Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

claudinka
15. aug 2009

😀 😀

netmona
15. aug 2009

😅

dualcore
15. aug 2009

no veru baby musime nieco dohodnut ved budeme mat aj bradate vnucence kym nieco spiskame 🙂

netmona
15. aug 2009

no veru ,,to som aj kamoške hovorila že, sa uvidíme pred ZŠ uvidíme najbližšie 🙂 ,,lebo nema čas na stretafku

greguska
15. aug 2009

tak ako? 😀
v stredu o 15tej ? a kde ?

greguska
15. aug 2009

teda, môžete sa pridať aj hneď v pondelok, ráno o 9.30 sme nastúpené v centre Rybka, však claudinka a ľubko ? 😀 😀 😀

netmona
16. aug 2009

😨 😅

majka_dk
16. aug 2009

ahooojte

ja to zase vidim biedne, posledny tyzden spavame tak medzi 8.00-11.00 a 13.00-16.00 🙄 ale ak budete dlhsie tak cinknem 😉

claudinka
16. aug 2009

gregus jasan 😵 😵 aj dnes na delfine bolo super 😝

netmona
16. aug 2009

a ja to vidím bidene ,, 🙂 lebo už ani nepamatam kedy som sa vyspala 🙂

claudinka
17. aug 2009

ja tiez naposledy asi pred rokom pomaly 😀

netmona
17. aug 2009

claudi,,no a oteším ťa,,čaká nas dalš 10 rokov,, 😨 😵

greguska
18. aug 2009

tak nič, aj tak je strááášne teplo, dáme stretko na jeseň 😀

a kto ide zajtra do rybky ? budú tam zvieratká, o 10.00 😉

netmona
18. aug 2009

greguš,,no asi každý migroval 🙂 ,,,jaj aký maš prehlad o rybke,,dobre vedieť,,ked sa vrátime , skočím tam,,a potom už nás čaká ..škôlka 🙂

netmona
19. aug 2009

kuk ,,,,,,,,,,, 😕 😵

majka_dk
20. aug 2009

ahoojte,

dualcore - dnes sme sa asi stretli v samoske (reme) si mala krpca v klokanke a ja tiez 😀 som si nebola uplne ista ci si to ty, ale asi ano podla fotky co teraz kukam 😉

greguska
20. aug 2009

netmona,
my sme v rybke varení, pečení, aj s claudinkou 😀
drobcom sa tam zapáčilo, tak čo by sme nechodili 😀
aj v pondelok sme tam, máme službu 😉

dualcore
20. aug 2009

majka_dk - ahoj,jasne to som bola ja, skoda ze som nevedela,ze si to ty..mohli sme aspon pokecat 😀

majka_dk
20. aug 2009

vsak na buduce uz pokecame 😉 mi prave pisala kaitka, ze bola vo vrakuni, tak snad coskoro hodime stretko vsetky 3 😉

dualcore
20. aug 2009

ano to by bolo super.mali sme fajn den s kaitkou,sme toho nabehali 🙂 inak ta 2kocka s kocikom v obchode bola kristinka.s Tiez sem chodi sem tam cmarknut 🙂

netmona
21. aug 2009

dievčata,,,len si čmarkajte,,,čmarkajte,,a stretavajte a stretavajte lebo čas tak ubehne,,ako mne a už je tu škôlka a práca 🙂

claudinka
21. aug 2009

tak sup sup v pondelok do materskeho centra vo vrakuni, ste ocakavani 😉 😉 vstupne na cely dnik iba jedno euro - bodvianska4 😉 😉

netmona
22. aug 2009

ak to stnihnem tak pridem..dufm že , už docestujeme v nedelu,,ale furt to inak je ako si myslim 😎

claudinka
22. aug 2009

netmona nova fotka a vymazany album? eeejha 😖

dualcore
24. aug 2009

ahojte vrakuncatka.tak ako sa mate? my sme mali dnes malu nehodu..juj jak som si to odplakala..viac ako moj maly.padla mu na cielko cast z hracieho kolotoca. ☹ ale na stastie je uplne v poriadku len sa zlakol ale ja som ho cely den pozorovala ci je vsetko v poriadku 🙂

netmona
24. aug 2009

dualcore,,,to sa stáva. a preto som stále v strehu,,až som rada že , už ide do 🙂 škôlky,,trochu ustúpi stres a streh

claudi..no trochu zmena ,,a na foto nove akosi nemam čas 😎

dualcore
25. aug 2009

ja viem ze sa to stava ale aj tak som bola z toho hotova ale maly sa aj spokojne zobudil tak je vidno ze je ok 😅

majka_dk
26. aug 2009

halo-halo co sa stalo? 😀

idem sa aj vam trosku pozalovat 😉 krpec dva dni nechcel papat z cicika a nezapalil sa mi teraz? no neslahne ma? 🙄

a kde vsetky ste? v rybke? 🙂

netmona
26. aug 2009

majka,,asi ano ,,dakde sa flakaju,,stále teplo tak asi vonku a vonku a vonku a vonku a vonku 🙂

claudinka
27. aug 2009

dualcore to sa stalo aj nam, este budu omnoho horsie nehody, neboj ty nic.. my mame uz zopar skaredych parov za sebou a to bude este horsie 😒

majka_dk aj my sme mali zapaleny 😉 tiez cca v obdobi, v akom je teraz Patko.. ale bud rada, sused ma teraz uz druhykrat zapaleny pipik a tym, ze je vacsi, tak to preziva omnoho horsie.. takto si to ani neuvedomoval 😉

my chodime do rybky pondelky, teda aspon ja s matkou mame doobeda vacsinou sluzby.. a stredy-stvrtky ako kedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre