Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

vladagossa
28. nov 2012

@misinka26
Ahoj, kedy chodite na prechadzku? My vacsinou chodime okolo 14.00.

misinka26
29. nov 2012

@vladagossa ahojky, my chodíme dva krát, prvý krát okolo 11:00 a potom okolo 15:00 🙂 ale ke%d teraz bude chladnejšie tak budeme chodiť asi len raz okolo obeda 🙂

vladagossa
29. nov 2012

@misinka26 My vacsinou o 11.00 spime 😒 Ale keby nam to vychadzalo, dame vediet.

misinka26
10. dec 2012

Ajojky, tak nám sa osvedčilo takto chodiť von ale niekedy sa nám podarí aj okolo 14: 30 tak ak by si videla na pešej hnedostrieborný kočík a zababušenú mamičku takk to som ja, kľudne sa prihovor budem rada 🙂

lolko_lenka
11. dec 2012

Ahojte, neviete náhodou ako ordinuje MUDr. Mravík?

slunce3
3. jan 2013

ahojte babizne....

@lolko_lenka si bola u mnrvíka? a bol triezvy?

lolko_lenka
3. jan 2013

@slunce3 nebola som, Nelkina pediatrička mi odporučila pre istotu niekoho iného 🙂

slunce3
3. jan 2013

ešte že tak, to je katastrofa ja som tam bola s malou ked mala asi rok a pol, niečo si spravila s rukou, na rentgene nič tak nám dal dlahu ale tiahlo z neho ako zo suda a nkoniec to ani nerobil on ale saniták taký tiež dobre podliatý. A ten chyrurg hore čo je tak to je to isté... radšej hocikam inde ako k týmto dvom

misinka26
4. jan 2013

Ajojte mamičky, nemá niektorá z Vás chuť na oobednajšie spoločné kočíkovanie my chodíme tak od 14: 00 a je nám teda mne smutno tak ak má niektorá záujem píšte 🙂

dejna20
7. feb 2013

Caute ste tu nejaka z novej vrakuni?

katkagab
8. feb 2013

Ahojte maminy... mám 8.mesačného syna Michala a sme tu v BA sami... nemáme nikoho na spoločné kočíkovanie, stretávanie... ak by sa niekto rád pridal, budeme sa tešiť! Bývame v Podunajských biskupiciach, na rozhraní Vrakune.
Katarína

palenka001
15. feb 2013

@katkagab ahojky Katka mi sa radi pridame sme z Vrakune. Kedy chodite kocikovat?

katkagab
15. feb 2013

@palenka001 jéééj to sa teším!!! no ako kedy... ale väčšinou okolo 13-13.30h... tak na hodinku, hodinku a pol.. lebo Miško teraz už spáva len tak pol hodinky...

katkagab
15. feb 2013

@palenka001 a tu je moje č. 0902739179. Ak by ste šli dnes, tak sa ozvi, budeme sa tešiť!

bosorka3113
17. feb 2013

@palenka001
@katkagab ahojte my mame tiez 8 mesiacov 🙂 radi sa k vam pridame 😉

katkagab
20. feb 2013

@bosorka3113 budem nám potešením!!! my sme dnes už začali spoločné kočíkovanie 🙂

kristinka.s
4. mar 2013

ahojte maminky, vedeli by ste mi prosim poradit nejaky tanecny kruzok pre dcerku vo Vrakuni, Biskupiciach najlepsie, alebo aj Ruzinov. Dcerka ma 4 roky. Najlepsie poobede, vecer. Dakujeme krasne.

slunce3
25. mar 2013

@adybird1l
Strateny kocurik v Podunajskych Biskupiciach. Mamicky, ktore byvate v tejto oblasti a nahodou zaregistrujete potulovat sa bielo hnedeho kocurika, prosim ihned mi napiste alebo zavolajte na t.c. 0911 310 523. V piatok sa nam stratil, zial asi vypadol z balkona, ale urcite prezil, pocuva na meno Miciak, ma asi 9 mes.,je pritulny a miluje detičky, velmi nam chyba. Nikdy by... som neverila, ze moze byt tak silny citov vztah k macke, bojim sa o neho......Foto je v albume. Dakujem.

petaba
25. mar 2013

@kristinka.s a aký druh tanca hľadáte?

petaba
25. mar 2013

@katkagab odkiaľ ste presne? 🙂

katkagab
26. mar 2013

@petaba Kazanská

petaba
26. mar 2013

@katkagab my sme kúsok na borekovej 😉

kristinka.s
26. mar 2013

@petaba to je v podstate jedno, ale dcerka tuzi najviac po balete. No v jej veku asi skor nejake zaklady tanecne by boli vhodne. Mate nejaky tip? dakujem krasne.

petaba
26. mar 2013

@kristinka.s my chodíme kúsok od RETRA na írske tance... a moja malá je zbláznená .... sú tam aj prvky baletu 😉 ... tanečná škola Avalon

sofia27
6. apr 2013

@kristinka.s vedla MC Rybky byva tancovanie s p.uc. Klarou - je to v rámci Centra tvorivej činnosti. Býva to každý pondelok 16,15. platí sa 20€ na skolský polrok.

misinka26
8. apr 2013

Ahojte kočky, mám malého 5 mesačného drobčeka a je nám na prechádzkach smutno nemá niekto chuť na spoločné kočíkovanie ?????

nikalentilka
3. máj 2013

@misinka26 ahoj 😉, nas je par mamiciek, ktore kocikujeme, ja mam 4 mesacnu dcerku 😉,niekedy sa mozes pridat

misinka26
4. máj 2013

Jasné budem rada a kedy chodíte ????

misinka26
4. máj 2013

@nikalentilka Jasné budem rada a kedy chodíte ???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre