Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

fana12
14. feb 2009

No ked sa ti malinka narodi tak sa mozeme vidiet na pesej ja tam chodievam s malou stale to mam aspon z Biskupic taku super prechadzku tak ti drzim palce aby vsetko dopadlo dobre a kedy sa ma narodit???

sisa29
14. feb 2009

dakujem.no jeden termin mam 23,2 a druhy podla uzv a velkosti malej 10,2.tento tyzden mi doki povie co dalej.

claudinka
15. feb 2009

fani ze stale doma 😀 😀 sak by som sa scvoklaa 😵 😵 aj my chodime casto na pesiu 😉 ani mi nehovor, rastie mi pred ocami a normalne tomu nechapem, vsak ma skoro 8 kg!!! a to iba 5 mesiacov 😀
drobec mi haja povacsine 14.00-17.00, tak vtedy sa tam objavujem 🙂 a kde tam v biskupiciach byvas? ja mam kamosku na tej ulici, kde je jak keby pesia zona..

sisus tak ti drziiime silno palceky 😵 😵 😵

sisa29
15. feb 2009

claudinka dakujem.uz by som to mala velmi rada za sebou a kocikovala s vami

claudinka
15. feb 2009

sisus aj to bude 😉 😉 ja cem vidiet bruskoooo

fana12
15. feb 2009

Ahoj Claudi ja byvam na Bodrockej to je kusok od Billynie oproti ale az za postou Uzbeckou ked vies trochu ni maly je dobry cvalko ale aj moja mala tak dobre priberala ved aj teraz ked mala rok tak mala skoro 11 kg ale ona aj dost rastie do vysky... Ja chodievam tiez na pesiu vacsinou tak okolo 13 alebo potom az neskor bud necham malu spat doma a to sa budi o 14 alebo idem s nou o 12 a spi v kociku ako kedy... Sisa drzime palce aby si to mala uz za sebou a hlavne vsetko v poriadku...

sisa29
15. feb 2009

claudinka ake brusko???ak moje tak ja som na terase okolo 16,00 kazdy den ked chodim s malou zo skolky.

fana dakujem tento tyzden uvidim co bude

fana12
16. feb 2009

Sisa tak sa potom oyvi ako si dopadla a tak snad sa niekedz stretneme ked uy budes kocikovat.....

sisa29
17. feb 2009

jasne uz sa tesim

capy
19. feb 2009

sprava od sisi: ahoj uz som tu volam sa Nela-Valeria. narodila som sa 19.2 o 3:19 s mierami 4200g a 55 cm. tesime sa na vas

sisa gratulujeme a nech ste zdrave a rychlo domka pri ninke a tatinkovi

netmona
19. feb 2009

ahojte dievčata,,,,tak fajn ,,je nás tu viac,,my ešte stravime leto, v pohode a potom hor sa do škôlky,,praca a zas len realita životná 🙂 ,,,,,dúfam že , sa aj uvidíme ked bude teplejšie,,,

sisa ,,,,,,tak blahoželm 😵 ,,,už to máš za sebou,,,a teraz len babetko bafkať,,už maš prax,,tak to maš v mličku,,,,

fana12
19. feb 2009

Gratulejemeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Sisa k babatku hlavne vela zdravicka a vsetko len to naj...a samozrejme sa tesime na prechadzku uz nech nam zacne svietit slniecko a ideme na to......Netmona aj ja dufam ze stravime leto super ale pozeram ze tebe sa to krati uz pekne ta materska......

claudinka
20. feb 2009

SISA BLAHOZELAMEEEEEEEEEEEE 😉 😉 😉 😉 😉

claudinka
20. feb 2009

netmona teraz sa ti len Misko narodil a uz ho mas dat do skolky, ze? 😵 😵 kam sa ho chystas dat? do ktorej?

netmona
20. feb 2009

claudinka ,,no ano čas beži jak bláznivej,,,tak to musí byť,,,stále niečo nové,,,áno do škôlky,,do kameliovej, mali tam den otvorených dverí tak som si to tam aj poobzerala,,maju to pekné, aj fajn baby učitelky, tak dúfam že sa tam hlavne bude cítiť dobre,,,,,tak že, tak

claudinka
21. feb 2009

netmona na kameliovej to vyzera super, veru.. skolok tu mame jak nasratych 😀

v ktorej porodke rodila sisus? v ruzinove?

netmona
23. feb 2009

fana12,,,no kráti,, ubehlo to,,, aj sa teším aj nie,,mam zmiešane pocity,,vadil ten stereo... 🙂 ináč, to tak asi musí byť
chlaudi,,,no je len ,všade velá detí tak je aj problém,,,,že aj škôlky si vyberajú deti 😉

claudinka
23. feb 2009

ako vyberaju? 😕

fana12
24. feb 2009

Ahoj Netmona viem ze mas zmiesane pocity ono je to tak ze ani doma neni dobre a ked pojdes do roboty aj to ta zachvilu prejde. davas maleho na Kameliovu??? Aj ja by som tam chcela malu dat mojmu kolegovi tam chodia obidve deti a je spokojny len neviem ci ju vezmu a ked nie tak u nas na Linzbothovej skusim prip. Podzahradna...No mi mame este zatial tochu casu ale ubehne to ani sa nanazdam....A co von chodite???Ak ano kedy???

claudinka
24. feb 2009

fani teraz ani nechodim, vacsinou maleho supnem na balkon.. ale hned, ako prestanu tieto snehove zaveje, vyrazim do ulic 😀

fana12
24. feb 2009

No ja som Claudinka teraz tiez nebola ale vraj uz to ma polavit konecne tak uz pojdem konecne lebo uz nam je doma dlho dufam ze uz to bude len lepsie sa neviem dockat teplucka alebo aspon peknej jari....A malinky sa ma ako???

claudinka
25. feb 2009

malinky sa ma super, rastie jak z vody 😀 uz mame okolo osem kileciek, tak to mame vesele..
ja idem dnes von asi po tyzdni, ked nie viac 😀 😀 okolo druhej sa chystam 😉

claudinka
25. feb 2009

tak ja sa idem trosku potulat.. ked ma niekto stretne, kludne sa prihovorte, budem mat na usiach mp3 prehravac, ciernu bundu a ciernu siltovku na hlave 😉 a modry kocik riflovy 😉

sisa29
25. feb 2009

ahoj claudinka tak uz sa budeme snad stretavat uz pojdem v piatok von ja mam ruzovo zeleny kocik

claudinka
25. feb 2009

nikto sa mi neprihovoril a to som bola na Pesej dvakrat 😉 😉 heeej sisuuuuus
tak dame spichaaa 😉 daj mi zajtra vediet, kedy idete a kam 🙂 my chodime povacsine okolo jednej do stvrtej alebo od druhej..

sisa29
26. feb 2009

a doobeda nechodis?lebo ja chodim doobeda okolo 11-12,00 lebo poobede chodim okolo 16,00 pre malu do skolky a to mame v ramci prechadzky

claudinka
26. feb 2009

doobeda nechodim 😒 to mi maly zvykne spavat iba dve polhodky doma

sisa29
26. feb 2009

tak sa skusim prisposobit uvidim.ale na zajtra hlasia dazd. ☹

claudinka
27. feb 2009

mno otras 😒 aj vcera bolo vonku desne, nakoniec nebolo z prechadzky nic, konal sa iba balkonovy spanok 😝
a dnes sa tiez uvidi, uz teraz sa mi ale nechce, ked pozriem von z okna 🙂

sisa29
27. feb 2009

tusim sa to niak polepsilo no uvidime.nelka prave spinka taka je zlata najradsej by som sa do nej zakusla 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre