Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

greguska
20. mar 2010

ahojte,
po dlhšom čase sa aj my hlásime 😉 ja si vás občas čítam, ale to už v posteli v mobile, tak sa mi nechce ťukať 😝 😀

claudi,
zajtra ideš do lesíka ? a s kým ? 😀 😀 😀

ulinka221
21. mar 2010

ahojte, kraasa co je vonku...aj my sme uz pravidelne v lesiku 🙂 Sice dnes vyzera nejak zamracene...ale ma byt 18stupnov 🙂
Novy MK sa mi celkom paci...este ho musim viac okukat 🙂
Ako vikendujete?
Normalne mame lepsiu naladu pri takom pocasi 🙂

claudinka
21. mar 2010

gregus 😀 😀 skoda, ze je dnes take pocko.. cez tyzden niekam vybehneme ale urcite! 😉

my sme boli vcera v zoo a v restauracii v malinove sa najest a dnes sme boli doobeda v tescu a poobede vybehneme iba sem niekam von, lebo to pocasie vyzera vselijako.. ale aspon, ze je teplucko zatial dufam 😲 😲

greguska
21. mar 2010

claudi,
jasné, možno v stredu by sme mohli 😉
teraz v počasí hovorili, že má byť pekne od utorka do piatka, tak hádam aj nejaké maminky odtiaľto stretneme 🙂

ulinka221
22. mar 2010

jooj dnes je kraasne...lesik to dnes isti

claudinka
22. mar 2010

my sme boli rano tiez vonku a pofukuje tak obcas neprijemne.. hmh, divne pocasie, nemam to rada 😒

greguska
22. mar 2010

ahojte!
tak my sme boli vonku až poobede, 2 hodiny sme strávili na ihrisku na Latorickej 😉
claudi, tak stredu poobede ? či doobeda 😅 ?

slunce3
23. mar 2010

sewaste dnes od 9:00sme behali v avione, hladala som botky k svadobnym az do tretej maislo porazit aj s malou ta bola fajn lenna kazdy vlaciksa drala ale co nech si uzije ked nam ho uz v tesku zrusili...zajtra si idem kuknut nejake saty tak drzte palce nech to dobre dopadne,ja s mojim stastim hned prve na skuske zababrem alebo roztrham :D.....

katkav
24. mar 2010

slunce3, Ty sa vydavas? alebo to je svadba niekoho ineho? drzim palce, nech nic nepokazis a najdes nieco, co sa Ti bude velmi pacit. 🙂 minule som Ta videla korculovat s malou. 🙂

slunce3
25. mar 2010

no to sm asi boli my, ved dajme niekedy stretko, bude sranda, kolkoma tvoj drobec?

greguska
25. mar 2010

taaaak, včera v lesíku, aj s claudinkou, kým sme ho prešli s drobcami na pešo, hodinka za nami 😀
aj nabudúce pôjdeme, len sa už má pokaziť počasie, tak asi až po veľkej noci 😒

claudinka
26. mar 2010

dovtedy ma byt skaredo? Nestraaaas 😀

katkav
26. mar 2010

aj my sme boli v lesiku v stredu, boli tam take dve baby na lavicke, neboli ste to vy? my so Zuziq sme isli aj s mojou kokrspanielkou okolo.
slunce3, Tomasko ma 7 mesiacov, jasne, mozeme sa stretnut, len tento vikend mi to nevychadza, tak buduci tyzden by sa hadam dalo, ak nebude otrasne pocasie. Pekny vikend vsetkym.
Baby, ak mate niektora chut vyplnit jeden dotaznik, budem vam velmi vdacna, pisem diplomovku, tak potrebujem trosku pomoc.
http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey...
dakujem velmi pekne. 🙂

claudinka
26. mar 2010

idem vyplnit 😉
na lavicke? je to mozne, podobame sa podla fotky? 😀

greguska
26. mar 2010

aj ja idem vyplniť 🙂
asi sme to boli my, ja si památam, že išli dve mamičky aj s bledohneným kokrom 😀 ale ja nemám pamäť na tváre, tak sa musíš nabudúce prihlásiť 😀 😀 😀

katkav
26. mar 2010

dakujem baby 😉 greguska, dobre si pamatas, Zina je taky bledohnedy koker, ona bola na voditku a isla oproti taka babka a mala psa bez voditka, tak ste cakali, kym prejde, aby malym nic nespravila, mam pocit, ze jeden mal odrazatko 🙂 a obidve ste mali tusim cerveny sportovy kocik. Podobat sa trosku podobate, ale to by som musela chodit asi po vonku s vytlacenymi fotkami, aby som vedela, ci to je dany clovek 🙂 ved ked bude zase pekne teplucko, tak sa dohodneme a stretneme. pekny vikend zatial.

claudinka
26. mar 2010

odrazadlo sme nemali ani jedna.. a cerveny kocik tiez nie 😀 😀 😀 😀

claudinka
26. mar 2010

ked bude buduci tyzden pekne, mozeme dat stretko vrakunciatok a ich maminiek v lesiku 😉 😉 😉 😉

slunce3
26. mar 2010

tak to by bolo super, uz teraz sa tesim

katkav
26. mar 2010

no tak bud ste to neboli vy, alebo som ja farboslepa.... to bude to kojenie, asi mi lezie mlieko do mozgu 🙂 ale bledohnedeho kokra mam 😉 aj ja sa budem tesit.

greguska
26. mar 2010

😀 😀 😀
katka to je v pohode, veď tam bolo toooľko kočíkov a mamičiek 😉 ja si absolútne nepamätám ani či ste kočík vôbec mali, ja som si len havina dáko zafixovala, lebo aj my sme mali kokra, len čierneho 😉

no stretko môžeme dať, my sme tu ale asi len do stredy, potom ideme na sviatky na chalupu... ale veď aj po sviatkoch bude hádam pekne a dlho 😉

katkav
27. mar 2010

greguska, po sviatkoch to je asi istejsie, ze nas tu bude viac, lebo na sviatky idu asi vsetci mimo 🙂 aj pocasie ma byt na prd, tak snad uz bude riadne jarne pocasie potom. 🙂

claudinka
27. mar 2010

tak teda po sviatkoch 😵 😵

greguska
27. mar 2010

dobre, po sviatkoch sa tešíme 😉

claudi,
včera sme šli domov pol hodinu, som si hovorila, že ty si v moste skôr, ako ja doma 😝 😉 a bobek zaspal pred 21 v obývačke 😉

claudinka
28. mar 2010

gregus nabuduce vas odprevadime my 😉 budeme striedat 😉 tak neskoro zaspal? my sme spali obaja velmi skoro 😀 😀 😀

greguska
28. mar 2010

v pohode, mne neuškodí sa viac prechádzať 😝 😉
že neskoro, to bolo myslené, že tak skoro, už o 21 😀

a ako ste všetci zvládli posun času ? detičky to pochopili a pekne išli spinkať ako mali ?

claudinka
29. mar 2010

nejako sme to ani nezaregistrovali nastastie.. 🙂 iba rano namiesto 6.30 vstavame 7.30 🙂

greguska
29. mar 2010

no však to je dobré 😉
my sme sa tiež tak o hodniku posunuli, ale aj večer, takže včera išiel zase až po 22... no ale veď som na to zvyknutá 😉

greguska
31. mar 2010

pekné sviatky všetkým 😉

majka_dk
31. mar 2010

ahojte

uz sviatkujeme? 😀 😀 😀

dnes je hrozny cas, boli sme aspon v reme a po ovociko, ale uz asi nepojdeme nikam, to zase zbrckaviem 😀

a aj my sa tesime na stretko 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre