Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

adriana0022
31. jan 2010

maji, my sa chystame do MC v pondelok a stredu poobede, cca o 16,00 to otvaraju, takze tak nejak. rada vas opat uvidim, drobec, musel asi aj poriadne vyrastsi 🙂 a nasa sa naucila konecne sedietmi 😉

simi budeme radi, ked sa pridas 🙂 a nebola si tam uz raz nahodou? nedavno som tam stretla kocku s takym mensim babom 🙂

sara vitaj 😉 my sa paradoxne budeme stahovat z vrakune prec, ked ty prides, takze my sa asi neuvidime 🙂 a odkial sa pristahujete?

sisa29
31. jan 2010

cafte baby tu som taaak strasne nebola ako sa mi mate?nechce sa mi to vsetko spetne citat.no nastava cas ze uz aj ja zacnem navstevovat materske centrum nelka je jak cert stale musi nieco vymyslat.

claudi dohodneme sa a pojdeme spolu hm???

aha len som zabudla musime dobrat antibiotika zas je nelka chora teraz ju to zasiahlo strasne mala dve diagnozy chudinka moja.buduci mesiac ale ideme uz na vysetrenia co nam chybaju a tam nam povedia ci sa da nelke pomoct alebo bude chora nonstop 😒 😒 😒

sarra6
31. jan 2010

adriana0022 ahoj no teraz byvame v PK a vy kam stahujete???

majka_dk
31. jan 2010

supeeer novinka: patkovi sa konecne podarilo ist do predu 😵 😵 😵

adi a kde sa stahujete? aj my sa planujeme, ale len tu vo vrakuni do vacsieho, ak sa podari 😉
a v mc sa teda urcite stretneme, my planujeme ist uz zajtra, ale neviem ci nepojdeme doobedu lebo som nahovorila aj susedu s dvojickami a ona by sla skor rano, ale ak budeme rano skoro hore, tak pojdeme az poobede, sa tesime.

simi a mozes sa pridat aj k nam 😉

sisa vy sa liecte a hlavne pozitivne myslenie 😉 a urcite sa z toho coskoro dostanete 😉

majka_dk
31. jan 2010

a gratulujeme Klaudulke k sedkaniu, nejaka je sikovna babika 😵 😵 😵

simik99
31. jan 2010

Dakujeme Adri, Majka, radi sa pridame, este sme tam neboli 🙂

Uvidime kedy, a ci vobec, sa nam podari prist. Doobeda zvykneme od cca 10.00 spavat, tak to asi nestihmene. Ale vsetko zavisi od toho, aka bude noc. Prip. by sme isli poobede, ak nebude velmi zima 😒

Inak nam sa dari liezt iba dozadu zatial a straaasne sa preto jedujeme 😀

claudinka
31. jan 2010

maji aj ja som si myslela, lebo najprv to tak malo byt, ale nakoniec to je 3. februara 🙂 takze nutricna poradkyna bude o desiatej tusim a kazdy mesiac dojde.. 🙂 takze paradicka

Ja som na FB Claudia Bakosova Skrabakova 😵 😵 tak si ma popridavajte, je tam jednoduchsia komunikacia ako tu 😀

noo silvi mala by si, my sme zacali chodit v lete, maly mal vtedy 10 mesiacov tusim 😀

my sme momentalne nejaki chori vsetci, takze neviem, ci do stredy budeme fit, ale modlim sa za to
😝

ulinka221
31. jan 2010

ahojte baby, uz sme tu...nejak nebolo casu na net 🙂
Sme zdravi (klop klop klop) a nadalej spinkame celu noc 🙂 ....von chodime 1-2x denne (11:00-12:30 a 16:00-17:00)....esteze sa sneh trosku roztopil lebo kruzenie po pesej nas (najma mna) prestalo bavit.
Mame 7200g....a to sme este krpci...v polroku neviem kolko budeme vazit 🙂

Maji...teba nejak laaaka znovu svadba 🙂 ...gratulujem k zubkom.

Adi to plavanie zavidim 🙂 ...my az za 1-2 mesiace....hadam uz aj pocasie bude lepsie.

Status zehlenie: straaaaasny

sisa29
1. feb 2010

ulinka nemas nahodou cerveny kocik?ja tiez chodievam totizto v tom case na pesiu a tak sa mi zda ze ta aj poznam z videnia.ja mam taky zeleno ruzovy

ulinka221
1. feb 2010

ahoj sisa...mam 🙂 ...joj musim sa lepsie pozerat. Ak ma nahodou uvidis skor kludne ma ohlas 🙂 potesime sa.

katkav
1. feb 2010

Claudinka, akurat pozeram na FB, ked si sa narodila mala som 7 rokov a jeden den 🙂 este stale maly trosku pokasliava, teta lekarka musi pockat, kym budeme uplne zdravi...akurat hlasia riadnu zimu vonku ☹ ja cakam na jar a nie na sibirske teploty 🙂 nech uz sme zdravi. Inak ide nam lezenie dozadu 🙂 dopredu to este moc nejde, niekedy sa zadari, potom zabudne ako to spravil a rozculuje sa, ze mu to zase nejde, je to krasne vidiet ako sa uci 🙂

adriana0022
1. feb 2010

ahojte kocky, my sme dnes MC prespali, no a krasavica potom isla spat az o 21,30, tak to som zvedava, dokedy bude rano spat 😠

maji, pomaly vam bude aj behat 🙂

claudi, ta prednaska zacina o 10,00? a mozem tam prist aj s krpatou? alebo je to nevhodne?

stahujeme sa na "vidiek" 🙂 povedali sme si, ze radsej postavime domcek na dedine, ako kupovat predrazeny byt v BA, takze ideme z velkomesta prec 😲

PS:zajtra ideme na poradnu, tak som zvedava kolko sme pribrali 🙂

phoebee
2. feb 2010

Ahojte,

my sme nakoniec v MC boli od cca 16.30. Boli tam vacsie deticky, ale aspon sme si to omrkli 😉 Snad sa nabuduce stretneme.

Tu nutricnu poradkynu odlozili o tyzden na 10.2. To len aby ste sa neprehnali 🙂

majka_dk
2. feb 2010

ahojte,

tak my sme vcera tiez neboli v mc, rano sme nestihali a poobede sme akurat o 16 vstali a kym sme sa najedli,...tak uz bol doma ocko a to sa nam uz nechcelo, ale zajtra urcite pojdeme, poobede.

adi tak super, vidiek by som aj ja brala, ale asi len taky blizky BA a to by len pozemok stal strasne velaaa 🙄

inak krpec to berie nejak z rychlika: v nedelu zacal lozit do predu a dnes sa uz postavil ku gaucu, skoro som odpadla, tak som zvedava kedy sa fakt pusti behat, ale snad ako za 2 mesiace nie 😅

pauli inak mas na pesej konkurenciu, dnes jedna kocka cervena bunda, cerveny kocik - bola som daleko, tak som nedovidela, ze to nie si ty, tak so pridala do kroku a mala som smolu 😀

inak co je to dnes za cas? sme boli asi len 20min doobedu a ak neprestane snezit tak poobede ani nepojdeme.

a este rekord - dnes sme spali do 8.35, skoro som odpadla a to krpec spal uz o 19.45 😵 😵 😵 no len tak dalej, este prestat v noci papat a aj budem vyspata 😉

adriana0022
2. feb 2010

phoebee diky za info.
my pojdeme zajtra do MC asi aj doobeda aj poobede. tato pride z nocnej, tak nech ma od nas trosku pokoj 🙂 dnes sme boli plavat, tak krpata poobede zalomila ako drevo a zobudila sa az teraz, tak som zvedava, dokedy bude zase buntosit. no a prosim pekne rano bola hore uz o 8,00 ☹

no ten nas domcek nie je celkom blizko pri blave, ale za 20 az 30 min sme v ba a do trnavy to mame dokonca o nieco blizsie 🙂

ulinka221
2. feb 2010

ahojte,
no a dnes sme stretli po dlhom case majku 🙂 ...mali sme navstevu, dufam ze na vas narazime zajtra alebo tento tyzden 🙂
Majka vy uz mozete za chvilu riadne chodit 🙂 ...patko je sikovny...my sa zatial len pretacame s bruska na chrbatik. Dnes ste ako pekne spinkali 🙂

Adi, jujha stahujete sa prec? kedy? vidim ze uz mate aj domcek..super.....my mozno casom tiez....ale tie 2-3 roky tu asi este zotrvame kym mi skonci materska...teda taky je plan potom sa uvidi.....mna to laka do LV...ale pracu mame obaja tu takze asi niekde poblizku...len tie ceny pozemkov teraz to je des.

My este na MC ani nepomyslame ....ale vidim ze asi sme tu najmladsi :(

majka_dk
2. feb 2010

ahojte

pauli, ale my sme nespali 😀 inak ta tvoja navsteva mala podobny kocik aky by som chcela na nakupovanie, nevies nahodou aku to mala znacku? no a snad sa uz konecne stretneme, sa nam asi skryvas 😀

my sme boli vonku s Miskom a Zuul, fajne bolo 😉

a zajtra teda planujeme MC, tak snad budeme spat nejak rozumne 🙂

ulinka221
2. feb 2010

Majka, gesslein 🙂 ..velmi sikovny kocik...a vmesti sa poskladany aj do maleho auta.
zajtra sme vonku jak na koni tak hadam natrafime na seba 🙂 neschovavame sa...len keby uz nesnezilo
dnes sme isli o inom case ako zvycajne ale o to dlhsie sme boli...ale zjavne malemu to prospelo a uz spinkame 🙂

ulinka221
2. feb 2010

presnejsie gesslein swift

majka_dk
3. feb 2010

ahojte,

no snezi ako sisi-risi, sme ani von este neboli, ale poobede pojdeme aspon do toho centra lebo tu zbrckaviem 😅

no ten kocik je presne aky chcem, len by som tam este potrebovala to predne madlo, sa mi zdalo, ze ona ho tam mala? hmm?

adriana0022
3. feb 2010

Babule, ja som z toho pocasia taka hnilaaaa, ze sa mi nechce ani päta von vystrcit. ale krpata zaspala, tak ked sa zobudi bezpodmienecne sa prebojujeme snehom do MC, nech ma trochu zmenu, lebo zbrcavieme, podobne ako pise majka (maji, dufam, ze sa vidime 🙂 )

pauli, my si davame tiez take pätrocnice, ze o rok dom o dva druhe dieta 😎 , ale ako si sa nam to vsetko posuva,stahovat sme chceli uz minulu jesen, takze dufam, ze tuto to uz vyjde, ale ruko do ohna by som za to nedala 😝 tiez sme na tom odbobne ako vy, radsej by sme isli inam, ale robota ...

jeeej a dnes krpata krasne spala a v noci iba raz papala o pol siestej a potom sa zobudila o pol osmej, tak by jej to mohlo vydrzat 🙂

ivanulienka81
3. feb 2010

ahojte maminy,
mozem sa k vam pridat?
MC = materske centrum? dobre som pochopila?

katkav
3. feb 2010

vitaj ivanulienka 😉 jeej, Ty cakas babatko, gratulujem, ja som takto pred rokom mala termin 19.9. a maly prisiel na svet uz 18.8. 😉 hej, je to materske centrum Rybka 😉

zuul
3. feb 2010

ahojte maminky,

majka juj super bolo. misko prisiel domov a este tu sa blaznil.
kupkanie, vypil flasku a bez fnuku spinka uz polhodinku.

ozaj myslite, ze aj tato moze ist do MC alebo len maminky? 😉

majka_dk
3. feb 2010

ahojte

tak mna to centrum dnes nejak zmohlo, normalne som driemala pri krpcovi a asi idem hodit sprsku a tiez spat, ale bolo super 🙂

ivanulienka jasne, ze sa mozes pridat 😉

adi a som sa ta aj zabudla spytat, ze ako uspavate ci stale na rukach (ak si to uz pisala, tak som pozabudla 😅 )

majka_dk
3. feb 2010

zdeni akurat sa o tom bavime s muzom 😀 (ze ci moze do MC) ale asi hej, nie? na chvilu 😉

adriana0022
3. feb 2010

Ahoj Ivi, a to ste este len na zaciatku tehulkovstva, pravda??? 🙂 joooj, to bolo najkrajsie a najhorsi bol posledny tyzden(pre mna nezabudnutelny) 😉

MC bolo teda super, krpata zaspala ako chrust. ale zabudli sme tam flasu s cajikom 😠
maji uz nastastie neuspavame na rukach. davam si ju do postele vedla seba a zaspinka. potom putuje do postielky 😀 . Nie je to uplne idealne riesenie, ale lepsie ako na rukach 😉 Ale ked ma sluzbu ocino, tak to je jasne, ze na rukach 🙂

ocino v MC?? to moze byt zaujmave 🙂 napadlo to uz aj mna 🙂

zajtra plavanie a v sobotu huraaa na lyze, tesim tesim, minuly rok som musela abstrahovat (bola som bruchata)

ivanulienka81
4. feb 2010

dakujem dievcata za privitanie 🙂
ano cakame dalsie babatko 😅
a kde konkretne je to MC Rybka? co sa tam da robit?

majka_dk
4. feb 2010

adi aj ja chceeeem lyzovat, som sa chystala cely tyzden, ked som bola v dk a nevydalo ☹ a kam idete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre