Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

zuzkazuzka
5. nov 2008

Claudi, tak konecna trolejbusov je v pohode, to mam celkom blizko, tak ak by si chcela mohli by sme vybehnut niekedy von, ak by si nemala co "na praci" 🙂

claudinka
6. nov 2008

zuzik co tak dnes? 😝 😀

zuzkazuzka
6. nov 2008

Claudi, prepac ,ale nebola som tu cely den na compe, mala som taky rozlietany den. Zajtra nemozem, ale co keby sme to zrealizovali buduci tyzden niekedy??Kedy chodite poobede von? Claudi, nemas prip. ICQ? Tadial je rychlejsia komunikacia a som tam kazdy den, takto na stranky chodim pomenej, aby sme sa tu nedohadovali dva tyzdne 🙂 🙂

claudinka
7. nov 2008

zuzka IP-cka 😉

petaba
26. nov 2008
sisa29
11. jan 2009

no halo Vrakuna kde ste vsetky.pozeram ze ked som nebola pripojena tak ste moc nepopisali.ale uz som tu.termin mam az o mesiac tak mam casu a casu 😀 😀 😀

netmona
11. jan 2009

čavko clavdinka,,,,na IP.ti odpoviem , ale boli sme daleko daleko a ešte sme aj u mojich rodičov, tak ani akosi nemam čas na net a ani nemusím.....čav sisa ,,to už,,,,??? jak to prešlo a bude druhé,,,čavko

sisa29
12. jan 2009

ahoj netmona.ako sa mate?ja som este v celku este mesiac ale uz by som rada bola 2 nasobna maminka

sisa29
13. jan 2009

no Vrakuna co tu nikto nebyva???

sisa29
17. jan 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😒 😒 😒 😒 😖 😖 😖 😖 😖 😢 😢 😢 😢 😢 😔 😔 😔 😔 😕 😕 😕 😕

netmona
18. jan 2009

asi je tu malo mamičiek čo maju čas na PC,,a možno ani nepoznaju konikamodrého,,,,,,,,,,,, 😠 čajte všetkké

netmona
18. jan 2009

myslim z Vrakune,,,ale hned bude teplo tak vonku bude viac,,,detičiek a mamkov 🙂 .....

sisa29
18. jan 2009

no to je asi pravda netmona

netmona
21. jan 2009

super je vonku,,včera sme prišli z blatom až na čiapke a o ostatnom ani nehovorím,,,,šak pračka vyperie,,,,,

sisa29
29. jan 2009

ahojte.tak to mame krasne pocasie.je vo vrakuni aj niaka tehulka???

moniqe3
31. jan 2009

Ahojte chcem sa k vám pripojiť ak tu ešte nie je plno 😀 😀 Malo by sa to tu trošku rozbehnúť. Nepoznáme sa niektoré z videnia? 😀 😉

netmona
1. feb 2009

ahojte,,,ahoj moniqe,,určite sa aj vidíme vonku,,len teraz je každý naobliekyný,, a tak sme iný 😀 peknu nedelu

netmona
4. feb 2009

ahojte baby,,mame to dosť náročne teraz, väčšinov doma lebo, vonku sa da ale aj nedá ísť,,,tak sem píšte ,,čo a ako,,,,,,, 😵 😵

netmona
5. feb 2009

ahojte,,tak asi tu málo chodí mamičiek,,,ktorá chodí do MC ..my áno,,, 😅

sisa29
8. feb 2009

ahojte.my do materskeho nechodime ninka je chorucka a ja uz pomali dychat nevladzem.

netmona ako tam je???

moniqe ahoj ja to takto s fotky nevidim.ty chodis von sem na terasu?

sisa29
9. feb 2009

😖 😒 😔 😔 😔

vanilka32
10. feb 2009

ahoj sisa, vidim ze uz iba par dni a druhe dievcatko k Vam pribudne 🙂 drzim paste nech vsetko dobre dopadne!! obcas som Ta aj s Ninkou videla na pesej zone ale vzdy si bola s inou mamickou tak som sa neprihovorila. snad nabuduce 😉

sisa29
10. feb 2009

ahoj vanilka.a preco si sa neprihovorila?vsak ja mam cas na vsetky maminky ktore sa chcu rozpravat.my vzdy chodime viacere.

nellynka
12. feb 2009

Ahojte baby,

som tu prvykrat vo vasej diskusii. Nie je tu niekto z okolia Tesca? Bolo by fajn si mat s kym pokecat o trapeniach nasich miminiek. Ja mam 5 tyzdnove a je to moje prve babo, tak mam co robit, kym si na vsetko zvyknem🙂))

netmona
13. feb 2009

ahoj,,nelly,,,,ja nie pri tesccu, ale docela ťa chapem,,to už je asi údel každej ženy čo má deti,,no a že dalších 10 rokov sa nevispíš,,asi tak ,,ale niesi v tom sama tak 😵 😵 😵

claudinka
13. feb 2009

nellynka ja som na konecnej trolejbusov a rada sa stretnem s novymi mamickami, pokocikujem a taak 😉 😉 moj ma 5 mesiacikov 😉

ostatne sa ako mate, co nove? kedy spravime vrakunske stretko s deturencami? 🙂

sisa29
13. feb 2009

ahojte.tak vidim ze ste sa tu rozbehli.to som rada.aj ja sa vzdy rada stretnem s novymi mamickami ja mam 3 rocnu dcerku a v brusku dalsiu.ta sa ma narodit kazdym dnom ale na prechadzku chodim stale

fana12
13. feb 2009

No Caute aj my sme y Vrakune teda z Podunajskych Biskupic a chodievame casto von ale nejako Vas mamicky nestretavame ste asi stale doma co???Chodievame dost casto na pesiu zonu do Vrakune radi by sme sa s nejakymi mamickami aj my zoznamili dufam , ze ked bude teplejsie tak sa postretavame uz sa tesime....Inak Claudinka pekne ti ten malinky rastie si pamatam ked si pisala ze sa ma este len narodit....

sisa29
13. feb 2009

ja byvam na pesej zone chodim teraz von okolo 16 ked ide ninka zo skolky ale za par dni sa mi narodi babetko tak potom budem vonku aj doobeda aj poobede.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre