Mamičky Žiar nad Hronom

monkasponka
26. máj 2009

Ahojte žienky, vyhlasujem partaciu akciu po mamičkách - žiarčankách!

duda7
26. jan 2014

@vefi89 veru tak, dobre citas, podviedli mna a mnohých dalsich a teraz uz neostal po nich ani len smrad!!!!

baklik
30. jan 2014

@papuka v ZH ziadna jazykova skola pre najmensie deti nie je, najblizsie vo ZV.
a s detmi sa da ist do MsKC - tam je detsky kutik Hopa Hopa, stoji 1,20 eur/1hod. potom je detsky kutik aj v hoteli Luna na namesti, ale ten je drahsi, tusim vyse 3 eur/hod.

papuka
30. jan 2014

@baklik detsky kutik kde si odlozis dieta alebo kde sa deticky spolu hraju? Ja by som chcela take niecokde bude v kolektive s detickami rovesnikmi, hrat sa moze aj doma sam 😉

baklik
30. jan 2014

@papuka to je aj aj, mozes aj odlozit, ale iba dieta nad 3 roky.

dvojicky23
4. feb 2014

@monkasponka a po com alebo komsa tu patra?

ivus85
8. feb 2014

baby ahoj ja som kusok zo zarnovice a mam osem rocneho druhaka 🙂 aaaaa ak by niekto dajte vediet inak 🙂 a keby aj nieco mozte kludne napisat ja mam 29 papaaa

paulinkapp
20. mar 2014

@ivka86 ahooj ja mam taky isty problem tiez byvam tu v ziari 3 roky,pochadzam z prievidze.... ja mam gyn. Voldanovu bola som tam vzdy len na preventivke co bolo za 10min po vsetkom a vcera som zistila ze som tehulka😀 a zacinam mat vredy z toho ci je dobra ale mam zriesit nejaku zmenu☹ a dokonca citam ze odchadza tak.ako neviem kde je sever a vet
Ru to jw najhorsie ze doktorov vobec nepoznam☹

l_lucia
25. mar 2014

@paulinkapp ahoj. ja mam doktora Zeliznaka. mozem len odporucit. zvykne odridnovat aj u voldanovej vo stvrtok, tak sa mozes informovat u sestricky

doduska77
31. mar 2014

Ahojte poradíte mi dáky dobrý a lacný detský obchod v žiari, zvolene alebo bystrici, kde nakupim výbavičku? Ďakujem

alexi8
18. máj 2014

ahojte maminky zo ZH..prosím Vás pekne, potrebovala by som súrne poradiť..hladam kontakt na jedneho pána- neviem či je to presne liečiteľ, ale niečo také...vraj trosicku cudák s okuliarmi...potrebovala by som ist za nim s dcérou...neviete mi prosím poradiť? DAKUJEM!

lussinka23
30. máj 2014

alexi8 prosím Vás, je to dement tmavšej pleti čo vyšiel z piatej Bé, nechápem ľudí čo k nemu idú. ženy sa u neho musia vyzliecť do spodného prádla, on sa vraj tiež vyzlečie do trenírok, niečím Vás ponatiera a odbaví sa pri tom. To viem zo skúseností viacerých známych, jedna pani na neho vraj aj trestné oznámenie podala.

vefi89
30. máj 2014
alexi8
21. jún 2014

@lussinka23 ozaaaaj? fuuu, tak to som trochu sklamaná a aj v šoku...dkaujem za inf... 😉

lussinka23
21. jún 2014

@alexi8 Skúste sa ešte popytat viacerých ľudí, prípadne dajte vedieť ak sa tam vyberiete 🙂

l_lucia
2. nov 2014

neviete mi poradit kurz anglictiny pre malicke deticky uz od jedneho roka v zh alebo blizkom okoli?

scales
16. feb 2015

Pozývam mamičky, ktoré si chcú kúpiť alebo predať detské vecičky 😉

monkasponka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adulka821
21. dec 2017

Ja som zo zh🤣🤣🤣mam 2 male deticky

monika20111990
17. jan 2019

Maminky viete mi poradit dr. Flimer kozny, akr s nim mate skusenosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre