Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

renatka737
17. jan 2012

Hladame niekoho na prechadzky. My byvame blizko latorickej....najde sa niekto? moja mala ma dva roky🙂

radecica
31. jan 2012

@chrystaleye Ahoj, ja nie som z Krikovej, ale z Bieloruskej, ale nemam to daleko a chodievam okolo. Mam 15,5 mesacnu dcerku, chodievame von vacsinou poobede okolo 13.30-14tej, teraz v zime tak na hodku. mozeme si niekedy dohodnut miting ak mas zaujem a stale niekoho hladas. Ale radsej mailom, som tu 1.x, velmi sa tu neorientujem, mail citam kazdy den.

handbag
1. feb 2012

ajojky, my bývame na kazanskej ulici (blizko pri matlovicovi) a ak sa niekto nájde na prechádzky a pokec, budeme veľmi rady. ja mám 25rokov a moja malá 2roky. keď budete mat zaujem porozpravat sa o vsetkom moznom aj nemoznom a spoznat nove tvaricky, urcite sa ozvite. bud na email alebo na fb alebo priamo na mobil

handbag
1. feb 2012

@renatka737 - ajojky, aj my hladame niekoho na prechadzky 🙂, pokial mas zaujem, napis mi spravicku, budeme sa s Emmkou tesit 😉

maminkita
1. feb 2012

@handbag my byvame na dudvazskej,dolne hony,nedaleko od bille,tak sa radi pridame hocikedy...napis IP ak chces...

renatka737
2. feb 2012

@handbag Ahoj velmi rada, ja byvam na korytnickej a ty?

sarra6
10. feb 2012

ahojte, aj my hladame niekoho na kocikovanie, hrajkanie deticiek, kaficko. Je tu niekto z novej casti Vrakune??? My sme z Praslickovej. Ak ano napiste do Ip. dakujeme a tesime sa na nove kamaratstva

viki2912
10. feb 2012

ahoj,my sme z dolnych honov...ulica dudvazska...)

ivka_marek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radecica
10. feb 2012

@sarra6 ahoj, som sice z biskupic, na druhej strane parku, ale minule sme sa zatulali na praslickovu🙂 ani som nevedela ze taku ulicu mame.

sofia27
10. feb 2012

ak sa chcete spoznat s dalsimi mamickami a detmi, pridte sa pozriet do Materskeho centra Podunajske Biskupice, na Latorickej 4. Pondelok a utorok od 16-18, streda a piatok 9,30-11,30. Je tam moznost urobit si kavu, caj, pre deti ovocny dzus zdarma. pre mna je to v tomto pocasi (ale nielen teraz) priestor na nezaplatenie 🙂

sarra6
11. feb 2012

@radecica ano, no musela to byt ina ulica, lebo my mame sukromny pozemok. Ale mozme ist niekedy kocikovat spolu budem rada

sarra6
27. feb 2012

ahojte najde sa tu niekto aj z novej casti Vrakune na kocikovanie. My byvame na Praslickovej ulici. mam dve deticky mladsia bude mat 16 mesiacikov, a starsia 4 rocky aj 4 mesiace. Rada tu spoznam niekoho na kocikovanie, hrajkanie sa kavickovanie. Poprosim IP

pat11
25. mar 2012

@tamoulik Ahoj, chcela by som sa opýtať či materské centrum má aj web stránku - aby som mohla sledovať aktivity. ď.

ninan2
25. mar 2012
adinkag
28. mar 2012

ahoj najdu sa maminy z okolia jantaru:D

leslyelee
4. apr 2012

Ahojte, nájde sa tu nejaká maminka na spoločné kočíkovanie:? 🙂 Lebo vždy keď idem s malou von tak všade mamičky s kočíkom len ja vždy sama 🙂

stakat
8. apr 2012

@leslyelee Ahoj, po dlhom čase som si otvorila tému "mamičky z Vrakune" a ako vás tu čítam, vy ste všetky také mladééé. Ja si pripadám ako stará harpia 😀 - tiahne mi na 35. Píšem preto, lebo tiež chodím sama kočíkovať. Som hanblivá a preto sa žiadnej mamičke neviem prihovoriť. Niekedy padne vhod si s niekým pokecať. Vidím totiž, že vo Vrakuni je veľmi veľa mamičiek.

Musím ti pochváliť tvoju dcérku - malá krásavica s nádherným menom a sympatická mamička. Nech sa ti darí a veľa zdravia maličkej.

vladagossa
16. apr 2012

@stakat Ahojte, mne by tiez nevadila nejaka spolocnost pri kocikovani : )) Mohli by sme sa niekedy dohodnut? Ja byvam na Jedlovej.

stakat
20. apr 2012

@vladagossa Prepáč, že sa ozývam až teraz, len som bola odcestovaná. Môžeme sa stretnúť, stačí sa dohodnúť. Malý mi spí cca od 10:00 do 12:00/13:00 h.. Potom sa s ním musím hrať 2-3 h a až keď vidím, že je unavený a chce spať, tak potom rychle šup do kočíka a ide sa von. Vychádza to tak okolo 14:00/15:00 h. Inak nemôžem s ním ísť, lebo zistil, že svet je zaujimavý a celá naša vychádzka je na rukách. Mňa už neskutočne bolí chrbtica a nevládzem ho nosiť. Preto vždy čakám až keď sa mu chce spať. Aj to vydrží max. 40 min., ale musím ísť po takých tichých miestach, kde nejazdia autá. Budem sa tešiť na stretnutie ak to vyjde - také vhodné miesto stretnutia by som navrhovala na tom parkovisku, kde vedľa predávajú zmrzlinu.

stakat
20. apr 2012

@vladagossa Vidím, že tvoj krásny malý synček je tiež novembrový. Môj sa narodil 06.11.2011 na Antolskej. Rodila si v Ružinove alebo v inej nemocnici?

vladagossa
21. apr 2012

Ahoj, mozme kludne hociktory den buduci tyzden, napr. v pondelok 🙂 . Ten cas okolo 14.00-15.00 nam vyhovuje, aj my chodime na vychadzky v tom case, takisto aj to stretnutie pri zmrzline. My vydrzime na prechadzke tak 1,5 h, prisposobime sa, je mi to jedno, kam pojdeme. Lukasko je trochu mladsi, on sa narodil 23. To drzanie na rukach nezavidim, chvalabohu Lukasko si teraz celkom oblubil cumlik a to ho trochu ukludni 🙂
Rodila som v Ruzinove, tam to bolo najblizsie. Mozme si napisat v pondelok, uvidite, ako vam to bude vychadzat. budem sa snazit byt online.

stakat
21. apr 2012

@vladagossa Ja to budem mať v pondelok rušné: vráti sa mi priateľ - od piatka je mimo, musím zrušiť lekárku, lebo vo štvrtok je uvítanie novonarodených detí na MÚ a to by bol stres stihnúť ju, krstná mama nemá darček, lebo nevieme čo malému kúpiť (retiazku dostane od krst. otca). Takže v pondelok uvidím, ako sa to vyvinie a dám vedieť, kedy sa stretneme. Budem sa tešiť.

Prosím Ťa, keď mi budeš písať správu, stlač vždy pod textom nášho pokecu slovíčko "Odpovedz". Vtedy ma PC upozorní červeným číslom, že mi prišla od teba odpoveď. Ja som sa sem dnes vôbec nedostala, malý ma vyšťavil a až teraz som na MK a trocha čítam.

vladagossa
23. apr 2012

@stakat oki, daj vediet, ked budes moct 🙂
@stakat

standina
26. apr 2012

@stakat
@vladagossa
ahojte kočky a mohla by som sa k vám niekedy pridať aj ja, bývam tu na rajeckej, my síce chodíme trošku skôr, ale skúsim to posunúť, lebo tiež chodím stále sama
Ja som tiež rodila 23.11. v ružinove 🙂

stakat
26. apr 2012

@standina Nie je probém, kedykoľvek poobede. Môj má problem zaspať, takže niekedy vyrazím aj doobeda. Aspoň pokecáme, keďže malý sú rovesníci - a všetci chlapci 😀.

standina
26. apr 2012

@stakat a zajtra sa stretávate o 14-tej na parkovisku či?

stakat
26. apr 2012

@standina Zatiaľ nie sme dohodnuté, lebo dnes som mala vyčerpávajúci deň. Teraz varím obed na zajtra - dojde svokor 😅 . Ale určite von pôjdem, ozvem sa. Väčšinou mám PC zapnutý nonstop. Sem-tam pozriem novinky a poštu.

standina
26. apr 2012

ok, tak daj zajtra vediet, budem mat zapnuty PC. A čo dobré varíš, že by som sa inšpirovala 🙂

stakat
26. apr 2012

@standina Klasika, zemiakové pyré, rezne a grilované kurča. Priateľ a jeho rodina sú vychovaný na mäse 😀 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre