Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

misinka26
13. júl 2012

Ahoj mamičky, som v 23 t tehotenstva a prisťahovala som sa do Vrakune kde nikoho nepoznám a taktiež nepoznám ani okolie, je tu niekto kto by mi pomohol sa zorientovať???

ďakujem

ninan2
13. júl 2012

@misinka26 Ahoj, a kde presne byvas?

lolko_lenka
13. júl 2012

@ninan2 no to my približne od 13 spíme 🙂 von ideme tak medzi 16-17 hod 🙂

ninan2
13. júl 2012

@lolko_lenka a to ma o tej 13tej uz 2. spanok, ci este len 1.? Na 1. sa mi to zda dost neskoro, na 2. zas priskoro 😀 Ale tak zalezi aj od toho ze kedy rano vstava a ide spat...

lolko_lenka
14. júl 2012

@ninan2 večer zaspí medzi 20-20:3O, vstávame okolo 7, prvý spánok má okolo 9 a druhý medzi 13-14 každý tak po hodine až dvoch, ako kedy 🙂 a potrom fičíme až do večera 🙂

ninan2
14. júl 2012

@lolko_lenka aha jasne, no moja chodi na noc spavat az o pol 11, lebo ten 2. spanok ma casto az do 18tej (od 15tej cca) 😀

lolko_lenka
14. júl 2012

@ninan2 a kedy ti zaspí večer?

ninan2
14. júl 2012

@lolko_lenka no cca o 22:30 az...

lolko_lenka
14. júl 2012

@ninan2 to už by som ja asi nevydržala 🙂 už aj teraz nevládzem ani kukať na pc, ale musím si niečo prečítať o marcipánových tortách, chystám sa malej k jej 1. narodeninám upiecť a vôbec nemám tucha, ako na to 😀

ninan2
14. júl 2012

@lolko_lenka my sme nastastie zvyknuti chodit spavat az o polnoci (ale chodime uz skor ako mame Sofi), ale tiez sme veru uz dost zniceni ku koncu, lebo ona tu stale len beha a beha 😀 Akurat dnes sme mali vacsiu rodinnu oslavu k jej bliziacim sa 1. narodkam, ale tortu piekla babka 🙂 Ak by si si nevedela rady, kamoska (dokonca z Vrakune) pecie super torty 🙂

lolko_lenka
14. júl 2012

@ninan2 aj iné ako marcipánové? 🙂 má aj nejakú stránku?

ninan2
14. júl 2012

@lolko_lenka pozri tu, ma album s par tortami, ale netusim ake su... 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/simsa/album/...
@simsa

lolko_lenka
14. júl 2012

@ninan2 pozriem 🙂 ok, idem už, lebo mi padne hlava na klávesnicu 🙂 dobrú

misinka26
16. júl 2012

ninan2 bývame na stavbárskej 4...

standina
16. júl 2012

@misinka26 ahoj, my bývame na rajeckej, tak môžeme sa niekedy dohodnúť a pokočíkovať...

1monimoni1
17. júl 2012

ahojte kočkyyy... je tu niektora z okolia pri tescu alebo tak? 😉

petaba
17. júl 2012

Ahojte a čo tak niekto z okolia Borekovej?

lolko_lenka
19. júl 2012

@1monimoni1 ahoj, ja bývam pri poliklinike

1monimoni1
19. júl 2012

@lolko_lenka ahooj a kam sa chodite kočikovat?

ninan2
19. júl 2012

@lolko_lenka Ahoj, vcera som mala cestu okolo toho ihriska tak sme sa zastavili na hupacke, je to tam celkom fajn, aj ten tien uz skoro poobede je super, skoda ze to mam trochu dalej...

lolko_lenka
19. júl 2012

@1monimoni1 už nechodíme spávať von, len keď musím niekam odísť, ale chodievame hlavne na ihrisko 🙂 kedy chodievaš von ty? ty bývaš na tej strane ako je Tesco?

lolko_lenka
19. júl 2012

Poznáte vo Vrakuni, Biskupiciach alebo dakde poblízku nejakého dobrého detského zubára? ale naozaj dobrého !

lolko_lenka
19. júl 2012

@ninan2 🙂

1monimoni1
19. júl 2012

@lolko_lenka ani mne uz vonku nezaspii jedine ked mi doma nechce spat 😀 ja som z hronskej a hej na tej strane ako tesco.von chodime viacmenej poobede cca 4-5h ale to zalezi aj na pocasi, a na tom kedy sa slecna rozhodne ist na poobedny spanok 😉 a tiez od toho ako pracuje nas tatinko. a vy?

lolko_lenka
19. júl 2012

@1monimoni1 my tiež tak nejak 🙂 ale väčšinou sme už o tej pol 5 vonku do tej 6 plus-mínus 🙂 mne by vonku aj zaspala, ale ja si celkom rada pospím s ňou 🙂 nie je to pravidlo, ale občas dobre padne 🙂

1monimoni1
20. júl 2012

@lolko_lenka mne sa zas moc neoplati s nou spat, rada sa po 15min zobudi na to ze nema dudel 😀 joj dobre by padlo hlavne po obede 🙂

lolko_lenka
20. júl 2012

@1monimoni1 my nedudlujeme, ale tiež niekedy spí pol hodinu, niekedy aj 2 hodiny... A tebe spáva ešte 2x?

1monimoni1
21. júl 2012

@lolko_lenka ako kedy.. niekedy len rano do cca 11 a potom cely den ide jak strela 😀 mna moze aj porazit a ona ma stale energie na rozdavanie 🙂 no a tato noc to bola katastrooofa, furt si v postielke sadala a ked nikto k nej nesiel tak sa postavila a kvilila, som mrtva 😒

lolko_lenka
21. júl 2012

@1monimoni1 tak táto noc bola aj u nás hrozná, stále mrnčala zo spánku, neviem či sa jej niečo zlé nesnívalo (bola u nás včera na návšteve svokra, tak možno 😀 )

1monimoni1
21. júl 2012

@lolko_lenka hahaha 😀 tusim mas dobru svokru 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre