Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

majka_dk
14. nov 2009

ahoj zuzca,

jasne pridaj sa, budeme rady 😉

adriana0022
14. nov 2009

zuzca, pripájame sa aj my a tesime 🙂

ulinka221
16. nov 2009

ahojte, uz som tu aj ja...mala som tu mamu...takze pocitac ani nehrozil :D
vidim ze su to nove mamicky...podobne ako ja 🙂
uz len sa stretnut.

Majka, stale ta neviem zastihnut 🙂 ...xixi...ale dnes ideme okolo 16tej...prvy krat sme boli dnes aj doobeda...takze som posunula prechadzky...ak na teba natrafim urcite sa ohlasim 🙂 ...inak mam cervenu bundu a cerveny kocik...myslim ze to sa neda prehliadnut.
Ak sa chce este niekto pridat ...super 🙂 Bude veselsie.

ulinka221
16. nov 2009

zeleny_cajik - ahoj volam sa Paula...som rada ze je tu aj niekto kto ma uplne malinke mimino...my budeme mat tento tyzden 1mesiac 🙂

majka_dk
16. nov 2009

taaak a konecne som niekoho stretla 😀 dufam, Pauli, ze sa budeme stretavat aj castejsie, mozme zbehnut do parku a pribrat zuzcu (a ja vam budem ticho zavidiet male miminka 😉 )

majka_dk
17. nov 2009

ahojte,

dnes sa nam vobec nechce spat, zatial spal od 6 len hodinu a tvari sa, ze teda spat nejde 😕 asi pojdeme vynimocne spavat do kocika 😒

ulinka221
17. nov 2009

ahojte, dnes sme boli trochu skor...maly nas rano trosku potrapil...tak sme doobeda radsej ani neboli vonku.
skoro rano len chrcal a metal sa v postielke...ale neplakal...mysleli sme ze ho bolelo brusko....ale myslim ze asi by plakal keby ho nieco bolelo.
Dnes je take pocasie na spanie.

sisa29
18. nov 2009

cafte maminy.

no to som tu davno nebola.ako sa mi mate vsetky???vidim ze su tu nove maminky tak vas tu teda krasne vitam aj s vasimi babetkami.

nelka rastie ako z vody tak ani nestiham pisat moc a ked tak som na facebooku hram tam tie hry tak som sa dotoho zamotala az no.takze ak si chcete pisat viac tak si ma pridajte na fcb pod silvia krcmarikova krasna.budem sa tesit na kazdu z vas.

sisa29
18. nov 2009

a ak ma nahodou niektora stretnete na pesej vo vrakuni kludne do mna kopnite ja si nepametam tvare.mam zeleno ruzovy sportovy kocik a v nom krasne okate babetko.

majka_dk
18. nov 2009

ahojte,

tak my sme dnes boli po 2 mesiacoch plavat, krpec sa strasne tesil, uz sa tesime na dalsiu hodinu (len dufam, ze neochorieme)

sisa ja ta podla mna stretavam dost casto, teda ked bolo teplejsie som ta stretavala aj so starsou dcerou na pesej, ale ty si stale s niekym zakecana 😉 a ja nechcem rusit 😅

adi uz ste zdrave?

zajtra ideme do poradne, tak pridam nase miery, ale dnes sa vsetci na plavoske cudovali, ze aky velky a len 7 mesiacov 😅

sisa29
18. nov 2009

majka kludne mozes rusit.no ja som dost ukecana.

zuzca6
18. nov 2009

ulinka221, majka_dk, kedy chodievate von? ci ako sa podari?=o)))) mozme sa dohodnut a stretnut..... 😉

majka_dk
19. nov 2009

sisa :D

zazca - my chodime okolo 10.30 - 11.00 doobedu a poobede okolo 15.30 - 16.00 😉

ulinka221
19. nov 2009

ahojte, ja sa priznam ze ako vyda ale vacsinou rano o 09:30- 10:00 a potom 15:30-16:30 sa snazim.
mam cerveny hlbky kocik.

majka_dk
19. nov 2009

tak ani nam vzdy nevyda, dnes sme boli napr. uz o 9.30 lebo nechcel zase doma spat, uz 3 den by sa len nosil 😠 este jeden den a slahne ma ☹

poradna ok, mame 9090g a ze sme straaaasne narastli 😀

ulinka221
19. nov 2009

fiiha. to ste riadne velki 🙂
ja som dnes vazila maleho a 4790g....od poradne (minuly tyzden) pribral 300g ...je to riadny valibuk
uvidime co nam povie doktorka
Majka my sme tiez boli 9:30...to sme sa museli minut.
Zajtra sa pokusime tiez tak vyrazit...uvidime ako Maximko, lebo tuto noc ho brusko bolelo tak vela nenaspal.

majka_dk
20. nov 2009

ahojky,
tak my sme dnes vstali o 6.40 nechapem, super som sa vyspala 😉
my teda dnes pojdeme asi von neskor lebo pojde spat okolo 9.30 ale ak nezaspi sme tam hned 😉

pauli to budete taky velky ako my 😵

majka_dk
20. nov 2009

a vcera sme boli vynimocne v parku, ked spal 😉

majka_dk
23. nov 2009

ahojte,

aky bol vikend? my nic new.
dufam, ze sa to pocko zlepsi, nech mozme ist na chvilu von 😉

adriana0022
25. nov 2009

ahojte kočky, my sme boli na tyždeň preč, takže k netu som sa nedostala. kašel nas našťastie presiel, ale mame zase obcas zvysene teploty - rastu nam zubky. ked jedno skonci, vyskoci druhe 😒
maji, ako bolo v centre? dnes sa tam zastrajam, ale este cakam aka bude mala - z tych zubov nebyva dvakrat dobra... a este som sa ta chcela opytat, kam chodite plavat? chcem ist s drobcom a pozdava sa mi alva - baby water club, len sa k tomu neviem dokopat a tak trochu sa bojim, ci mi teraz v zime neochorie.

... a este prispevok do diskusie o vahe, my mame pol roka (presne vcera) a vazime 6 kg (plus, minus autobus)
aspon si viem urobit prehlad🙂

PS: male predstavenie na koniec: s tymi ktorymi som si este nepisala -vidim tu stale novsie tvare, ktore su asi "trvalky" v tejto diskusii, my sme tu viac menej nove, takze ahojte 😵

majka_dk
25. nov 2009

adi v centre som nebola, vsak som pisala, ze je mi to blbe ist samej s kocikom 😅
a chodime plavat do zabiatka na nobelovu a celkom sa nam paci a aj krpcovi a to je hlavne 😉 v alve maju dlhorocne skusenosti, ale vraj to tam byva strasne narvane 😕 , tak neviem

sevi
25. nov 2009

Zuzca aj ja mám dcérku Viktoriu.ale som z biskupic.no možno sa niekedy stretneme...

adriana0022
25. nov 2009

ehm maji, tak ja som nieco zle precitala .... kym sme sa vychystali s malou do toho centra, tak som videla uz len velky huf mamiciek od tial odchadzat, takze nic z toho. Ale aspon sme to omrkli kam treba ist. No a fakt je to take cudne prist tam sama ... mohli by sme sa dohodnut a ist tam pozriet spolu, aspon tam nebudeme sami 😝
Zabiatko nepoznam, ale idem si to vygooglit. Su tam volne vstupy, ale sa treba nahlasit na nejaky kurz ako v alve?

ahoj sevi, ja som tiez blizsie k biskupiciam ako k vrakuni a chodievam kocikovat aj do biskupic, mozno sa niekedy miname

sevi
25. nov 2009

Adriana0022 možno...ja mám červený kočík patron f4.vsak by sme mohli niekedy (ked bude takto pekne ako dnes) skočiť spolu von,napr do tesca hore,tam je ten bazén s loptičkami.dcérke sa tam páči,aj ked ju musím este držať,nevie sedieť ani chodiť.syn je taký introvertny ale doma je z neho poriadny čert. 🙂

adriana0022
25. nov 2009

sevi, podla kociku neviem, ale v tescu byvam dost casto na nakupoch, takze mozeme si dat rande uz aj tento tyzden 🙂 ja mam iba malu, tiez nevie chodit a sedi len s pomocou, ale ked vidi druhe deti, je z nich unesena

majka_dk
25. nov 2009

adi tak v pondelok mozme ist, ak budeme vsetci zdravy 😉 a kde to presne je? a v zabiatku robia len kurzy.

a pridala by som sa aj do tesca, sice neviem, ci vydrzime cestu, ale potom ked ho tam na chvilu vylozim, tak to snad spat zvladneme 😉

sevi
26. nov 2009

Adka jasné môžme,neviem ale kedy...dnes tam idem okolo 10hod by som tam mala byť.vsak náhodou ak si prečítaš a budeš môcť prist tak budem rada...

adriana0022
26. nov 2009

dnes som bola taka leniva, ze sme az teraz vyliezli z postele 😔
Majka pondelok bude super, je to na Bodvianskej ulici, v areali skôlky, vzchadza sa tam z boku. Mozno to budes poznat podla takeho mensieho sport. centra, ktore je nedaleko. Ja som si to pozrela na supernavigator.sk a trafila som (to je uz co povedat🙂). Prip. sa mozeme stretnut niekde inde.
PS: nasla som dalsie MC Pohoda, je to na stvabarskej, tiez v nejakej skolke (ak si to dobre pamatam), to by si mala mozno blizsie.

Sevi, nestihla som si precitat tvoj odkaz, takze sme sa nestretli 😢 Idem nakrmit malu a pojdem omrknut tie lopticky.

sevi
26. nov 2009

Ahoj adka,ja som nakŕmila akurát malú a pôjdem uspať deti.dnes prvý krát bude syn spať bez plienky tak dúfam že to nebude take strašne.zajtra ho idem prihlásiť do škôlky.od januara asi začne chodit,už je čas vsak ma 3r.

majka_dk
26. nov 2009

adi ta pohoda je v detskom domove pohoda, ale tam maju nejak vzdy zavrete ked idem okolo 😉 ale mozme skusit aj tam, pojdem zajtra kuknut kedy maju oficialne otvorene ale ja kludne pojdem aj na bodviansku, mne je to jedno 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre