Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

sisa29
28. nov 2007

ahoj netmona.ja som tu bars kedy.tak jak mi ninka dovoli 🙂 🙂 🙂

luci
30. nov 2007

ahojte,az teraz som tu ,cely tyzden som mala skolu...dnes uz nemam,tak mam cas aj na PC... 🙂

dorotka - no lepsie z podunajskych.... 🙂

sisa29
30. nov 2007

ahoj luci.ako sa mate?my ok len som mala vcera a predvcerom teplotu tak som polihovala ale uz mi je lepsie

luci
30. nov 2007

no my sme tiez chori...obaja....
a teraz som si pri narezavani gastanv,skoro odrezala prst....tak pisem jednou rukou......a tak to boliiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

sisa29
30. nov 2007

no pekne.aj ja som taka sikovna 😉

sisa29
3. dec 2007

dobre ranko.a zas tu nikto nebol 2 dni ☹ ach jaj.asi si budem pisat sama zo sebou 😖

zlatucka
3. dec 2007

Aj ja som z biskupic len akosi nikto nepíše že sa chce stretnúť.a sebastianko by rád spoznal nových malých kamarátov kamarátky xi

luci
4. dec 2007

ahojte ......teraz som tu na chvilu.......
ako sa mate?????muz ma cely tyzden dovcu...tak tu nemozem moc vysedavat 🙂

sisa29
4. dec 2007

ahoj zlatucka.a nejdes na mikulasske stretko?je zajtra.ak by si chcela tak pozajtra mozne ist pobrazdit ulice.stretli by sme sa niekde na pol ceste co ty nato?

luci
4. dec 2007

my nejdeme....este trosku kasleme....tak nechceme nakazit deticky.....
na to stretko 🙂

sisa29
4. dec 2007

no ja som zvedava co tam bude a ako bude ninka reagovat.ona ked je s inymi detmi tak sa vzdy tak rozjasi ze ju potom ukludnujem dva dni.vsak potom zreferujem.aj dokumentaciu prinesiem.luci dufam ze budete coskoro v poriadku a pojdeme na prechadzku.vsak to je super ked mas muza doma aspon ti pomoze nie? 😀 😀 😀

netmona
4. dec 2007

ahojte,,,a kde sa koná mikulášske stretko...

pipi1211
4. dec 2007

caute baby tak my sa chystame na stretko len problematicke bude dostat sa tam,ale snad sa niako prepravime 😵

sisa29
5. dec 2007

ahoj netmona.stretko je pri zrkadlovom haji len sa musis najskor napisat do tabulky a to tak ze si otvor mikulasske stretnutie v stretnutiach a napis ze aj ty by si sla.to by bolo super aspon by sme sa konecne videli.jej pipi tak sa uvidime osobne to bude fajn.

zlatucka
5. dec 2007

Fnuk a ja tam nebudem fnuk pre mňa to je moc neskoro.manžel bude okolo 16hod doma a tak sa mu budem venovať.tak rada by som išla fnuk.

sisa29
6. dec 2007

ahojki.zlatucka neboj budu aj ine a skor dufam.

zlatucka
6. dec 2007

Haló okolo pol tretej-tretej pôjdem s malým do LIDL-a kúpiť plienky tak ak sa chce niekto stretnúť a pokecát nebudem proti.

cia13
6. dec 2007

ahojte zlatucka
ja pojdem do Lidlu okolo 15:00, tak sa mozno stretneme. 😉

sisa29
7. dec 2007

ahoj zlatucka.tak uz sa pracuje na novom stretku tak potom kukuk do temy predvianocne stretko.dufam ze uz nan pojdeme spolu

zlatucka
7. dec 2007

Pozriem na to stretnutie predvianočné.možno sa tam konečne stretneme sisa.a teším sa aj na iné mamičky hádam mi to bude pasovať.

sisa29
7. dec 2007

zlatucka bude.aj ja som sa bala co bude na tom mikulasovi ale vsetko bolo super.aj mna to prekvapilo

sisa29
8. dec 2007

haloooooo.baby fakt sem nikto nechodi.no teda.a ja som si vzdy myslela ze vrakuna je preludnena

zlatucka
11. dec 2007

Haló haló?

sisa29
11. dec 2007

ahoj zlatucka.no tak aspon niekto sem zaqvital.ako sa mas?my fajn akurat ninka trosku kasle

netmona
12. dec 2007

ahoh Sisa..už by bodol aj sneh, nech sa mame kde vygúľať... 😵

sisa29
13. dec 2007

dobre ranko.a zasa kukam von oknom a snehu nikde.tak budu asi zas vianoce bez snehu.ach jo. ☹ ☹ ☹

netmona
14. dec 2007

akosi na spadol naš koník.. 🙂 sis ako ínáč v pohode?

sisa29
26. dec 2007

ahoj baby.ste tu niekto?ja teraz ani moc nechodim doma vela roboty ninka stale chora ach boze nech uz je jar

sisa29
29. dec 2007

halo halo vrakuna.kde ste?

pipi1211
29. dec 2007

tu som tu som 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre