Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

ulinka221
7. jan 2010

majka, no super 🙂 ...Patko je sikovnik. inak co sa tyka tych obruskov tak mam zeleno-modre...cize asi tie ako mas ty. boli ste dnes kocikat? My sme poobede neboli...nestihali sme a maly aj tak predspal cas pred kocikanim...takze bol celkom kludny.

majka_dk
7. jan 2010

pauli boli sme von, ale tak netradicne od 14 do 15 lebo nam zaspal v aute a len sme ho prelozili do kocika, tak sme hodinku mrzli kym sa panacik vyspinka 😉

a dnes som bola s kamoskou skusat svadobne saty, joooj aj ja chcem este 😀

adi a bola si zase na bodyworku?

ulinka221
8. jan 2010

Dobre ranko, ale nam zase nasnezilo...asi to ani neodhrabu...neviem ako pojdeme s kocikom...mozno skoncime len na balkone.
Adi, kam chodis cvicit? U mna to zacina byt kriticke....s majkou pojdeme buduci tyzden vecer do posilky...aspon na pas a steper...ale najviac zabera asi nejest 🙂 (osobna skusenost)...inak sa volam Paula (ulinka bol len taky vymysleny nick :D )

nellynka
8. jan 2010

Ahojte kocky,
no ja som tu nebola tak dlhoooo. Boli sme nejako tiez chori a potom sme sviatkovali na stridacku v KE v LV a potom sa cela moja rodina dovalila k nam tak bolo vzruso. Bolo nas hadam 9 z toho 2 deturence. Tak bolo fun.No my sa tiez chystame do MC, tak ak by ste niektora sli niekedy na buduci tyzden, tak sa radi pridame. Este sme tam neboli. A na kocikovanie sa moze k nam ktorakolvek pridat, nejako sa na case dohodneme, len ked mame take super odhrnute chodniky, vcera to bolo ako o zivot a dnes ani nehovorim, este vaham, ci vobec pojdeme von. Len asi musime, lebo nam dochadzaju plienky tak musime ist nejake kupit.

Tak see yaa zatim.

adriana0022
9. jan 2010

ahojte baby, my sme mali vcera navstevu, tak som lietala po byte ako sarkan aby to tu vyzeralo .... neviem si predstavit, ze by som mala upratovat nejaky 5 - izbovy 😝
cvicit chodim do X-fitness, nedaleko MC rybka, no a teraz sa mi zapacil pilates,takze idem aj zajtra.je to uplne ine ako aerobik, ale velmi super.hlavne mi to dobre padne, po celom dni si najst cas sama pre seba a odreagovat sa.

maji gratulujem patovi k pohybovym aktivitam, to uz coskoro pojde aj smerom vpred 🙂 .

nelly, my pojdeme urcite v stredu do MC (pevne verim, ze do toho nic nepride), tak sa mozme vidiet 🙂

a musime sa pochvalit, zaciname chodit na plavanie, tak sa veeelmo tesim aj za krpatu

ideme sa napapat a von

majka_dk
9. jan 2010

ahojte

adi a kam idete nakoniec plavat? my sme to zase prerusili lebo nechcem, aby zase patko ochorel ked je takto vonku, ale na jar snad zas zacneme 😉

my zase nepojdeme do mc lebo musim tento tyzden po veceroch piect 😉 mama ide mat 50tku a som povedala, ze upeciem cokoladovu pohadku 😝 a nieco slane a to musim piect ked je krpec este hore a muz doma cize okolo 17.00 a pred tym spime cize sa tam nedostanem. a v piatok zase ficime na tyzden do dk 😉

inak to pocasie je hrozne, my sme nikde neboli ani vcera a dnes len na v avione v dmku.

adriana0022
10. jan 2010

majka, nakoniec sme sa rozhodli pre alvu, hlavne preto, ze to mame podstatne blizsie ako to plavanie, kam chodite vy (to je myslim niekde za rackom). uvidime ako sa nam bude pacit a pozerala som na stranke, ze alva robi aj letne plavanie (ak sa nemylim, je to v bazenoch vonku), takze je to aj podstatne lacnejsie. tam by som ju chcela tiez nahlasit, ale asi si musime svihnut ....

prvy tyzden po sviatkoch za nami, no ale tazko sa nam zvykalo - zase same ...

maji, pekny tyzden v dk, nech sa kolaciky podaria a hadam sa vidime v mc 🙂

majka_dk
10. jan 2010

ahojte,

adi tak potom povies ako bolo a mozno sa na to letne plavanie pripojime 😉

pauli tak co, ideme zajtra? ja sa chystam 😉

ulinka221
10. jan 2010

ahojte,
aj my planujeme chodit na plavanie...ale asi az o taky mesiac az 2...podla pocasia. Ale tesim sa na novinky..Kde je Alva? Ja som pocula ze dobre je aj v SNOPe.
Majka, jasne zajtra plati...cez internu postu ti poslem cislo na mna, keby nieco 🙂 Ale mozem az po 8ej :( ...ulozime maleho spat a som ready....esteze je to na skok. Zhadzovanie musi zacat.
Inak pocasie des...neboli sme velmi vonku cez vikend...dnes boli vonku chlapi a ja som si v klude navarila a upratala 🙂 .....zehlenie zase narasta.

nellynka
10. jan 2010

Ahojte baby,

Adi a v stredu poobede je kedy MC otvorene? My by sme prisli. Dobre nam padne ist medzi ludi🙂))

Ulinka, no my zaciname od buduceho vikendu plavanie v SNOPe, tak sa tesim a som aj zvedava ake to tam bude. Lebo my sme boli len na plavani ked mala mala 5 mesiacov a boli sme na Atlantide vo VYsnych Ruzbachoch. A tam to bolo fajn, ale len styri dni. Tak potom Vam dam infosky, ale moja kolegyna tam chodila so svojimi babami a bola spokojna. Ja mam ten problem, ze cez tyzden nie som mobilna. Aj ked auto mame, ale bojim sa soferovat, tak preto som volila SNOP lebo ten je cez vikend. Inak asi tie plavania su vsade rovnake.

Majka, drzim palce aby sa vsetky kolaciky vydarili!!!!

Tak dobru noc baby, idem si lahnut, lebo som nejaka zvalcovana.

adriana0022
11. jan 2010

babyyy 🙂 🙂 vy idete nebodaj cvicit 😉
ja som bola vcera, musim sa pochvalit ... drahy robil pestunku. (to ho musim pochvalit, normalne sa vie pekne o krpatu postarat. da jej papat, okupe, prezlecie, a ulozi spinkat.)

uli alva je na banselovej - odbocuje sa tam z galvanky, v podstate zlezieme z dialnice pri avione a na druhej svetelnej sa odbocuje 🙂 prave sme tam boli vypisat prihlasku, mali to tam poriadne vykurene pre deticky, čo je super.zatial to vyzera fajn, no uvidime po prvej hodine.
snops ma odradza hlavne koli hlbokemu bazenu. moja krpata je dost hyperaktivna a bojim sa, ze v tej hlbokej vode by som ju dobre neudrzala.

nelly, v stredu je mc otvorene od 9,30 do 11,30 a poobede od 16,00 do 18,00. nam doobeda nehrozi, takze jednoznacne poobede cca okolo 16,00-16,30, podla toho ako dlho bude krpec spat 🙂 no a rozmyslam, ze by sme behli aj dnes.

ulinka221
12. jan 2010

snaha bola...mna chytila vcera taka migrena, ze hroza...vracala som cely vecer :(
esteze bol tato doma a maleho okupal a nakrmil 🙂 ...proste poklad 🙂

Majka ty si bola nakoniec? ako bolo?

Adi, ty si spominala ze si stratila mliecko pocas laktacnej krizy, ak sa smiem spytat kedy to bolo? lebo mam pocit ze mam mliecka o dost menej...aj ked odsavam, mliecko sa mi naleje az za dlhu dobu, dlhsiu ako predtym.
To s tym hlbokym bazenom v SNOPe je pravda...aj ja ked som tam bola sama ako tehotna to bolo riadne hlboke. Uvidime co povie Nellynka 🙂 ...je tam vyhoda ze to je cez vikend. A ako sa vam bude lubit v novom...my chceme zacat trosku neskor..mozno od 4-5 mesiaca.

Dnes sa modlim aby ma zase migrena nechytila ☹

Hadam niekoho stretneme dnes na kocikani....ak ano mame cerveny hlboky kocik a ja cervenu zimnu bundu - riadne zladene...vcera sme mali aj siltovku cervenu 😀 ...kludne nas ohlaste

majka_dk
12. jan 2010

ahojte,

pauli aj som sa chystala, ale chcela som ist skor, ale som skoncila v kuchyni a vecer zase krpec vymyslal, nejak nechce chodit spinkat ani cez den ani vecer proste uspavam 30 a viac min ma ide slahnut, neviem ci neprejdeme na jeden spanok cez den, aby bol viac unaveny ☹

dnes pojdeme vonku asi okolo 12.30 lebo len pred chvilou zaspal a dufam, ze bude spat aspon do 11.30, potom sa napapame a pojdeme 😉

katkav
12. jan 2010

ahojte baby, mozem sa tiez pridat? Byvame na Ipelskej - dvanastposchodiaky pri Tescu, vraj sme biskupicania ale to vam dufam nevadi 🙂 mam bledomodry kocik pierre cardin a velakrat ma vidno aj s kokrspanielkou, tak ma v klude oslovte 😉 som velmi zvedava na tie plne pieskoviska na jar, lebo kocikov vidam teraz vonku velmi vela 🙂

adriana0022
12. jan 2010

pauli, mne zacala kriza niekedy v druhom mesiaci a kojila som do konca tretieho mesiaca a potom uz nicccc ☹
snad sa vam bude darit viac ako mne 🙂 uli, prajem skore spamatavanie sa z migreny, nastastie take nieco nepoznam

ahoj kati, ja som v podstate tiez podunajske 😝 ale hlasim sa sem, takze, budem sa snazit registrovat ta 🙂 PS: tesco navstevujem dost casto 🙂

nellynka
13. jan 2010

Ahojte,

Ulinka, tusim som ta vcera videla. My sme stali na zastavke, zeleny sportovy X lander a ja mam taku bezovu budnu a mala som aj sivu siltovku. No pozerala som na teba ci nie si z konika. Inak na bunde zo zadu mas pri rukavoch take svetlejsie pasy? No na buduce ked ta uvidim, tak sa ti urcite prihovorim. A ked zahliadnes ty nas tak mozes tiez. Inak ktokolvek, budeme radi.

No snad to dnes do MC stihnem, lebo ma prist na navstevu sestra a netusim ako dlho bude.

Dzkajte sa!!!

majka_dk
13. jan 2010

ahojte,

tak vcerajsie zaspavanie bol horor, zaspal, prosim pekne, o 20.55 ma slo uz roztrhnut a to bol v postielke uz o 19.45 😠 takze dnes skusam uz len jeden spanok cez den, prave zaspal (spal do 5min), dufam, ze potiahne aspon do 13 a potom som zvedava 😉

a dnes sme boli vonku uz o 10.10 a este pojdeme snad okolo 14.30. a stretla som jednu kocku, s ktorou sme boli na uvitanie babatiek, tak sme trosku pokecali, aspon nuda nebola, ale skoncili sme samozrejme tak, ze patko zacal revat ako keby ho z koze drali a sli sme dom. uz nech je jar a nech vie chodit 😉

ulinka221
14. jan 2010

ahojte,
no my stale v pohode spanok od 20:30 do 6:00 napapame a potom este do 8:00...ale doktorka povedala ze je zriedkave ale, ze v pohode...maly uz ma 6800g...takze riadny valibuk...keby chudol asi by sme ho mali budit...ale takto "sweet dreams".
Majka a co tak zajtra cvicenie? dnes nas dojdu pozriet kolegynky-kamosky takze bude veselo.

Nellynka - tak to som bola urcite ja...mam biele pasiky na bunde aj zpredu aj zozadu. Ja som urcite isla zase ako slepa len pred seba kukam 🙂 ...kludne ma ohlas a teraz uz viem aky kocik mas tak ta urcite zastavim. Ozaj kde kocikate?

Adi, no uvidime buduci tyzden koncime 3.mesiac...takze prvy ciel som si splnila...ale zda sa mi pomaly ze je toho menej a menej a to Maximko papa 5x denne kedze v noci si nepyta...nuz ak skoncime uplne na UM tak nevadi. Ty si Podunajsky B.? Tak to asi nekocikate u nas na pesej zone...lebo ja tak vykukam a nikde som nikoho nevidela...inak do tesca chodime skoro kazdy druhy den...mam aspon fajn prechadzku a spojim to aj s nakupom...teraz som bez auta....a dost som si predtym navykla nan...nuz co treba nohy poposilovat 🙂

majka_dk
14. jan 2010

ahojte,

pauli my zajtra ficime na tyzden do dk, takze cvicit nepojdem 😉

inak som uplne mrtva, opicka sa rozhodla, ze nebude spinkat ani v noci a o 2 a o 4 mala srandu a stale si sadal, lahal, reval, plazil, no des ☹ a dnes od rana na rukach, bola tu na chvilu svagrina, tak ho ponosila, teraz zaspal a ja sa modlim, aby vstal dobry lebo este nie som zbalena, musim do obchodu, na prechadzku, pozehlit, dorobit tortu a nechty 😉 nechce nietko prist na pomoc? 🙂

adriana0022
14. jan 2010

maji,prajem vela energie, pri uspavani, my sme na tom velmi obdobne. vcera som ju ulozila o 19,30 spat a o 22,00 bolo hore ako by sa nechumelilo, no a tie sceny pri spanku.... ale cez den zaspi normalne....

uli krasne priberate a tie noci vam fakt zavidim, dnes som k malej vstavala 3 x a to som si myslela, ze po pol roku uz bude pekne spinkat ☹ sme PB, teraz na pesiu velmi nechodime, boli sme cez zimu mozno 2x, ale ked je teplejsie, to sme boli dost casto, no a urcite zas zacneme, uz len aby sme vas stretli 🙂 a sa nestretneme predtym v tescu 😝

no a pochvalime sa, boli sme v centre v pondelok aj vcera (aj ked bola krpata vcera dost mrzuta) a stretli sme sa nellynkou 🙂 Inac, bolo deti ako smeti 😉

PS: novy statuz zehlenia: velka kopa a mna zmaha lenivost

nellynka
14. jan 2010

Ahojte kocky,

no nam sa vcera stastne podarilo konecne 1x dorazit do MC Rybka. Stretli sme sa tam s Adou a Claudikou (strasne zlatunke babo🙂)) ). Uli, prechadzala si okolo nas, este som sa ti tusim uhybala. Ja som len pozrela, cervena bunda, cerveny kocik, a potom po minute mi tiez kaplo, ci to nie si nahodou ty, tak som si snazila zapamatat aspon nieco ine ako cervene aby som sa uistila, no nabuduce ked ta uvidim, urcite sa ti prihovorim. Snd to bude uz coskoro.

Nam dnes navsteva nepride, zrusili sa na poslednu chvilku :(((((

Tak pojdeme pekne von asi na pesiu, pojdem malej kupit papucky. Vyrazame okolo 14,30 tak ak nas niekto uvidite tak kricte. Mame zeleny X lander sportiak a ja mam okuliare a bezovu bundu a mam 182 cm, tak mna neprehliadnete🙂)))))

Majka, snad to uz dnes nejako zvladnes a potom budes mat mozno trosku pohodicky doma.

Tak zatial Vam prajem pekny den!!!!

kristinka.s
15. jan 2010

ahojte mamicky,
viete nieco o MC POHODA, kt. bolo donedavna na Stavbarskej ulici v Detskom domove?
Odstahovali sa a nevieme zistit kam.
Alebo uz existuje len MC Rybka? Este sme v ziadnom neboli no to Mc pohoda nam bolo akosi blizsie k byvaniu.
dik za info.

adriana0022
16. jan 2010

ahojte kocky, tu je ticho, hmm... asi vsetci vikenduju 🙂
my sme sa uz dve noci poriadne nevyspali, tak musime dobiehat cez den. no a dnesnu noc bola taka pocikana, ze bol precikany az matrac, tak sme sa o 2 v noci museli na kompletku prezliekat 😠

kristinka, baby mc rybka my povedali, ze pohodu nedavno zatvorili (avsak overena info to nie je 🙂) 🙂

ulinka221
16. jan 2010

ahojte baby, tiez vikendujeme 🙂

Adi to vam nezavidim, ze Klaudinka nespinkala v noci...nas zase spal 11hod vkuse.
My ideme kocikat za chvilu- 15:30...klasika pesia zona, kostol, maly dunaj a spat. Vyzera byt kraasne. Nikomu vsak neradim ist do lesika...katastrofa...vcera som tam vbehla ze prejdeme sa... a totalne zladovatele vsetky chodniky...no proste hruuza.

Nellynka, zda sa mi ze som niekoho obchadzala...no skoda, ze mi nezaplo 🙂 ...nabuduce sa hadam budem lepsie divat.

Jooj dnes sa mi nic nechce :(

ulinka221
18. jan 2010

ahojte po vikende....ale nam nasnezilo....uvidime ci vobec pojdeme dnes von na prechadzku.

majka_dk
18. jan 2010

ahojte,

tak v dk nenasnezilo 😉 cosi teraz poletuje ale nic moc 😉

uz mame druhy zub 😵 , krpec sa cez vikend vytesoval, dva dni stale na rukach, dnes trpi 😀 sme doma len s braskom, ten ho trochu ponosil, ale dlho nevydrzal a ja nevladzem 😒

adriana0022
18. jan 2010

ahojky,

my sa chystame na prechadzku, no vobec sa mi nechce do toho snehu, aj ked je to vsetko krasne. Naposledy to bol suboj kocik verzus sneh....

maji gratulujeme k zubku 🙂 teraz to uz asi rychlo porastie 😉 (i ked my cakame na dalsie uz 2 mesiace a nic ☹ ) a uzite si to doma

uli vymenim klaudiu za maxa na noc 😲

ulinka221
18. jan 2010

ahojte, prave sme sa vratili z 1,5 hod prechadzky....asponze pesia zona je odhrnuta ciastocne.

Majka, aj ja gratulujem k druhemu zuubku 🙂 ....na to nosenie si nas tiez paradne zvykol. Minuly tyzden som si objednala babyvak, tak som zvedava ci to bude nejaka vyhra.

Adi, vymenu neberiem 🙂 ...teraz vstava 7:20 rano....ale dnes je akysi nekludny...preto sme museli ist von....spal malinko cez den ale to asi preto ze si predspi v noci...ale teraz spi uz 2hod vkuse...takze bude kludny. Uvidime vecer.....ale kazdy vecer uzatvarame dohodu ze do kolkej bude spinkat :D ...zatial poslucha a dodrziava dohodu :D Ale do kedy mu to vydrzi.

majka_dk
18. jan 2010

pauli my sme mali v lete klokanku a hned ako zacal v kociku revat, tak sup ho do klokanky (a ja sa teraz cudujem preco nechce byt v kociku 😅 ) a bolo to super a tak sme od jeziska dostali ergo nosic liliput a je tiez super, uz teraz v nom chodime nakupovat 😉 (len farbu sme si vybrali skaredu, ale prezijeme 😉 )

a my spavame aj tu na prd - 3x v noci papa a to sa budi s totalnym placom a najnovsie nechce uz po kasi didu, tak hned o 21 rev 😠 uz ho musim naucit na to um, ale neviem ako, uz som povedala, ze ho teraz necham mame na 2 noci nech neciti didu a da si um, ale nejak mi to neda 😔

majka_dk
19. jan 2010

halooo!!!
dievcata, co vas zasnezilo? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre