Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

sisa29
24. jún 2009

ahojte no ja som zas zmokla dneska akurat ma po ceste domov zastihol dazd.strasne pocasie a kde je leto????aj ja idem na stretko baby len dajte vediet kedy a kde

claudinka
24. jún 2009

sisus neboj, zatni zuby a hotovo 😉 zmaknes zubara..

dualcore, jasan, hned, ako bude lepsie pocko 😉 dnes to bol veru des

sisa29
25. jún 2009

cafte no dnes konecne trosku slniecka len dokedy to vydrzi 😒 😒 😒

ivankask
25. jún 2009

Ahojte,

my byvame na dolnych honoch a tiez sme skoro furt same s malou. Ak by niektora mala chut sa pridat na prechadzke, budem rada 😉

claudinka
25. jún 2009

sisus hmhh doteraz? 😀 😀

ivankask ahoojky, kolko ma mala?

ivankask
25. jún 2009

ahoj claudinka,
vcera mala 7 mesiacikov 🙂

majka_dk
25. jún 2009

ahojte baby,

ja by som sa tiez k vam rada pridala lebo pomaly, ale isto zacinam trpiet samomluvou, hlavne ked maly spinka 2 hod v kociku na prechadzke 😉

ivankask
26. jún 2009

ahoj majka,

super, ja tiez trpim samomluvou🙂

majka_dk
26. jún 2009

ivanka aspon nie som sama 😉
a kde presne byvas?

dualcore
26. jún 2009

ahoj babulky
tak tada nieco spiskame.co poviete na buduci tyzden niektory den? Dajte tip na den a cas ktory sedi viacerim 🙂

ivankask
26. jún 2009

majka, my byvame na dolnych honoch a ty?

sisa29
26. jún 2009

cafte cafte.
tak kukam ze tu mame nove mamulienky tak vas tu vitam.ja som sisa mam 27 rokov a 3 a 3/4 rocnu Ninku a 4 mesacnu Nelku.

baby si predstavte ze nelka je zas chora vcera tak kaslala az sa nam zacala niekolkokrat dusit no strasna noc tak som isla dneska opet k lekarke dostala sirupcek a kvaqpky a poslala nas na ocne nakolko jej zas tecie a pani ocna povedala ze musime na to prepichnutie ocnych kanalijkov tak ideme 7 jula lebo ze s tych ociek je nelka stale chora lebo ze ten hnis jej steka z ocka do nosteka a odtial na priedusky.tak budeme mat snad uz pokoj potom.

majka_dk
26. jún 2009

sisa dik za privitanie 😉

ivanka my byvame na rajeckej vo vrakuni.

nas maly patko ma 11 tyzdnov uz sa pomaly ucime kedy spinkat a kedy nie, tak sa mi snad podari stretnut sa s vami 🙂 (teda dufam, ze sa mozme aj my nove pridat 😉 )

ivankask
26. jún 2009

inak, ja som tu tiez nova 🙂
dik za privitanie 🙂
ja mam 7 mes. Sasku

sisa29
26. jún 2009

majka jej ja som sa pred 2 mesiacmi odstahovala z rajeckej byvali sme nad hugom.ale chodim tak kazdy den

majka_dk
26. jún 2009

sisa tak ked ma uvidis tak sa kludne prihovor 🙂 mame cely cierny kocik a inak vyzeram presne ako na fotke, ja inak chodim tak, ze nevidim nepocujem, tak kludne do mna stuchni 😉

claudinka
27. jún 2009

sisus vobec nezavidim 😒 des a hruza.. uz nech to mate za sebou..

My byvame na Cilizskej 😉

tiez vitam majku_dk 😉

sisa29
27. jún 2009

majka ja som ta uz tusim videla na terase tento tyzden ci nie?tak sa mi zda.ja mam strasnu pamet na tvare domna treba tiez kopnut ked ma uvidis.mam zelenoruzovy kocik je tu iba jeden taky.

majka_dk
28. jún 2009

sisa na terase? to myslis v krcmicke na terase? ak tak to som nebola ja 🙂 ja len kruzim okolo celej pesej (ked sa mi zda, ze sa uz ide budit, tak ju obehnem aj 10x 😀 )

sisa29
28. jún 2009

majka nie v krcme myslela som na pesej zone ja TO VOLAM terasa

majka_dk
28. jún 2009

jaaaj, tak to som isto potom bola ja 😀

sisa29
28. jún 2009

baby hodila som do temy biskupice termin na stretko v stredu o 11,00 pri poste na uzbeckej.kto mozete???

majka_dk
28. jún 2009

sisa a nebude o 11 strasne teplo? lebo hlasia nejake tropicke teploty a nas maly neznasa teplo, ale ak nebude tak my by sme dosli 😉

sisa29
28. jún 2009

ja neviem nekukala som predpoved.tak potom o 9,00 radsej?

claudinka
28. jún 2009

my uvidime podla toho, kedy vstaneme a kedy sa mlady pan nadesiatuje.. ale pridam sa rada 😉 sak kebyze idete skor, ako stihame, dobehneme trosku neskor, ta desiata trva tak par minut 😝

ivankask
29. jún 2009

ahojte,

o 9 je pre nas dost skoro, mozno okolo 10

majka_dk
29. jún 2009

okolo 10 by to vyhovovalo a nam asi najlepsie

sisa29
29. jún 2009

baby o 10,00 super len sa musime dovtedy vyliecit.som chora aj ja nelka ma este kaslik a ninka od vcera 38 horucku.ale ideme k lekarovy tak uvidime.este napisem.

ivankask
29. jún 2009

ahoj sisa,

jaj vy ste chore? chudatka, tak s a radsej liecte, aby ste boli cim skor fit a aby sme nieco nenachytali

claudinka
29. jún 2009

sisus juuj zase? mein gott.. my dnes mame poradnu 🙂 tak sa mi tam nechce 😀 😀 ale som zvedava, kolko ten moj "krpcek" vazi 😉 tak ak nas uvidite motat sa pri ciernovodskej okolo jednej, kludne sa prihovorte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre