Mamičky Žiar nad Hronom

monkasponka
26. máj 2009

Ahojte žienky, vyhlasujem partaciu akciu po mamičkách - žiarčankách!

cvikla969
19. okt 2010

@stivinka1 zajednu nohavicu...a vrestal ako besny 😀
tiez varim medzi 20.00-22.00 najradsej.neviem co davaju v spravach a ake seriali bezia v telke nohy si oholim asi raz rocne.a som hrda na to ako som ten prvy rok zvladla,druhy raz by som sa uz fakt zblaznila.12hodin denne nosenia na rukach dal zabrat.zuby som si umyvala s malim na rukach a na velku som chodila ked sa tatko dotrepal s roboty,uz vo dverach som mu ho strkala. a viete co?aj tak mam pocit ze som sa toho maleho vonaveho babetka nenasitila,ze to bolo prilis kratko a primalo intenzivne na to aby mi to stacilo...
clanky su super aj ja som si vidychla,ze som si ´´nerozmaznala decko´´

marcela179
22. okt 2010

ziarcanky kde ste sa stratili

fatimuska
23. okt 2010

@michaelas13 neboj, nie si sama, moji obaja synovia boli takí🙂, a teraz je z toho 11 ročného jeden super chalan, tak dúfam, že aj Maximko bude🙂

cvikla969
24. okt 2010

konecne moze byt tatko cez vykend doma a ty moji chlapci su chory 😠

stivinka1
24. okt 2010

@cvikla969 no, to vie nastvat... 😲 a co za choroba Vas navstivila? nejaka viroza?

cvikla969
25. okt 2010

ocko chripka a mali je nachylny na laryngitidu dakze ju dostal ako bonus.zavreta doma to je hotova cvokaren 😒

stivinka1
25. okt 2010

@cvikla969 laryngitidy sa bojim, my sme take este nastastie nemali 😝 . no ale vies, teraz ani vonku to uz nie je med lizat 😅 niekedy sa mi tak nechce...ked este bol samko v kociku, tak sme celu zimu dve az tri hodiny boli vonku, bez ohladu na pocasie, ale to malo svih, teraz je to take postavanie na mieste, samko je stale niecim fascinovany 🙂 a ja musim byt fascinovana s nim... 😀 skore uzdravenie prajem.

certi
26. okt 2010

caute, surne by som potrebovala poradit dobreho gynekologa....poznate nejake Zelinznaka ci tak nejak? Lebo ostatni su vraj o nicom a dochadzat do stiavnice, zvolena sa mi fakt nechce...hlavne ked bude brusko stale rast....dik

cvikla969
26. okt 2010

@stivinka1 mi sme zase neni nicim prilis dlho zaujaty,postavat pri niecom ´´zaujimavom´´ by som menila a co take vas fascinuje?okrem bagrov na namesti,tie aj nas.chodite von bez kocika?ale vlani to bolo u nas o tom istom a som rada ze tento rok nas to obide....

stivinka1
29. okt 2010

@cvikla969 nas zaujme listok, travicka, haluzka, cim vacsia tym lepsie 🙂 . V horsom pripade cigaretovy nedopalok 😒 a tych je vselikde po uliciach habadej. Von chodime najcastejsie na bicykliku, ked prsi tak aj s kocikom a tak to striedame, kusok peso, kusok sa zvezieme. inac by sme stale len dokola chodili 🙂 . len mamicke je pri tomto pasivnom pohybe strasnaaaa zima, preto ho z casu nacas supnem do koca a hajde rychlym krokom na rozohriatie.

A co, vy uz ste vsetci zdravi?

stivinka1
29. okt 2010

@certi zeliznak bol pri mojom porode, ja som bola spokojna, mal za sebou asi najviac porodov odvedenych z tych, co vtedy robili na oddeleni. a urcite, by som ho volila zas. Nie je to ziadny vtipkar, skor je vazny, ale myslim, ze dobry odbornik.

cvikla969
29. okt 2010

nam sa bicyklik pokazil :( je mile ked sa kochate doslovne kadecim 🙂 este aj na cviceniach na lopte sme ty co pozornost pri troche stastia udrzia 10sekunt.no daj mu do ruky srobovak a mmas od neho 15minut pokoj,kym odskusa kazdu dieru a srob v byte. zdravie je uz blisie k cielu ale furt to neni dokonale...

ela2710
1. nov 2010

Awojky baby, hladam partacku na kocikovanie =D som zo ZH

marcela179
8. nov 2010

@ela2710 ahoj ja somties zo zh a mam tomaska ale on ma uz 5 mesiacou ak chces tak sa mi ozvi 0949647811 ahoj

dadex
13. nov 2010

Hura dnes ma byt krasne, takze treba ist na politicke kampane, bude skakaci hrad, gulas atď. 😀

ela2710
13. nov 2010

@dadex a to tu v zh?

ela2710
13. nov 2010

@marcela179 ahoj a kde byvas? my pri snacku =D mas jedno dietatko? mohli by sme sa dako dohodnut, kedy sa ti da?

dadex
13. nov 2010

nie v zh, u nas na dedine, akurat vyrazame. poupratovali sme si spajzu a teraz sa ideme len zabavat. pekny den vsetkym.

dadex
13. nov 2010

tak nikde sa nic nekonalo, tak sme sa aspon poprechadzali. babka musela prepocut termin 😀

marcela179
13. nov 2010

ela27
@ela2710 ahoj ja byvam na namesti tak mi zavolaj a mozme sa dohodnut

ela2710
28. nov 2010

@marcela179 my byvame v tej zltej bytovke pri snacku...ak chces napis sms na cislo 0902 445 274 a ja ti urcite odpisem 🙂

cvikla969
4. dec 2010

mam taku divnu otazku.nechysta sa niekto kupovat klasicke sklenene vianocne ozdoby na stromcek?mam super dodavatela ale postovne ma stoji viac ako gulky,tak ci by sme nesli na polku... 😝

stivinka1
20. dec 2010

@cvikla969 tento rok neplanujem riesit stromcek, preventivne, ak by ho maly zhodil 😀 , ale mozno buduci rok...celkom ma zaujal tvoj dodavatel, ak ma web, tak ho sem hod, nech sa pokocham... . Prajem vesele sviatky vsetkym 🙂

bendy
20. dec 2010

Ahojte dievčatá, chcela by som Vás poprosiť o radu, neviete či niekde v Ziari robia 3D sono ak máte niektorá skúsenosti?? Ja so Ziaru síce niesom ale pri prvom tehu som bola v Leviciach no to sa mi zdá dosť ďaleko ak je náhodou taká možnosť aj v Zh. Vopred ďakujem za odpovede

dadex
20. dec 2010

Ahojte zienky a akymi darcekmi spravite radost svojim ratolestiam?

cvikla969
20. dec 2010

@stivinka1 dam link len neviem ci ho nezamknu 😉 je to pan delinčak,vlani som na neho nadabila na nete a je asi jediny ktory ma takyto vyber a fakt klasiky este aj krabice su take ako maju nasi 25rokov 🙂 chyba bola ze som si ich objednala malo,takze ak budes chciet,hoci aj cez rok tak sa urcite ozvy...my sme museli vlani obstarat vsetko a to ako tie gule vicarie atmosferu a ako sa od nich odraza svetlo sa mi paci tak ze mi nevedi ak aj nejaka padne za opet,ratam s tym...a aky budete mat teda stromcek alebo kde date balicky 😀

@dadex ahoj:D sme sa dnes stretli...mi sme krpcovy kupili take elektro auticko(tatkou sen)ale nie tie klasicke velke ale ttoto je ako odrazatko,takze ked dojde baterka odtlaci sa domou,knizku co ma gombiky s roznymi zvukmi-zvierat,vody aut,a drevene pudzle.u starkych psa co reaguje na pistalku,hovoriycu vrtacku,no a babka okrem lega dupla investovala do kamionu s tesca co mate aj vy,akurat ze zabudla kolko ma rokou a ze mame dvojizbovy byt 😠

a ostatny?ake darceky som zvedava 🙂

cvikla969
20. dec 2010
dadex
21. dec 2010

@cvikla to elektro auto ma zaujalo. ja chcem ist na jar do Polska, ze to tam bude lacnejsie ako u nas. daj nejake blizsie info o tom, moznoze este dokupim. jojko dostane taky pracovny stol a bager - jeho sen a knizky, od krstnej el. vlacik, od sestry stol a stolicky a tabulu na kreslenie a ostatne bude prekvapko aj pre nas.
Palko moj malicky dostane len makku lopticku a od sestry znackove oblecenie, od krstnej hraciu skrinku na postielku. tento rok taky skromnejsi jezisko, lebo raz som nevedela co kupit. ked bude starsi, tak si povie a bude 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre