Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

zazuzana
8. júl 2011

mudr pokorná je zlatáááá, supernáááá, odporúčam

sarra6
11. júl 2011

@zabulka1 ahoj ja som z vrakune a byvam nedaleko lesika blizko bystra pegi rada ta teda vas spoznam

zabulka1
12. júl 2011

ahoj.super tento tyzden mi to nevychadza mam robotu ale buduci tyzden by sme sa mohli stretnut a ist spolu, ked nebudu velke horucavi.Dana

michellina
12. júl 2011

Ahojte dievcata, viete mi poradit prosim dobreho pediatra/pediatricku vo Vrakuni, Pod. Biskupiciach a okoli? Dakujem .)

venika_v
12. júl 2011

@michellina precitaj si par riadkov dozadu, myslim ze sme zhodnotili asi vsetky lekarky ktore su vo vrakuni alebo v podunajskych k dispozicii, vela stastia pri vybere, my mame Kostalovu 🙂

nnnikolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
claudinka
14. júl 2011

@nnnikolka Chodi tam kamoskin syn a su velmi spokojni 🙂 Pre maminy pracujuce v Petrzalke dobry tip!

michellina
16. aug 2011

Dievcata, chodite niekto k dr. Pišnej na Lotyšsskej ulici? Aká je teraz? Ja som k nej síce ako dieťa chodila a mama bola spokojná 🙂 ale chcela by som vediet Vaše čerstve skúsenosti 🙂Ďakujem

bifi76
30. aug 2011

@michellina my chodime, sme spokojni 🙂 teraz sme boli uz aj s mrnusom sa prvy krat ukazat 😉

michellina
31. aug 2011

@bifi76 jej super, to som rada, lebo ja som viac menej pre nu rozhodnuta, len som nevedela nove infosky. A kedy sa staci ist k nej nahlasit? Termin mam 31.10., A ona na prvu navstevu nepride domov, treba ist k nej ? Dakujem 🙂

bifi76
31. aug 2011

@michellina ja som jej volala zaciatkom augusta ci mozeme k nej chodit aj s druhym synom 🙂 lebo v porodke sa ta pytaju meno pediatra. na druhy den po prepusteni isiel muz k nej s prepustacou spravou a povedala mu, ze skoda, ze sme hned neprisli aj my, my sme sli na druhy den. taku moznost, ze by prisla nespominala, ale neviem ci to nebolo tym, ze my byvame kusok za BA. zavolaj im su velmi mile, urcite ti vsetko povedia.
inak teraz to maju super prerobene, na poradnu maju inu miestnost a aj iny vchod takze nie si medzi chorymi 🙂

pat11
12. sep 2011

OTECKO na MATERSKEJ
Ahojte, my sa zaciatkom novembra sťahujem na Podunajsku ul. - momentálne bývame v SC. A k tomu ešte na materskej (rodičovskej) ostáva náš ocko. Chcela by som sa opýtať či sa vo Vrakuni alebo Podunajských Biskupiciach nájde aj nejaký ocko na materskej. Nepoznáte náhodou niekoho....... 😉

ninan2
13. sep 2011

@pat11 no to je co za diskriminaciu 😀 Poznam akurat mamicky... ani v materskom centre som este nevidela otecka... ale mozno niekde na ihriskach sa nejaky najde 😉

pat11
14. sep 2011

@ninan2 No veď on bude rád aj spoločnosti mamičiek 😎 ,
Do ktorého MC chodíš?

ninan2
14. sep 2011

@pat11 je v Podunajskych Biskupiciach na Latorickej, zastavka od Tesca smer Billa, mam tam kamosky, tak preto tam, ale aj vo Vrakuni je nejake... Je to tam celkom prijemne, aj ihrisko je tam.
A inak sa super kocikuje v Lesoparku.

pat11
22. sep 2011

@ninan2 diki za info

venika_v
27. sep 2011

hladam mamicku ktora by si rada pokecala s niekym pri kocikovani.... 🙂 Vrakuna a okolie 😎

ninan2
28. sep 2011

@nattalia Ahoj, ja som velmi spokojna s doktorkou Priehodovou v ZS na Bebravskej 1 oproti Tescu... u Kostalovej sa vraj dost dlho caka... ale inak je dobra, co tu pisali baby.
Takze ty mas dvojicky? Gratulujem, to musi byt zabava 😀

ninan2
28. sep 2011

Ahojte baby, 1.10. sa bude v Materské centrum Podunajské Biskupice, Latorická 4, konat burza... "Opäť Vám dávame príležitosť sa zbaviť vecí z ktorých ste už vyrástli, alebo sú už pre vás nepotrebné, od oblečenia, hračky, športové potreby alebo čokoľvek iné...
V sobotu 1.10.2011 od 9tej do 11tej hodiny. Poplatok pre predávajúce maminy sú 2 eurá,ako kupujúci neplatíte nič. Materské centrum nepreberá tovar,pri predaji treba byť fyzicky prítomný."

nattalia
28. sep 2011

@ninan2 No to obcas je, ale nemenila by som, je to super 😀 Dakujem. Ja mam Kostalovu asi najblizsie takze by som to mala super, s dvojkami by som pomaly v papuckach mohla ist k doktorke... 😀 no, takze to tu idem pocitat, ja poznam len Hraskovu a Zemberovu v Biskupiciach, kedysi som byvala na DH, a teraz som sa sem zasa vratila, a pokial viem, Hraskova uz neberie moc nove deticky... kedysi som este ja ako decko chodila k nej... 😀

ninan2
28. sep 2011

@nattalia byvas v tom novom dome na rohu oproti Pentagonu, kde je DMka? Lebo tam niekde tusim teraz sidli Kostalova... Ja som sa praveze Pentagonu chcela vyhnut, a kamoska chodi k tej Priehodovej, tak som sla tam... Je taka mladsia a velmi mila, takze nelutujem 🙂 Akurat stredisko nic moc, je take starsie a chabo vybavene, ale co uz...

nattalia
28. sep 2011

@ninan2 Ano 🙂 mne Pentagon nejak nevadi, ja som na dolakoch byvala odmalicka, akurat som sa na par rokov prestahovala a teraz, ked sa narodili krpci, vratila som sa sem "domov!🙂

ninan2
28. sep 2011

@nattalia tak ten dom je pekny 🙂 a kde ste byvali medzicasom? No ja som vyrastala v BA - Novom meste, hlavne okolie Polusu, takze som si tu musela dost dlho zvykat, co tu 4 roky teraz byvam. Ale uz som tu spokojna, na kocikovanie a pre deti je to tu fajn, v Novom meste by som akurat tak na Kuchajdu mohla chodit a pomedzi panelaky... tu je super ten Lesopark a rieka 🙂

nattalia
28. sep 2011

@ninan2 v prievoze, tam bolo super, akurat ale nic tam neni, a potrebovali sme vacsie byvanie, koli detom. 😀 takze preto sme sa vratili, ja tu mam vsetky kamosky a rodinu... tak sa tesim, ze som zasa spat, mne sa tu vzdy byvalo super, ved som tu vyrastala... 😀

ninan2
28. sep 2011

@nattalia aha jasne, tak to mas fajn, a ved Prievoz je tiez inak blizko 🙂 Chalani uz lozia a hraju sa? Pridite niekedy do MC na Latorickej, je to tam fajn, pekne prostredie a kopec hraciek, obcas tam chodim za kamoskami, mojej malej to tam zatial nechyba 🙂

tamoulik
29. sep 2011

Dievcata - tehulky z BA, pripadne okolia - v pondelok 3.10. bude v Materskom centre Podunajske Biskupice, Latoricka 4 stretnutie s dulou a certifikovanou laktacnou poradkynou o 16:00 ako zaciatok Kurzu pripravy na porod, dojcenie a rodicovstvo, kurz sa budeme snazit robit co najviac individualne, aby sa kazda mamicka dozvedela informacie, ktore ju zaujimaju 😉 kurz bude prebiehat v priebehu oktobra.

nattalia
29. sep 2011

@ninan2 Hmmm. mozno by som aj prisla, len netusim, o com materske centra su 😀 nejak som sa nezaujimala o to doteraz... mozes ma dostat do obrazu? 😎

ninan2
29. sep 2011

@nattalia no teraz mas akurat najvyssi cas 🙂 Nieco ako herna pre deti, kopec hraciek atd, MC aj organizuju rozne podujatia ci kruzky pre vacsie deti... alebo cvicenia pre mamicky a pod. Na Latorickej je vstupne do herne 1 eur na rodinu a maju otvorene tusim 4x pol den. Je tam samozrejme wc, prebalovak atd. A pri MC je aj detske ihrisko.

zuzzka1
29. sep 2011

@pat11 Ahoj Pat kamarátka nastupuje v októbri do práce a na materskú nastupuje jej manžel, majú 8 mesačného chlapčeka, možno by sa pridali na kočíkovanie 🙂

pat11
3. okt 2011

@zuzzka1 to je super - nám sa asi o mesiac posúva sťahovanie - teraz bývame ešte v SC - ozvem sa hneď ako to bude aktuálne - zatiaľ ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre