Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

ninan2
30. máj 2011

@claudinka nj, tak to je pohoda, ved aj v centre je ich kopec, a aj tak tam chodim 🙂

venika_v
31. máj 2011

@ninan2 nie neotravuju, len je to dost neprijemne... a neboj pediatri su z boku vchod, bezdaci su v zime v hlavnej casti pri radiatore, a cez leto vonku na lavickach....

ninan2
3. jún 2011

@ivka_marek Ahoj, no potom sa urcite ozvi, ked bude babo na svete a budes sa chystat kocikovat 🙂 Aj ked vzhladom na zimu asi moc casto chodit von nebudes, zo zaciatku aspon...

ninan2
3. jún 2011

Ahojte, tak bola som sa dnes pozriet na tej Bebravskej, aj cakaren pediatrov, a akurat vysla Dr. Pokorna, tak sme pokecali a povedala, ze k nej mozem v pohode s babom chodit... Zdala sa mi celkom sympaticka a mila. Akurat cakaren a prostredie nic moc, ale co uz 😒
Tak ak nevymyslim nic lepsie, budeme asi chodit tam...
@claudinka 🙂

jaroe
7. jún 2011

@ninan2 a ako je to s obcanmi tmavsej pleti? Aky je ich vyskyt v okoli Bodrocka/Latoricka? Dakujem vsetkym za postrehy.

ninan2
7. jún 2011

@jaroe no oni sa vyskytuju hlavne pri Pentagone a oproti pri Bille, dalej tam na okolitych zastavkach MHD, cize to je relativne blizko k Bodrockej a aj Latorickej. Ale konkretne presne na tychto uliciach je to zrejme OK, kedze nie su pri tej hlavnej ceste/krizovatke s Pentagonom, ale viac zastrcene.
Pri Tescu je ich uz menej, tam skor ti bezdomovci. Ale predtym si sa pytala aj na Hnilecku, tak ta z toho vychadza najlepsie, tam je to uplna pohoda, lebo je odtial dost daleko uz.
Kazdopadne isla som tadial (Pentagon) X krat za tie roky a v pohode, akurat si v tom okoli davam vacsi pozor a bolo to teda vzdy len cez den. Aj policiu tam casto vidiet na kontrolach.

claudinka
8. jún 2011

@jaroe Hej, hej, aj my sme tam casto a pohodicka. Bodroka/Latoricka skoro vobec 😉

kbeata
24. jún 2011

@jaroe ahoj,ja byvam na d.honoch uz veelmi dlho,ale ciganov,a najnovsie bezdakov a fetakov je niekde viac a niekde menej,podla mna je najdolezitejsie,ci ti nebyvaju vo vchode 😉

mis_ka
28. jún 2011

ahojte mamicky, stratila som vcera telefon pri kocikovani na Podunajskej a vo Vrakunskom lesiku, je to cierny iphone 4 v sedom puzdre, keby ste ho nahodou niektora nasli budem velmi vdacna, prosim ozvite sa mi.

claudinka
29. jún 2011

@mis_ka drzim palce, nech ho najdu dobri ludia a vratia 😉

zabulka1
7. júl 2011

kto z vas chodi rad do vrakunskeho lesika a ma dieta 12 az 24 mesacne hladame kamarata alebo kamaratku na santenie v lesiku

beruska.zuzanka
7. júl 2011

@ninan2 ahojky, k dr. pokornej chodíme aj my a je fajn, ja sama som k nej celé detstvo chodila 🙂

ovecka84
8. júl 2011

ahojky mamicky vrakuncanky, viete mi poradit dobru pediatricku v okoli (Vrakuna, Biskupice, Dolne hony)? rada by som nejaku mladsiu, s modernejsim zmyslanim a kvalitnym vybavenim... dakovala za tipy 🙂

bubinovci
8. júl 2011

@ovecka84 ja sa chystám k Dr. Pišnej, má ambulanciu na Toryskej tuším, je vraj veľmi milá, detičky ju majú radi 🙂

ninan2
8. júl 2011

@ovecka84 Ahoj, mladsia je Dr. Monika Priehodova na ZS Bebravska (cca do 40 rokov ma). Akurat sestricku ma staru. Potom je tam este Dr. Pokorna, a ta to ma presne naopak, ona je stara, sestricka mlada. Myslim, ze obe su v pohode, co som citala...

stellamiapiccola
8. júl 2011

@bubinovci Pyšná je na Bieloruskej 🙂

stellamiapiccola
8. júl 2011

@zabulka1 ahoj ja sem tam chodievam 🙂

bubinovci
8. júl 2011

@stellamiapiccola 😅 na internete som teraz našla že Lotyšská

ovecka84
8. júl 2011

@bubinovci citala som o tej Pisnej, vraj je sice mila, ale ze to neni taka odbornicka ci co.... tak neviem... este mi spominali tu Priehodovu, ale na tu som nenasla ziadne nazory... zvazujem Dzuppovu, ta ma ordinaciu na Popradskej, mlada, mila a ma moderne vybavenie vraj, pouziva aj homeopatiu, nie vsetko chemia 😉

bubinovci
8. júl 2011

@ovecka84 neviem, ja som ako dieťa chodila k Hudecovej, tú som mala naozaj rada, ale už je dosť stará a zastupuje ju vždy taká storočná otrasná ženská ☹ na Bebravskej neviem či by som si vybrala, spolužiačka chodí k Pišnej a je zatiaľ spokojná, tak neviem, ešte skúsim niečo prečítať o tej Dzuppovej 😒 nechcem chodiť mimo, aby som s malým nemusela cestovať keď bude Peťo v robote 😒

bubinovci
8. júl 2011

@ovecka84 teraz som pozerala jej stránku, ale tam má písané že sídli na Papraďovej ulici , to by mal byť Ružinov 🙂

ovecka84
8. júl 2011

@bubinovci aj ja som chodila k Hudecovej, ona bola super, ale uz ja si ju pamatam ako staru nie este ze teraz 😀 hej, ta Dzuppova je v Ruzinove... Reni ze k nej chodi a je spokojna... este citam "recenzie" na Zemberovu, tak uvidime... ty si uz pevne rozhodnuta, bola si sa uz zahlasit u nej?

bubinovci
8. júl 2011

@ovecka84 nebola som, teraz neviem, ku ktorej isť, tiež som čítala aj o tej Zemberovej, najhoršie je že u každej doktorky vždy nájdeš spokojné aj nespokojné mamičky ☹

stellamiapiccola
8. júl 2011

@bubinovci prepáč sa omluvam ano s Lotyšskej ja som tam dala malého k Hudecovej kamoška tam chodí a si ju pochvaluje. K pyšnej som chodila ešte ja ako dieťa bola zlatá , ale teraz neviem aka je 🙂

stellamiapiccola
8. júl 2011

@ovecka84 ano Hudecova je staršia ale lepšie staršia tá ma viac skuseností a podla mna je celkom fajn tiež si na ňu len zvikam som chodila uplne inam ale lekarka odyšla tak som musela prehlasiť maleho 🙂

bubinovci
8. júl 2011

@stellamiapiccola no musím si to premyslieť, som z toho jeleň, ktorú dr vybrať ☹ tu v okolí by to bolo ideálne, môžem ísť pešo s kočíkom, nemusím cestovať 🙂

ovecka84
8. júl 2011

@bubinovci
@stellamiapiccola ja som citala nazory uz na Py(i)snu, Kostalovu, Pokornu, Zemberovu, vsetko okolie Vrakuna a na kazdu som nasla aj negativa... jedina na ktoru vidim stale len pozitivne ohlasy je ta Dzuppova, tak asi pojdeme ku nej 🙂
este som pocula o Priehodovej, no o tej neviem nic najst, mala by byt myslim na Bebravskej...

bubinovci
8. júl 2011

@ovecka84 no uvidim, musim prekonzultovať s tatinkom 🙂

stellamiapiccola
8. júl 2011

ja som z Bieloruskej tak mne vyhovuje je to kúsok. keď už nechodím k tej čo som chodila je mi to skoro jedno

beruska.zuzanka
8. júl 2011

ahojte kočky, inak aj Košťálová je fajn a má super sestričku a kráásnu ambulanciu majú 😵 😵 😵 my sme tam boli teraz náušničky nastreľovať, kamoška k nej chodí s malým.

Boli na Bebravskej, teraz sú v novostavbe Dolce Vita oproti Lidlu, zozadu za O2, dá sa tam dobre parkovať, akurát majú miničakáreň, ale farebnú, kopec hračiek, ordinácia farebná, lekárka\ ani sestrička nechodí v bielom, ale v červenom, modrom, zelenom, žltom, prosto farebne, hrá tam jemná hudba, majú pre decká kadečo....
no, páčilo sa mi to tam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre