Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

claudinka
16. máj 2009

veru veru skoda 😒

claudinka
17. máj 2009

konecne to vonku vyzera na dobre pocko 😵 😵

netmona
17. máj 2009

cludi ,,no čo už škoda 😖

netmona
17. máj 2009

no aleluja,,ideme sa slniť asi bude počasie podľa predpovedi 😀

claudinka
17. máj 2009

my sme boli iba na kofci s pipinou a jej momo na chvilku a potom na ihrisku za domom.. a zase hnijeme doma 😒

sisa29
18. máj 2009

ahojki no my sme boli vcera na zahrade bola tam party 3 deti oslavovali narodky a meniny varil sa gulas boli hry decka dostavali aj medajle no parada.

netmona
18. máj 2009

jaj,,dievčat,,dnes máme teplo pretreplo 🙂 ,,,

netmona
18. máj 2009

no dnes celý den vonku a hokej hrať, lebo sme kúpili hokejky ta sa hrajeme 😎

sisa29
19. máj 2009

cafte cafte zas to vizera na krasny teplucky dnik.idem na pesiu keby dakto sa chcel somnou stretnut 😀

netmona
19. máj 2009

sis,,chcela som sa zastaviť, ale mišiak furt v poačnú stranu, a ešte aj nákup tak som nestihla, lebo sme ešte boli von potom

sisa29
19. máj 2009

netmon v pohode.

netmona
20. máj 2009

sis,,no v pohode aj to teplo začína,,tak sa tešim aj na dovolenku,,že trochu si omočím nohy 🙂 ..ide nas viac tak bude veselo 😵

claudinka
20. máj 2009

ahojte maminky ,my sme s malym boli dnes s dedom na rybach niekde pri Velkych Ulanoch pri takej krasnej cistej vode,asi o deviatej sme dosli. Desiatoval maly dobre,obed iba par lyziciek-klasika posledne dni. Len odpadavam z toho,ze kasicky na noc vydrzi jedna krabica 5-6 davok. Tu mame najradsej asi z celeho dna. Najprv sme mali Nestle ryzovu a teraz som kupila Nestle ryzovu s hruskami,jabkami a bananom a Sunarku na dobru noc ryzovu s bananmi. Su na noc aj ine kase ako ryzove? Vcera sme boli na klbikoch,vsetko ok,tak dnes sme mali prvykrat topanocky 🙂 a dobre sme vtedy urobili,ze sme boli vymenit tie sante boty za protetiku,aj ortoped povedal,ze maju nizsiu klenbu.. Inak sa mame dobre,malemu idu asi zubky,posledne dni sa s nim neda vydrzat,si vlasy asi vsetky vytrhnem ochvilku 🙂 a nenormalne sa rozrecnil 🙂 a vy co mate nove?
kedy sa vidime na pesej? 😀 😀

sisa29
21. máj 2009

ahoj claudi.no my sme vcera vlasy trhali nelinka zacala naobed strasne plakat uplne tak bolestivo a trvalo to do 16 potom vonku v kociku bola chvilku v klude jak sme dosli domov zas zacala strasne plakat az vecer zaspala od vycerpania.no toto sa mi nestalo ani pri ninke nikdy bola som uplne bezmocna nevedela som co robit kakali sme prdkali papala len trolinku cvicila som s nou masirovala kupala no proste vsetko co existuje ja nechapem co jej bolo.no a teraz este spi asi dohana ten vcerajsok chudiatko moje.

netmona
21. máj 2009

ahojte,,
claudi tak že, na rybách,,a lapla si niečo 😵 ,,,,ešte že papka,,tie kaše,,ja som tiež sem tam dávala ale nechutili všetky..
sis,,,to asi jej niečo bolo, ale ked ju to prešlo tak to je dobre, lebo človek nikdy nevie

claudinka
21. máj 2009

sis kludne to mohla byt kolika

netmona
23. máj 2009

jaj bambule,,dnes je zase vpekne hoci trochu chladnejšie ako včera,,ale dúfam že, dakde daleko vyrazíme 😵

claudinka
24. máj 2009

my sme boli vcera zase cely den za dedom na rybach.. kedy dame stretko na pesej? babyyyy 😀

netmona
24. máj 2009

aj my trochu v hamuliakove pri vode,,a potom vonku do večera,,MM bol uchodený, a tak som ho utešovala že, ja to absolvujem skoro každý den 😅

claudinka
24. máj 2009

moj muz vsade len autom, pesi ho nedostanem nikde, odkedy ho mame 😒 jedine do tesca 😀

netmona
25. máj 2009

asi tak claudi,,,že naši Mm si predstavujú M.dovolenku ako sovolenku 😅

claudinka
25. máj 2009

veru veru.. ani mi nehovor, ako sa za posledne dni casto hadame 😒 uplne penim kazdy den

claudinka
25. máj 2009

my sme dnes pobehali Pesiu, lesik a nikde nikoho 😀 😀 co to, co to? kde ste vsetky?
sisuuus nejako to tu zanedbavas 😎 😎

sisa29
26. máj 2009

ahojki.mne sa nechce ani dychat.ja som bola vcera na pesej doobeda a aj poobede do piatej a nikto nikde tak som isla domov

claudinka
26. máj 2009

a nezavolas mi, dora 😒 ja som bola na pesej okolo jednej..

netmona
26. máj 2009

aj ja som bola ale do obedu na pešej, a stretli sme Paťku,,a polobede do 20tej vonku,,ale na ihrisku,,,no dnes sen trochu von, lebo treba veľký nákup urobiť,,lebo ani soli nemaáme,,khatastrofa 😅

claudinka
26. máj 2009

aj ja som bola dnes v Tescu velky nakup urobit, dovarim a idem von 🙂

netmona
27. máj 2009

jaj dnes som upratoval s bobakom,,no trvalo to dlho,,ja najradšej ked spí ale, potom zas nemam čas na nič,,ale všeetko dobre dopadlo 😀 😅

sisa29
27. máj 2009

claudi ja som bola poobede az o 16,00 tak ked chodim pre ninocku.aj dneska tam budem ale potom pojdem domov lebo musim ist aj ja nakupit

sisa29
27. máj 2009

ozaj v nedelu ideme o 15,00 do vrakunskeho je tam akcia na den deti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre