Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

slunce3
10. mar 2010

no nas pred domom je fajn nieje tu cesta🙂 tak aj mala situ moze v pohode behat

katkav
10. mar 2010

nad korculovanim s kocikom som uz aj ja premyslala, ale asi skor pojdeme do Senca alebo niekam na hradzu, lebo tu sa to na chodnikoch asi nebude dat a neviem, kde je tu pesia zona alebo nieco podobne, kde by sa to dalo, este to tu tak dobre nepoznam 😉 inak vonku krasne fuci, asi bude zajtra ozaj snezit s dazdom.

slunce3
11. mar 2010

a kde byvas? Ja byvam na toryskej, pred domom siroky chodnik auta chdia az dalej tak je to parada sada az k bile dostat sice tam su dokopy dve cesty ktore treba prejst ale je to pohoda... No sneh fuj a to mam dnes jazdu :( do takeho pocasia sa mi ani kocikovat nechce ist ale vyberem si?

katkav
11. mar 2010

ja byvam na Ipelskej, to je na tej strane ako je Tesco Hron. Budem musiet ist do Senca, lebo korcule mam este u nasich. Ved mozno to vyskusam, ked bude teplejsie. 🙂 maly bol vcera ockovany, tak je trosku nevrly, este neviem, ci pojdeme von. Mozno hej, lebo je teplejsie ako vcera.

slunce3
11. mar 2010

ej tak to sme susedy 🙂 cez cest ja som z tej druhej strany cesty taky maly zlty dom 🙂 no aj dnes sa asi ani von nedostanem teraz isla mala hajde o druhej mam jazdy a o piatej teoriu fuj zase raz rozlietany den :/

katkav
11. mar 2010

no ja umrem, pozeram si Tvoje fotky aj fotky malej, dokonca tam mas fotku aj hafana...nemala si par tyzdnov dozadu maminu s havom na navsteve? Oni sa odstahovali na vidiek...ved sme sa spolu rozpravali, Tvoja mala sa hanbila...ja mam malu kokrspanielku, vtedy bolo vonku tak krasne, slniecko svietilo 🙂 dufam, ze si to Ty 😖

nellynka
11. mar 2010

Ahojte slunce3 a Katkav,

vitam vas tu, konecne aj nejake nove prispievatelky.🙂)))
Btw.: Ja byvam oproti ten zltej stvorposchodovke v panelaku na ktorom je antena na Orange🙂)))

No ja sa chystam v nedelu na Zumbu do X fitness tak som zevadava ake to bude lebo idem prvykrat🙂)))

S malinkou sa mi ani nechce von chodit ked je taka zima, brrrrr, no ale keby sa nasla nejaka kocikujuca dusa, tak by sme sa pridali. My sice chodime von okolo 13,30 tak ak sa tu niekto vyskytnete, tak dajte vediet 🙂))))
Inak akurat dnes vysiel uz trailer na Twilight - Eclipse, tak sa uz neviem dockat 30.06. na premieru. 🙂)))

Drzkajte sa babule a take hnusne pocasie ma byt az do polky buduceho tyzdna, brrrr. Uz nech je jar a dame nejake to hromadnejsie stretko🙂)))

papa

adriana0022
11. mar 2010

Cafte baby, ja som mala doma polovicku, tak som sa nedostala ani k compu...
vobec sa nechytam, kto kde byba ☹ pojdem si vas asi vyguuuglit

nelly, ja chodievam do X fitness na zumbu dost casto, ale prave v nedelu nejdem - to uprednostnujem pilates, dufam, ze sa tam niekedy stretneme. Inac zumba je super.

ahoj slunce, ja si na korcule netrufam, pravdupovediac, som na nich nikdy nestala 😲 , ale velmi ma to nelaka ... zatial. uvidime, mozno casom zmenim nazor. a s kocikom?? asi by som mala strach, aby kocik neskoncil v jarku 😝 ale citam, ze si robis vodicak, ak som to spravne pochopila 🙂 ako ti to ide ?

katkav
12. mar 2010

na akej ulici byvas nellynka? netusim, kde je antena Orange 🙂
my byvame v tom druhom 12 poschodovom od Tesca, napoly je tusim ruzovy, od cesty je zafarbeny.
ja som sa pozerala na youtube, co to ta zumba vlastne je, ked ste to tu tak vsetky spominali, isla by som aj ja, ale ked manzel robi stale inak, nakolko je vodic autobusu MHD 😉
aj v nedelu to byva? lebo pozeram im na rozvrh a nie je tam pisana zumba ☹ ja este kojim a bojim sa, ze by som mala hned svalovicu, aka som teraz "fit"
ale tak ked sa otepli, tak nabehnem na dlhocizne prechadzky a kondicka sa vrati a potom si trufnem zase na fitko.
Nech uz ide ta hnusna zima prec.
vonku je hrozna kosaaaa, fuka silny vietor, tak my radsej zostaneme dnes doma, nemam chut bit sa s vetrom o kocik 🙂

claudinka
14. mar 2010

kokso to co je vonku za pocasie? konecna 😀 ako sa vsetky mate?

katkav
14. mar 2010

vsak aka parada, videla som az jeden par vonku a kocikom, obaja mali kocik, jedno starsie, druhe mladsie babo a tlacili ich proti vetru, to je aka posilka zadarmo 🙂 poobede sa idem trapit s diplomovkou, malemu asi ide von zub, ale nezda sa mi to velmi, lebo najprv by mali ist spodne zubky a ono to vyzera, ze jemu sa tlaci von vrchny zubok 😉

majka_dk
14. mar 2010

ahojte,

tak super vikendik (az na pocasie) za nami, bola tu mamina, takze paradicka, aj chrbat ma prestal boliet 😉

simik - ja teraz minimalne na dva tyzdne idem vynechat posilku, ale ak budes chciet ist, tak sa skus dohodnut s paulou (ulinkou)

a dufam, ze zajtra uz nebude vietor a konecne pojdeme von 😉

adriana0022
15. mar 2010

ahojte babizne,

maji tak ani dnes to s tym pocasim nevyslo ☹ a maminu by si mohla poslat aj ku nam, kazdy vecer si liham s uboleny chrbtom ...

kati, ja som videla aj deticky s prvymi zubkami hornymi 😉

nam dnes bolo dlho, tak som zobrala malu, nech si pobeha po tesku, ked uz vonku fuka a poobede MC-čko....

slunce3
16. mar 2010

katkav: hej viem no to som bola ja a svokra ukecana...sa nudi doma tak semtam sa k nam prikmotri ked sme vonku a hned sa s niekym zakeca :D...
A vcera som bola korculovat a nenormalne to bolo s tym kocikom trochu zaberak na nohy ale neuskodi :D budem chodit kazdy den, sice cvicim ale ja musim mat vela pohybu, by som sa unudila inak....

slunce3
16. mar 2010

adriana... Vodicak ide fajnovo pohoda tu za teskom u rubina si robim

slunce3
16. mar 2010

malejisli tiez najskorej vrchne a potom spodne dva hore mala 4 naraz... Teraz jej vybehli stolicky vsetky styrky a uz sa konecne aj spodne dvojky objavili, ked jej isla horna stolicka normalne mala na dasienku modrinu az som sa zlakla uplne az cierne ho mala tak sme isli k doktorke a ona ze stolicka... Tak som si vydichla vtedy mala osem mesiacov

slunce3
16. mar 2010

a kde je to MC??? Ani neviem ze tu nieco take mame...

slunce3
16. mar 2010

nalinka.. My tie tak chodime von lebo mala kym sa naobeduje tak to trva, v stolicke neobsedi ani dve min. Tak ju musim nahanat po byte🙂)
V sobotu sme mali krst, mala bola jak cert stale behala ani na rukach nechcela byt, kopala,hryzla a ked sa jej podarilo vymotat tak mi s rehotom usla a som ju nahanala po celom kostole to bola komedia :D

simik99
16. mar 2010

Ahojte,

majka, vyzera to, ze to tiez na nejaku dobu odlozim. maly ochorel, sopli, kasle, v noci ho dusi, no chudacik ☹
aj my sme tu mali vyse tyzdna maminu a je to super pomoc.

slunce, v tom vetrisku si bola na korculiach? fuuu, to musel byt zaberak.

inak co sa tyka zubov, zacali nam vyliezat az v 9. mesiaci, mame zatial 2. slintame strasne, tak sa mozno coskoro objavia dalsie. keby to znamenalo lepsi spanok, tak nech uz ma najradsej hned vsetky 😉

slunce3
16. mar 2010

heh no na spánok asi možeš zabudnúť malá sa doteraz budí v noci ale dostane čaj dudel a spí dalej .. vetšinou.. no včera sme boli hej ale ešte tak nefukalo, idem cvičiť malá zaspala 😀

katkav
16. mar 2010

slunce3, to MC je tu blizko, iba kusok, vies, kde su tu tenisove kurty? Kde je X fitness? tak mc rybka je tam. Este sme tam neboli, ale vraj tam byva natresk, tak ani neviem, ci tam ist pozriet 🙂 mozno ked bude maly chodit, lebo zatial iba trosku lozi, asi je este prilis malicky.
No minulu noc, na to, ze mu ide zubok spal uplne nenormalne dobre, zaspal uz o 6 a zobudil ma presne o 6, sice sme boli v noci hore na kojenie, ale to sme kazdu noc, takze som spala ako uz dlho nie. Normalne som asi spala az pridlho. V sobotu ma byt 18 stupnov, tak to som zvedava 😀

slunce3
17. mar 2010

no v podstate nammc nechyba ale skocime niekedy kuknut

slunce3
17. mar 2010

aaaa dnes bude vonku fajnovo sa pojdeme korculovat, sa resim na svallvicu na vnutornych stehienkach heh to pomaha asi najviac na ne mrchy odolne :D

slunce3
17. mar 2010

alebo ani nie? Vyzera to vonku vseliako ...uvidim
Ola,ola jazda vola.....

ulinka221
17. mar 2010

ahojte...tak po dlhej dobe som sa konecne dostala ku konikovi. Vonku vyzera sice pekne ale ten vietor vcera a predvecerom ....brrrrr
My sme mali v nedelu krst...vsetko dopadlo super...maly bol podareny. Spinkal a usmieval sa.

Simi, ...ked bude maly fit...tak sa kludne pridaj na cvicenie...ja som vcera bola pod 1,5tyzdni...konecne som sa dokopala.
Nam sa uz tiez zacali hlasit zubky...jeden uz je trosku vidiet...kamoska mi poradila vyskusat lyzicku...a cinklo 🙂
teraz sa Maximko ukludnil ale minuly tyzden bol dost mrzuty....uvidime kedy sa prederu uplne. SPinkame stale celu noc o 20:00 do 6:30...takze zatial klud.

Slunce..klobuk dole k tvojmu elaanu 🙂 ...ja som nejaka skapata posledne dni...asi jarna unava. Musim sa nabudit aj ja...ved mne sa ani von nechce kocikat doobeda....hruuuuza.

simik99
17. mar 2010

Ahojte baby,

zda sa, ze sa nam konecne zjarnieva 😵

ulinka, v kostole tu vo vrakuni ste krstili, ze? maly bol perfektny, uplny herec. a ta ciapka... to nemalo chybu 😉
to prespatu noc vam zavidim, v dobrom. my sme standardne po hodine hore.

choroba sa nam nastastie zlepsuje, uz ho v noci tolko nedusi. ale vcera pri papani sa mi zacal dusit. asi tym, ze nemoze poriadne dychat nosom, vdychol jedlo ustami. az mi zle ostalo. nastastie to nejak preslo, ufff 😲

slunce, ty si nejaka akcna, kde beries energiu? prezrad. ja mam pocit, ze mne ju maly odsava a nejak sa nemozem chytit 😖 dufam, ze sa nabijem na slniecku snad.

slunce3
17. mar 2010

babyyyy
to by som aj ja rada vedela kde ju beriem až sa niekedy divím ale neobsedím ja som jak malá :D
ale to je tím cvičením uplne perfektné sa dostávam do starých kolají tak ma to teší :D a ešte aj jar sa blíži milujem ked je vonku teplo a ten jarný vetrík fúka a ked začnu kvety kvitnúť dovidenia to sa neviem zastaviť ja som asi mala byť povodne zajac :D 😀 😀 😀 😀

majka_dk
19. mar 2010

ahojte,

paradicka to pocasicko 😵 este o 5 stupnov viac a bude to idealne, len nie hned o 15 😉

co hovorite na noveho kona? mne sa celkom paci, hlavne, to ze sa daju temy dat do oblubenych a nemusim hladat ako sisi a ze sa hned da kliknut na poslednu odpoved a ze ju aj vidno 😉

majka_dk
19. mar 2010

parada a este aj odpoved hned vidno a nemusim klikat 😵

claudinka
20. mar 2010

Dnes bolo kraaasne vonku, aj vcera.. uz nech je tak stale 🙂) zajtra ideme do lesika vrakunskeho 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre