Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

standina
27. apr 2012

@stakat ahoj, ako to vyzera s dnesnou vychadzkou? my vyrazime asi okolo 14-tej, prosim ta a co obliekas malemu ked je takto teplo?

vladagossa
27. apr 2012

Ahojte, ja by som sla ale az tak okolo 14.30. Mozem sa pridat? Pripadne by som niekde dosla za vami.

vladagossa
27. apr 2012

@standina @stakat
Ahojte, ja by som sla ale az tak okolo 14.30. Mozem sa pridat? Pripadne by som niekde dosla za vami.

standina
27. apr 2012

@vladagossa ok, tak my vyrazame a budem sa o tej 14:30 motat tuto jak je obuv a drogeria, tak hadam sa najdeme 🙂 pre istotu tel. 0908753501

stakat
27. apr 2012

@standina
@vladagossa
Baby ospravedlňujem sa, . Ja som sa vrátila pred 30 min. a teraz malý spí. Bola som nútená ísť von aj so svokrom, lebo priateľ robil doma so smradlavými prípravkami, takže som nemohla ostať. Zajtra sme v Petržalke. Nabudúce budem s Vami. Inak dnes som obliekla malému body s dlhým rukávom, tenké rifle a ponožky a vytiahla som ho z kočíka spoteného. No idem ja nakupovať letné veci. Také teplotné skoky som nečakala 😅 . Nákupy som odkladala, lebo obchod. centrá neznášam a teraz nemám nič ja ťapa.

standina
27. apr 2012

@stakat my sme na tom rovnako, na takéto horúčavy nič nemáme, takže zajtra ideme niečo popozerať
tak hádam sa budúci týždeň uvidíme 🙂

stakat
27. apr 2012

@standina Jasné, že sa uvidíme. Ja idem teraz, kým malý spí, surfovať tu na MK v bazári - sú tam krásne súpravičky. Len odhadnúť tú hrúbku bavlhu. Davidko mal na sebe tesco body príšerkové - tenšie a chrbátik úplne mokrý, aj kočík. Asi budem musieť dať pod neho plienku, aby sa tak nepotil. Neviem čo naňho kúpiť. Po obchodoch sa mi s ním nechce veľmi chodiť, on mi totiž nevydrží v kočíku a vždy skončí na rukách. Budúci týždeň sa určite stretneme. Cez IP posielam môj mobil. Ale lacnejšie je dohodnúť si to cez internet 😀 . Budem sa tešiť.

standina
27. apr 2012

@stakat ja som teraz kúpila cez MK malému také krásne opalovačky so sloníkom, predávala to baba odtiaľto z vrakune tak som si to bola u nej zobrať, len je to trošku ešte velké, ale na leto to bude akurát. Musím to tu aj ja popozerať ešte keď krpec večer zaspí. My tiež nechodíme s malým po obchodoch, zajtra ho dáme svokre, nech si ho užije a pôjdeme pozrieť do tesca na kamennom, lebo v tomto našom nič nemajú. Budúci týždeň sa potom asi až vo štvrtok k vám pridám, lebo priateľ ide až vo štvrtok do práce, tak si konečne urobíme taký dlhý spoločný víkend 🙂

stakat
28. apr 2012

@standina Idem tie opaľovačky pozrieť aj ja. Podľa mňa je to lepšie ako kraťasy a tričko, aspoň sa v páse pod gumičkou nebude potiť.

vladagossa
3. máj 2012

@stakat @standina
Ahojte, uz ste dnes boli na prechadzke? My by sme sli tak medzi 4-5 podla toho, ako sa malicky zobudi. Mame celkom busy tyzden. Nic nam akosi nevychadza 🙂

standina
3. máj 2012

@vladagossa ahoj, my sme sa pred chvíľkou vrátili. A zajtra kedy chceš ísť von? pridali by sme sa 🙂

vladagossa
3. máj 2012

uvidim zajtra. Manzel ma dovolenku, tak asi pojdeme spolu. Pripadne sa ozvem.

stakat
3. máj 2012

@vladagossa
@standina Ja som dnes z toho môjho na tabletky. Cez den spí 2x30 min. Vonku sme boli rano v obchode a poobede 30 min. Vôbec nechcel byť v kociku. Dnes je ešte k tomu taky umrncany, nervozny, potí sa a nikde nevydrží. Nech už to leto konči.

standina
3. máj 2012

@stakat no ved už nemajú byť také horúčavy, tak snáď bude lepšie. Náš väčšinou tiež má cez deň také dva 30-minutové spánky, ale už sme vytiahli golfáč a tam sa mu celkom páči. A kúpila si niečo na leto? Ja som v tescu zatiaľ nakúpila iba body s krátkym rukávom. Ja by som zajtra aj doobeda vybehla, keby si išla po 9-tej daj vedieť.

lolko_lenka
3. máj 2012

Ahojte maminky, aj ja som z Vrakune (pôvodne z Ružinova - Trávniky), bývam tu 3,5 roka, mám 7,5 mesačnú dcérku. Rada by som tu niekoho spoznala, lebo tiež tu vidím kopec kočíkov, ale prihovoriť sa neodvážim 🙂 Bývam blízko Tesca 🙂

stakat
3. máj 2012

@lolko_lenka Ked pôjdem von, poslednú dobu aj doobeda, tak dám cez net vedieť.

Baby, len ja šuchtava musím vedieť termín aspoň 40 min. dopredu, lebo musím nakojiť, čaj pripravit, obliecť seba a potom malého a som vyšťavena 😀

lolko_lenka
3. máj 2012

@stakat ja chodievam von poobede, lebo doobeda bud ideme plávať alebo ideme po obchodoch alebo varím.... Ja to tu skúsim nejak sledovať, aj keď niekedy nestihnem za celý deň PC zapnúť, ale tak skúsim 🙂

stakat
3. máj 2012

Jasne, ja som doobeda ešte taká unavena z noci a popritom domácnosť. Tiež mi to vyhovuje viac poobede, ale ked vidím, že sa Dávidko nevie uložiť spat, musím ísť aj doobeda. Aj ked nespí vonku, jemu sa ráta čerstvý vzduch. So :m si všimla na ňom, že normálne čaká kedy vypadneme. 😅

vladagossa
4. máj 2012

@lolko_lenka Ahoj, kam chodievate plavat? My by sme chceli zacat v juni a hladam nejake dobre miesto.

vladagossa
4. máj 2012

@stakat @lolko_lenka @standina Aj nas Lukasko zle spinka teraz cez to teplo. Nespi cele dopoludnie az tak okolo 14.00 zaspi. Ozvem sa v pondelok, ked pojdeme von. Mozno sa nam podari stretnut 🙂

lentilka29
4. máj 2012

ahoj baby,ja som z podunajskych...ste tu niektora odtial?

stakat
4. máj 2012

@lentilka29 Ja aj "vladagossa" sme z Vrakune.

stakat
6. máj 2012

Baby o 11:00 vyrážam von, malý nemôže spať. Ak ma zbadáte - zeleno-čierny šport. kočík a dieťa na rukách 😀 to som ja. Toto je môj kočík:

standina
6. máj 2012

@stakat ja som tu dnes mala svokru, tak vyfasovala maleho, kocik a my hajde do avionu na nakupy 🙂

lolko_lenka
6. máj 2012

ahojte, tak ja som sa až teraz dostala na net. Najbližšie 3 dni sa s vami určite von nevyberiem, keďže budeme stále niekde inde 🙂 ...a ja sa divím, že moja Nelka je jak z divých vajec, keď má maminu, ktorá neobsedí 😀

stakat
6. máj 2012

Ja som od piatku sama s malým. Tatino príde až dnes neskoro večer. Zajtra budem odpočívať a v utorok niekde vyrazíme, keďže je voľno. Raz sa všetky stretneme 😀 .

lolko_lenka
6. máj 2012

určiteeeeee 🙂

vladagossa
7. máj 2012

@standina @stakat @lolko_lenka Caute, niekto von okolo 15.30?

stakat
9. máj 2012

@vladagossa
@lolko_lenka
@standina

ideme von o 12:30 smer pešia zona, pri zmrzline na zastavke a biskup. rameno

sarra6
9. máj 2012

ahoj babule aj ja som z Vrakune ale nova cast kde su domceky. Je tu niekto odtialto? Rada niekoho spoznam. Mam dve dcerky jedna ma 4 a pol rocka. A druha ma rok a pol. Budem rada ked vas spoznam 🙂))) a ja a moje princeznicky budu mat kamaratky 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre