristup k detom aj rodicom.
ingrid78, drzime palce, zelame lahky porod a vela zdravicka malej.

pipi1211
7. apr 2007

ahoj grmitko 🙂 a kde sidli ta Pisna? 🙂

ingrid78
8. apr 2007

Dakujem vam baby, uz mi 3 tyz. tvrdne brucho a mam slusne krce, tak dufam, ze to coskoro bude. Vrakunsky lesik je fajn, chodila som tam na prechadzky, tak sa na vas tesim. Pa pa. Inak my mame vybavenu Dr. Zemberovu z Ucitelskej ul., pocula som na nu dobre ohlasy,tak dufam, ze je dobra

zuzana_t
8. apr 2007

ahojte, ja byvam tiez vo Vrakuni, teda podla mna su to Podunajske Biskupice ale to je jedno - bzvam na podunajskej ulici, tak dufam,ze ked niekedy budem kocikovat, tiez nebudem sama 😉

ingrid78
9. apr 2007

Zuzi a kde na Podunajskej presnejsie byvas. ja na 17.

zuzana_t
11. apr 2007

v tej novej novostavbe, hned na rohu, pri restauracii EAST - vies kde? 😉

ingrid78
13. apr 2007

Ano viem, ja som len kusok dalej.

tonicka
14. apr 2007

tak caute, ja som z Latorickej(prvy nadchod) 😉 a potvrdzujem dorotkine slova 😉 A ak vidite na ulici mamicku s cervenym trojkolkovym kocikom alebo s klokankou, ktora sa vyskiera na vsetky maminy s kocikmi sa tehulky, taaak potom som to ja 😀 😀 😀 😀

ingridp
14. apr 2007

Ahojte maminy a buduce maminy. my sa tiez budeme stahovat do Vrakune, budeme byvat v tej novostavbe kusok za darexom, vlastne uplne na zaciatku vrakune - ani neviem, ako sa tie ulice tam volaju. tak sa k vam s tym kocikovanim pripojime🙂
nemate nahodou na tu dr. pysnu telefonne cislo niektora?

cia13
18. apr 2007

Ahojte,
aj my sme z Vrakune. Mohli by sme sa niekedy stretnut vo Vrakunskom lesiku. 🙂

jajasa
18. apr 2007

Ahojte
Som Dolnych Honov a suhlasim s Ciou niekedy sa mozeme stretnut vo Vrakunskom lesiku /nielen tam/, my tam teraz chodime skoro kazdy den. Aj teraz sa obliekame a ideme von aj ked uz neni tak krasne ako posledne dni ☹

bilushka
16. máj 2007

Ahojte,
tak vy uz tam brazdite sidlisko vsetky, dufam, ze sa k vam o 3 mesiace tiez pridam 😉 My byvame na Estonskej...

zuzana_t
16. máj 2007

ahojte, mame v biskupiciach alebo vo vrakuni ine jasle, ako tie na komarovskej?

bilushka
30. máj 2007

No co je, nejako ste sa odmlcali...
Pipi, ty sa este vlacis s tym bruchom?
😀

bilushka
4. júl 2007

Ahojte, obraciam sa na vas mamicky, co uz mate vybratu pediatricku u nas vo Vrakuni: mohli by ste mi prosim nejaku odporucit, neviem, na koho sa mam obratit...

pipi1211
7. sep 2007

no ahojte VRAKUNCANKY A BISKUPICANKY... ako sa mame? 🙂 🙂 🙂 🙂

dorotka
12. sep 2007

no pippi my sa mame fajn nechystas sa chodit na brusne?
a nejake dalsie mamicky sa nenajdu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre