Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

jana.hcsba
1. jún 2009

len tak sa prejst - ved co mam s nou robit - ked doma mi mrnci - nic ju nebavi 😖

jana.hcsba
1. jún 2009

vy mate ako spanok, kedy? ?

claudinka
1. jún 2009

nemam sajnu 😀 asi okolo 13.00

jana.hcsba
1. jún 2009

hm, tak to mas jak ja 🙂 , tiez neviem co a kedy.
😀

ti poviem, ale maly je sikulka 🙂 , boze ked si ho predstavim v nemocnici.

jana.hcsba
1. jún 2009

tak sme hore. letim 🙂

netmona
1. jún 2009

jaj babule, asi tak spinkal aj bobak,,ale teraz už sam povie,,ideme spinkať,,,, 😵 ,,,

jana.hcsba
1. jún 2009

net: no tak na to sa aj ja tesim - mala ma stale problem zaspinkat - vzdy strasne place -a uz myslime ze spi a kolko krat este nie ☹ .

netmona
2. jún 2009

jani,,neboj aj to príde,,ale niekedy hlavne večer tak to sú same vymyšlovačky 🙂to asi preto lebo tatik je na rade 😀 ....ale na obed ja nemam problém,,vypije mlieko , dám do postielky a idem preč,,,

claudinka
3. jún 2009

preco si piseme tie iste v dvoch temach naraz? 😀 😀

netmona
3. jún 2009

aby nezanikla 🙂

sisa29
3. jún 2009

ahojki.tak ako mamulky?my spime kedy sa nam chce.vcera sme papkali nutrilon dochadza nam mliecko ach jo.

claudinka
3. jún 2009

sisus odchadza? naozaj? neboj, snad to nejako zmaknete a prejde to 😉

sisa29
3. jún 2009

claudi tak to dufam

sunny1
4. jún 2009

ahojte maminy, my byvame tiez vo vrakuni, na bebravskej. Ani ja ani MM nepochadzame z blavy, byvame tu dva roky, ale zatial tu nikoho nepoznam ☹ moj maly Simonko ma 7 tyzdnov - je to dobrucke babo, place minimalne. teda aspon zatial - klop,klop 🙂 kocikovat chodim najcastejsie len tak po sidlisku, ale isla by som rada pozriet aj do toho vrakunskeho lesika, len neviem, kde to je...

sisa29
4. jún 2009

ahoj sunny ja mam skoro 4 mesacnu bambulku ktora tiez skoro stale spinka.ak by si chcela mozeme ist niekedy spolu

jana.hcsba
4. jún 2009

ahoj sunny,: ja na ciernovodskaej, tak to sme skoro susedy 🙂 , mozme sa niekedy stretnut 😉

sisa 29: neboj to je laktacna kriza ta je od 12 tyždna do 16 minimalne. Davaj si kojace caje a homeo na tvorbu mlieka a bude fajn. presne to som aj ja mala a stale kojim 🙂

claudinka
4. jún 2009

sunny jeeeej take krasne malilinkate babeeeenko 😵 😵 😵 fotecky nedoplnis, nech sa pokocham?

sisus mne neslo tiez vobec mliecko a nejako sa rozbehlo a nastastie ho mam zase pozehnane 😉

ten moj stupel dnes za cely den spal iba raz hodinku a pol v strede dna a tot vse 😉 a to sme hore od osmej 😀 konecne spime hura

jana.hcsba
5. jún 2009

dobre ranko ! 😎 teda den
🙂

claudi: tak maly potiahol skoro dvanastku ... .
😀

claudinka
5. jún 2009

my v noci tiez 😀 ale s tromi prestavkami 🙂

netmona
5. jún 2009

😉 čave,,no dnes máme mračnojasno

claudinka
5. jún 2009

my sa ideme akurat obliect a ide sa von 😀

netmona
5. jún 2009

claudi,,vy von a my spíme,, 😉 ,,,potom je sa aj ťažké stretnúť, no babetka rastú tak ani sa budú 😅

sisa29
5. jún 2009

ahojki aj mne teraz baby spia ninku mam domka mali sme ist na vytery a akosi sme zaspali tak ideme az v pondelok

netmona
5. jún 2009

no hurá konečne ideme von ,,bobak kým pošpekuluje tá su vianoce 😎 ,,,nikedy je to o držku,,lebo len vymyšlovačky

claudinka
5. jún 2009

doteraz sme boli vonku 😉 ze sisuuus? 🙂

sisa29
6. jún 2009

cafte cafte.claudi ten link mi nesiel ale nasla som nieco na youtube no divi a dopo.po jednom tanci umrem a odkazujem ti svoje dve deticky. 😀 😀 😀

claudinka
6. jún 2009

sisus len nech to lubos neuvidi, ze mi ich nechas.. si ma vies predstavit s tromi detmi? 😀 😀

netmona
6. jún 2009

claudi,,iné si viem predstaviť aj so 4 detmi ale seba nie 😵

claudinka
6. jún 2009

to by bolo radosti - veselosti 😀 😀 😀 a najma vycucu financii

sisa29
6. jún 2009

claudi kde sa jedno uzivy tak dalsie dve nieje problem 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre