Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

sarra6
10. okt 2012

ahojte niekto z vrakune nova cast kde su domceky, blizko lesika? Niekto na kamaratstvo

bubinovci
10. okt 2012

ahojte mamičky, chcem sa opýtať na Vaše skúsenosti s detskými doktorkami vo Vrakuni a v Biskupiciach konkrétne s očkovaním. aký majú prístup k očkovaniu, či sú ochotné diskutovať a pod.

misinka26
11. okt 2012

Ahojte mamičky z Vrakune, chcela by som sa opýtať či nepoznáte nejakú dobrú obvodnú lekárku buď na Lotyšskej alebo Bebravskej alebo niekde v okolí ... Veľká vďaka ...

zabulka1
12. okt 2012

@michellina ku mne prisla domou zavolala som jej ze som uz z nemocnice doma a ona mi povedala kedy sa zastavi maly je decembrovy tak urcite by som nebehala s takym malickym po vonku hlavne ked vtedy bola ukrutna zima ale inak je vpohode ja som k nej tiez chodila ako dieta

zabulka1
12. okt 2012

@misinka26 mi chodime na loryssku k Pisnej aj ja som k nej chodila ako dieta a cela nasa rodina k nim este chodime so vsetkymi detmi podla na je dobra 🙂

zabulka1
12. okt 2012

@misinka26 myslela som lotyssku zle som napisala

misinka26
12. okt 2012

@zabulka1 Už som u nej bola, či nás vezme tak mi prišla veľmi milá ... ďakujem ...

blackswan75
22. okt 2012

@didianac ahoj Priehodova je super 🙂

didianac
22. okt 2012

@blackswan75 a treba sa u nej ohlasit, ze cakame babo a ze patrime pod nu a ako to prebieha ked nas pustia z porodnice? dakujem 🙂

blackswan75
22. okt 2012

@didianac ja som rodila v juni, ale kedze k nej chodim s detmi tak vedela o nas. mala by si sa jej ist ukazat vo stvrtok byva poobede 🙂 a viem ze okolo 14 tam nemava vela 😉 alebo jej zavolaj a povedz jej to tel 0245257703 a potom ked ta prepustia z porodnice tak jej zavolas ze ta pustili a ona pride k tebe domov pozrie malú dohodnete si termin na poradnu a da ti recept na vigantol ten sa davkuje od 10 dna zivota 2 kv denne do mliecka (das na lyzicku trosku mliecka z prska a kvapnes a sups do pusiny) a kanavit 1kv tyzdenne to sa berie do 3 mesiaca ona ti vsetko vysvetli je naozaj dobra 🙂 taka mladsia a mila, budes spokojna 😉 😉

didianac
23. okt 2012

@blackswan75 jeeej dakujem, konecne mam nejake info , lebo som sa k tomu nemohla nijako dopracovat :D dakujeeeeeem moc

didianac
24. okt 2012

@blackswan75 ak volala som jej, uplne super pristup 🙂 myslim, ze budeme aj my spokojny 🙂 dakujem

blackswan75
24. okt 2012

@didianac dom rada, je to velmi sympaticka doktorka, ved uvidis sama, 😉 som rada, ze mas zatial dobry pocit, tak uz len uspesne priviest na svet bambulku, a kde planujes rodit? 😉

marusiacik1
19. nov 2012

tak aj ja sa pridávam 🙂 Vrakuňa

marusiacik1
19. nov 2012
marusiacik1
19. nov 2012

viete poradiť nejakú dobrú pediatričku Vrakuňa ale. Pod. Biskupice ? Dakujem

ninan2
19. nov 2012

@marusiacik1 precitaj si tuto poslednu stranu 😀 Za seba odporucam Priehodovu.

marusiacik1
19. nov 2012

@ninan2 a kde ma sidlo?

ninan2
19. nov 2012

@marusiacik1 Zdravotne stredisko na Bebravskej oproti Tescu. Je tam okrem nej este MUDr. Pokorna, ta je taka starsia. Priehodova je relativne mlada a velmi mila. Akurat ma "nemilu" staru sestricku.

marusiacik1
19. nov 2012

@ninan2 no pojdem sa tam asi kuknut 🙂 dakujem velmi pekne za info

annakey
19. nov 2012

@marusiacik1 dr.pysna je uzasna

marusiacik1
19. nov 2012

@annakey a kde ju nájdem? Kde má ambulanciu? 🙂

stakat
19. nov 2012

@marusiacik1 Dr. Priehodová - super prístup.

marusiacik1
19. nov 2012

@stakat ďakujem ta má kde ordinaciu? 🙂

stakat
19. nov 2012

@marusiacik1 Pozri vyššie "ninan2" ti už písala. 😵

annakey
19. nov 2012

ma ju ako je pentagon tak na druhej strane v tej zltej budove...je fakt skvela

miriamsz
19. nov 2012

@marusiacik1 dakujem ti za zainteresovanie sem 🙂
nevedela som že tu niečo taketo je ,možno niektore sa aj pozname z videnia ,len nevieme o sebe xi xi
určite sa pripojim ak sa niečo zorganizuje

stakat
20. nov 2012

@miriamsz Vo Vrakuni (tým, že je to malá mests. časť) je tak veeeľa mamičiek, popr. ešte báb v očakávaní, že sa to tu kočíkmi len tak hemží. Treba zorganizovať nejaký lampiónovo-kočíkový sprievod "mamičky z Vrakune", to by bola iná sranda.

fatima30
21. nov 2012

kočky kde je tu v okoli dobra gynekologička?nechcem chlapa.ale tu vo vrakuni,v podunajskych alebo v ruzinove.dakujem

misinka26
21. nov 2012

Ahojte, nájde sa tu niekto na spríjemnenie kočíkovania??? mám malého 16 dňového synčeka a už by sme chceli ísť na prechádku a nakoľko som sa tu prisťahovala len prednedávnom moc to tu nepoznám ... som so stavbárskej 4 🙂 čakáme na kamarátov a kamarátky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre