Mamičky Žiar nad Hronom

monkasponka
26. máj 2009

Ahojte žienky, vyhlasujem partaciu akciu po mamičkách - žiarčankách!

eweny
3. apr 2011

Ahojte kocky, vidim ze sa to tu trosku pohlo 🙂

@sigrid7 tak budete mat chlapceka?..no super, k tym tvojim pubertackam sa to hodi 🙂

sigrid7
3. apr 2011

@eweny Tak to veru áno. Dúfam, že mi trochu pomôžu s malým, lebo manžel chodí na týždňovky, aj keď teraz ako sú v puberte sú neskutočne lenivé, nič sa im nechce... 😠

eweny
3. apr 2011

@sigrid7 aj ste este planovali toto tretie babatko?..alebo sa postastilo? 🙂 to hej, pubertacky su kapitola sama o sebe..mam 15 rocnu neter, tak podla nej viem..urcite pridu bracekovi na chut a budu sa s nim chodit hrdo prechadzat 🙂

eweny
3. apr 2011

@sigrid7 nuz mas to pestre, teda este to len budes mat pestrejsie, ked ti manzel chodi na tyzdnovky..velmi dobre viem, co to je..moj chodi tiez, sice nie na tyzdnovky, ale tak ze par dni robi a potom je par dni doma..a tak dookola..

sigrid7
3. apr 2011

@eweny Najskôr sme to plánovali asi tak pred rokom a pol, riadne sme sa snažili 😀 , ale bábetko nie a nie prísť. Tak sme sa na to vykašlali a minulý rok v auguste sme boli sami dva s manželom na dovolenke v Chorvátsku a tam sa to pošťastilo... 😀 😀 😀 Tak sa pomaly vytešujeme...

eweny
3. apr 2011

@sigrid7 no super, tak ste mali plodnu dovolenku 🙂 my ideme v juli do Bulharska a po dovolenke by sme tiez chceli zamiesit druhe babatko 🙂 na dovolenke sa asi sotva k tomu dostaneme, kedze nasa mala 2,5 rocna antikoncepcia funguje 100 % 😀 😀

sigrid7
3. apr 2011

@eweny Neboj, malá antikoncepcia zaspí a vy sa môžte činiť 😀 😀 😀 Na dovolenke to chutí dvojnásobne 😀 Dôkazom sme my, čo čakáme malého chorváta 😀

ela2710
3. apr 2011

@sigrid7 ja skladam letaky, vcera som zaspala 🙂 a potom sup roznasat 🙂

kukujka
3. apr 2011

@sigrid7 ahoj ja som tiez zo zh aj tyzdne tehotenstva mame skoro podobne

eweny
3. apr 2011

@sigrid7 presne to som hovorila, ze by sme cakali maleho Bulhara 😀 no ak to bude ako minule leto, ze maly zaspal po polnoci a ocinko s nim tiez, kedze zmoreni neskutocne sme boli..to teda vela vody nazamutime 😀 😀

sigrid7
3. apr 2011

@ela2710 Eli, to si nejako privyrábaš, skladaním letákov?

sigrid7
3. apr 2011

@kukujka Kedy máš termín pôrodu? Mne stanovili podľa pohybov dieťaťa termín na 21.mája. Ale ja mám podľa tlakov, ako ma malý tlačí tam dole pocit, že to bude skôr... 😖

ela2710
3. apr 2011

@sigrid7 skor roznosom 🙂 ale to musim vzdy najskor poskladat 🙂 no inak by sa nedalo, kedze peniazky potrebujeme a uz idem roznasat aj Ziarsko na Podvrskoch konecne sa tam uvolnil flek 😀

sigrid7
3. apr 2011

@eweny Nuž, my sme to mali jednoduchšie, my sme boli sami dvaja na dovolenke.... 😝 😀

ela2710
3. apr 2011

@sigrid7 ale dufam, ze budeme chodit kocikokovat potom spolu 🙂 ved ked byvame tak blizko tak aj kavickovat mozme 🙂 (ale ja len kapucino)

sigrid7
3. apr 2011

Eli, tak to ty nám nosíš to Žiarsko? 😀 Práve teraz ho manžel číta... 😀

sigrid7
3. apr 2011

@ela2710 Ja tiež pijem len kapučíno a teraz, keď som tehotná, tak už ani to nie 😖 Už sa teším na to kočíkovanie... 😀 😀 😀

ela2710
3. apr 2011

@sigrid7 nie ja nie 🙂 ja idem na Podvrskoch od buducej soboty, inak nosim letaky na Hviezdosku

sigrid7
3. apr 2011

@ela2710 A kde máš vtedy dieťa, keď roznášaš letáky? Či je s manželom?

ela2710
3. apr 2011

@sigrid7 ja nie som vydata 🙂 a roznasame splu, zvacsa ale uz som bola aj sama, ale ideme tak, ze priatel 4 bytovky a ja 4 bytovky a sa striedame, raz kocikuje krpca on, raz ja 🙂 trva to len tak do hodinky cely roznos, a maly sa rad kocikuje 🙂

sigrid7
3. apr 2011

@ela2710 Eli, už si musím ísť ľahnúť, lebo ma začalo nejako bolieť podbruško a malý je nepokojný až hrôza 😠 . Peknú noc ti prajem, aj dieťatku a partnerovi.

eweny
3. apr 2011

@sigrid7 tak to ano,ste sa plne venovali jeden druhemu 🙂 sa ti to pomaly blizi,budes rodit v Ziari?..

ela2710
3. apr 2011

@sigrid7 dakujem, aj tebe 🙂 ja prepisujem jednej maminke diplomovku, takze ja este hodinku pobudnem 🙂

kukujka
4. apr 2011

@sigrid7 10.6 mame termin uvidime kolkeho to nakoniec bude

sigrid7
4. apr 2011

@ela2710 Tak to si si toho riadne zobrala na plecia... 😖 Aj ja začínam rozmýšlať o nejakej práci na doma. Pred tehotenstvom som pracovala ako predavačka v zlatníctve, ale iba na dohodu, takže teraz nemám žiadnu materskú, iba po pôrode budem mať rodičovský príspevok 190 Euro, takže sa začínam obzerať po niečom... 😕

sigrid7
4. apr 2011

@kukujka Tak my malého drobca budeme mať na svete o niečo skôr. Podľa pohybov mi termín vypočítali na 21. mája. A kde budeš rodiť? My s mm sme sa rozhodli pre Banskú Štiavnicu. Už sme tam aj boli si to obzrieť a veľmi sa nám tam páčilo, prostredie, personál a celkový prístup k mamičkám...

sigrid7
4. apr 2011

@eweny Nie budem rodiť v Banskej Štiavnici. S mm sme si to tam boli pozrieť a veľmi sa nám tam páčilo... 🙂

eweny
5. apr 2011

@sigrid7 tak ste sa rozhodli pre BS..kamaratka tam rodila a velmi si chvalila..ja som bola spokojna v ZH co sa tykalo porodnice,ale s novorodeneckym oddelenim uz nie..

kukujka
5. apr 2011

@sigrid7 budem rodit v zh a ak by bol nutny cisarsky co sa zatial rozhoduje lebo mam uzku panvu tak by som isla do zvolena

eweny
5. apr 2011

@kukujka preco by si isla do Zvolena ak by bol cisarsky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre