Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

simik99
2. jún 2010

Ahojte,

tak po dnesnej noci som to rano vzdala a nesla na zumbu. bol niekto?

greguska, tiez rozmyslam, ci to nie je aj tym, ze ho kojim. nieco musim vymysliet skor, ako sa nezblaznim.
na tu zumbu si uz predtym chodila alebo si teraz zacala? je to nejak rozdelene na zaciatocnikov a pokrocilych alebo je to jedno?

claudi, aj v piatok bude zumba? len kam dame deti?

v sobotu sme mali oslavu, Adamko mal krasnu torticku. pridavam foto.

claudinka
2. jún 2010

simik ja si beriem maleho so sebou a dohodli sme sa, ze sa budeme pri detoch striedat.. lebo aj tak plna hodinka zumby by nas zabila 😀 kebyze sa nas nazbiera 10, tak to budeme mat za 2 eura na hodku tak sup pozhanat kamosky, inak chodit nebudem 😀 😀 je to jedno, sme vsetci jedna velka kopa 🙂 my sme zacali prespavat celu noc tiez velmi neskoro,a le nastatie to uz tak ostalo a kojila som 15 m, tak tusim od 16 alebo 17 m spime celu noc

claudinka
2. jún 2010

krasna torticka, my sme mali uuuplne ze podobnu 😀 😀

slunce3
2. jún 2010

Prečo vždy ked niekoho stretnem vonku, sa divý že malá je na svoj vek strašne velká. 😀 😀 😀 😀 😀 Minule jedna holka v ružinove skoro odpadla a to myslím vážne normálne nechápala... Jej synček asi 3 ročný tam malej niečo vykecával a jeho mamina sa jej pýtala, že jak sa volá, hovorím že to ona ešte nevie ona má len 15 mesiacov..... 😅 😅 😅 😅 😅 😀

greguska
2. jún 2010

ahojte!

ja som bola na zumbe v rybke, teda zatiaľ to bola len ukážková hodina, došiel ujo, zatancovali sme na 4 pesničky, povrteli ritkami a v pokoji sa rozišli 😉
a hej, dohodli sme, že bude v stredu a piatok od 10.00, kto nemá kde nechať detičky tak nech donesie a budeme sa pri nich nejako striedať...dnes nás bolo 5 mamičiek a deti zostali v herni s jednou ďalšou maminou a tú pol hoďku vydržali 😀

no a na zumbu do MC PB chodím v stredu večer, len jedenkrát do týždňa, aj keď oni cvičia 3x, začala som odkedy to tam začalo, čo je asi 5 týždňov tuším... tie prvé hodiny boli také chaotické, kým človek trošku do toho príde, ale dá sa to, teraz sa už celkom chytám 😅

a s tým spaním, asi treba len vydržať, ja som ho nechcela prestať kojiť kvôli spánku, odstavila som ho kvôli mojemu zdravotnému stavu 😅

slunce3
3. jún 2010

ahoj greguš a čo sa patí v tých centrách..? či nemajú nič ako členské alebo niečo? vždy chodíme len okolo a ku knižnici na ihrisko a už dlho sa chystám že by sme aj dobehli.

greguska
3. jún 2010

vstupné je MC PB buď 1,20 - doobeda alebo poobede, alebo 2 € na celý deň
vstupné v MC Rybka - je 1 € na celý deň, môžeš dôjsť aj doobeda aj poobede, dá sa tam zakúpiť aj členstvo, vtedy platíš 0,20 € za vstup a máš zľavy na krúžky

to sú ceny za vstup do herne, krúžky a ďalšie veci sa platia osobitne 😉

simik99
3. jún 2010

Ahojte baby,

tak nedalo mi to a vcera vecer som bola na zumbe vo fitku 😉 Bolo to fajn, aj som vydrzala celu hodinu, samozrejme motala som sa. Neviem, ci tou zumbou alebo cim, ale nemozem si kvoknut, tak ma bolia kolena, ale svalovku nemam.
Ak sa podari, prideme zajtra, aspon pozret.

claudinka, aj vy ste mali krasnu torticku 🙂

nellynka
3. jún 2010

Caute baby,

Slunce - nemaj blby pocit, nasa mala je tiez velka, lebo aj mama je velka, teda "velka mama" 🙂))))). Nasa sestricka u pediatricky od narodenia vravi, ze neporovnavajte si deti a veru neporovnavam v nicom, aj ked si vypocujem co ini uz vedia, ale nestresujem z toho. Hlavne ze je zdrava a to ci je mega velka, to je jedno.

Baby ja by som aj na tu zumbu sla ale este kaslem lebo mam alergiu. Ale ked sa to zlepsi, tak pridem.

Nasa mala ma 17 mesiacov a prespanie celej noci je nas sen, sice ja spim standardne celu noc, lebo vstava tato, lebo ja mam problem sa zobudit. Ale snad casom aj to pride, no neviem sa dockat 🙂)))

My ideme zajtra na vychod, tak majte pekny vikendik.

greguska
4. jún 2010

kto ide zajtra na vrakunský piknik ?

ja s claudinkou sa tam hádam vyskytneme 😉

greguska
4. jún 2010

no a dnes sme boli na tej zumbe v rybke, cvičili sme v herni pri detičkách a celkom sa dalo...

simik, tak dobehni v stredu, to sa cvičí vo vedľajšej miestnosti, takže deti by tam nemali byť...
ja budúci týždeň nemôžem ani v stredu ani v piatok...

simik99
4. jún 2010

zajtra je nejaky piknik? idem to vygooglit a mozno sa prideme pozriet.

ja som sa dnes aj chystala na zumbu, len sa mi nechcelo tahat maleho do toho pocasia. mozno kebyze byvame blizsie alebo keby som sa uz konecne odhodlala soferovat...

greguska, rada by som tam chodila, len neviem, co s malym. sameho by som sa ho asi bala nechat v herni a ci by vobec chcel... este je malicky.

claudinka
7. jún 2010

simik som stretla dvakrat v sobotu 😀 😀 haluz 😀

simik99
7. jún 2010

no to bola teda nahodicka 🙂

dnes sme boli v mc a tam nikoho. iba izabelka s maminou tam bola a aj to uz pomaly odchadzali. asi je kazdy vonku teraz.

no a potom sme v najvacsej horucave chodili po vonku, lebo susedia prerabaju a vrtali a maly mal uplny hisak z toho. som musela rychlo vypadnut, som sa este vo vytahu obliekala, len aby prestal plakat ☹

claudinka
7. jún 2010

ani sa velmi neda byt v tomto teple vonku, som dosla domov spotena jak mys 😔

greguska
7. jún 2010

my sme dnes boli len balkóne 😅

claudinka
9. jún 2010

to bola oslava ani Happy Birthday sme nestihli zaspievat 😀 😀

greguska
11. jún 2010

akoby sa stalo 🙂

nellynka
16. jún 2010

Ahojte baby, nejako to tu stagnuje! Dnes nam prsi, no co budeme robit? Mozno poobede MC Rybka? Este sa uvidi 🙂

claudinka
16. jún 2010

my budeme dnes doma, aspon jeden den v tyzdni 😀 lebo stale niekde lietame..

majka_dk
17. jún 2010

ahojte,
nedame teraz niekedy to stretko? teraz je take prijemne pocko, ani teplo ani zima, tak nam by to vyhovovalo 😉

claudinka
17. jún 2010

my sme teraz cely vikend prec, ale behom buduceho tyzdna by sme mohli 😉

majka_dk
21. jún 2010

ahojte,
nejak je tu ticho ;)
asi ani to stretko nedame, hmmm?

claudinka
21. jún 2010

tento tyzden ma byt cely skarede pocasie.. 😒

simik99
22. jún 2010

ahojte,

my sme minuly tyzden tiez neboli doma.

to pocasie nam nejak nepraje. mozno buduci tyzden bude lepsie.

majka, pekna fotecka 😉

ulinka221
22. jún 2010

ahojte...od stredy ma byt pekne tak hadam to stretko vyjde.

ulinka221
24. jún 2010

pocasie super...tak co kedy dame stretko? my fujazdime 3.7 prec ...hadam pocasie vydrzi

majka_dk
24. jún 2010

tak napr. v utorok poobede? 😉 ale nam to je jedno, ale 3.7 pride synovec na prazdiny takze tiez nebudeme moct 😀

simik99
24. jún 2010

ahojte,

nam je to tiez jedno. v najblizsom case sa nikam nechystame, tak hocikedy.

claudinka
24. jún 2010

my mozeme kedykolvek okrem utorka 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre