Mamičky Žiar nad Hronom

monkasponka
26. máj 2009

Ahojte žienky, vyhlasujem partaciu akciu po mamičkách - žiarčankách!

mysicka242
3. mar 2011

@ela2710 to bude vybavovaciek 🙂

ela2710
3. mar 2011

@mysicka242 no hej, sice ja som sa vopred informovala ako to u Barcikovej chodi, kedze sa kamarati s maminou, tak jej povedala, ze staci prist vtedy...no a hlavne behat na urad prace to da zabrat 🙂

mysicka242
3. mar 2011

@ela2710 no budem to musiet este nastudovat kam vsade budem musiet ist 🙂

dadex
3. mar 2011

@mysicka242 ano staci ist mesiac dopredu. povediati ci ta zoberu a ako postupuju ked sa male narodi.

ela2710
3. mar 2011

@mysicka242 a uz si bola na 4D ci nejdes?

mysicka242
3. mar 2011

@ela2710 idem 9.3. tak sa uz neviem dockat 🙂

mysicka242
3. mar 2011

@dadex este raz dakujem

dadex
3. mar 2011

@mysicka242 necakaj od toho 4D vela, aby si potom nebola sklamana.

mysicka242
3. mar 2011

@dadex kde si bola na 4d?

ela2710
3. mar 2011

@mysicka242 mne povedali na 4D ze je to 100% dievcatko a to som tam bola 2 krat a dvakrat mi povedali to iste, ale moja gynekologicka od zaciatku tvrdila, ze je to chlapec a tak aj bolo 🙂 ale ak 4D ukaze ze mas chlapca tak nie je o com pochybovat

mysicka242
3. mar 2011

@ela2710 no tak to som zvedava 🙂uz by som strasne chcela vediet co to je 🙂

ela2710
3. mar 2011

@mysicka242 a nad menami este vahas, ci uz mas vybrate?

mysicka242
3. mar 2011

@ela2710 asi budeme vahat do poslednej chvile 🙂 ale mozno ked uz budeme vediet co to je tak sa uz konecne dohodneme 🙂

ela2710
3. mar 2011

@mysicka242 uz si za polovicou ako kukam 🙂 ta druha uz ujde rychlo a priatela/manzela (neviem ci ste zobraty) chces mat pri porode?

mysicka242
3. mar 2011

@ela2710 aj tato prva ubehla rychlo 🙂 no ja chcem manzela pri porode ale on este nevie, zevraj nebude moct vidiet ako trpim tak dufam ze este zmeni nazor. Drobcek sa ako drzi?

ela2710
3. mar 2011

@mysicka242 maly sa ma super, zajtra ideme na kontrolu ku kardiologicke, lebo mal novorodencky selest, on zvykne zmiznut do takeho 3 mesiaca, my sme ho nemali uz ked sme boli minule na kontrole, povedala, ze uz je fuc, ale ze este na jednu musime ist, tak ideme, a je konecne pokoj 🙂 klbiky ma v poriadku 🙂 a rastie ako z vody, uz je mu akurat cislo 74 🙂 moj bol pri porode, ale zas on chcel hned, ale ja som nechcela...nakoniec som si to rozmyslela, a velmi mi pomohol hlavne po psychickej stranke, mala som tam oporu aj lekari boli hned milsi 🙂 a moj zacal plakat, ked som tlacila, ze je mu je ma hrozne luto 🙂

dadex
3. mar 2011

@mysicka242 ja som bola v ZH, ale asi som si ten obraz predstavovala inak. na prvykrat sa neukazalo dobre, ale to som bola v 20 tyz. a 24 sa uz pekne ukazal pipicek 🙂 ved uvidis.

@ela2710 to ma kolko kilo ked je mu uz pomaly mala 74-ka?

ela2710
3. mar 2011

@dadex on ma do 9 kil, ale jemu je to dobre ako na sirku, len je problem s dlzkou, pred mesiacom mal 68 cm, teraz ma uz urcite okolo 70, jemu sa nedaju body a dupacky zapnut medzi nozkami, 74 este zapneme, ale uz aj tak kukam 80 🙂

sjusiquatro
3. mar 2011

@mysicka242 my mame Rišňovsku ta je velmi dobra aj sestricky tie nas poznaju ja som k nim chodila este ked boli pri Hamanovej doktorke...ja som si ju vybrala v porodnici...

mysicka242
4. mar 2011

@sjusiquatro ambulanciu ma na poliklinike?

sjusiquatro
4. mar 2011

@mysicka242 ano tam..

mysicka242
4. mar 2011

@sjusiquatro dakujem krasne 🙂

dadex
5. mar 2011

@cvikla dnes som vas videla, radsej peso ako na motorke 🙂

cvikla969
6. mar 2011

@mysicka242 no to s tou kartickou poistenca,ak ju nebudes mat hned, tak prvych 28dni sa recepty pisu na tvoje meno,tvoju karticku,cize to hradi tvoja poistovna po uplinuti uz musi mat babo vlastnu....
dadex-no motorka je modny doplnok ale teraz je aj chory takze to ma odpustene.ja som zas po sto rockoch bola chora pred dvoma tyzdnami,no bieda..a riesime uz uve rod prveho,takze mame dost behaciek,ale ak to klapne tak od prveho prerabame a k prvemu junu sa stahujeme,kedze nam konci zmluva tak som zvedava ci to stihneme alebo budeme bez kupelky a kuchyne 😀
a nebud smutna uz priberam aj ja ako som prestala vo velkom kojit 🙂

ziarcanka
7. mar 2011

@mysicka242 lekára je dobré mať dohodnutého dopredu, lebo v pôrodnici berú bábätku krv z pätičky na testy a ich výsledky sa posielajú priamo detskému lekárovi, ktorého nahlásiš.
Mimochodom, my máme MUDr. Šulvovú na 1. ZŠ a sme spokojní. Je to normálna ženská - mama 4 detí a sestričku má tiež zlatú. Na polikliniku som nechcela ísť, lebo prídeš na poradňu so zdravým dieťaťom a nakazí sa od chorých detí z vedľajšej ambulancie. MUDr. Gelienová má tiež samostatnú amb., ale na poradňu vopred objednáva na danú hodinu a nie vždy to bábu a mamine vyhovuje.
Držím palce, nech všetko dobre dopadne.

mysicka242
7. mar 2011

@ziarcanka dakujem krasne za radu asi mame celkom fajn detske teraz v zh ked to tak citam. Uz si len vybrat. a s tou poliklinikou mas pravdu ja sama tam nerada chodim ked som zdrava aby som neochorela a nieto este male babo na ktore sa rychlejsie nieco nalepi

dadex
11. mar 2011

@cvikla tak drzim palec, aby vam to vsetko dobre dopadlo. Ja som tiez bola chora a este mam pamiatku - herpes pod nosom. My sme boli vsetci traja chori a teraz sa nam podarilo to dostat pod kontrolu, uvidim na ako dlho.
Nech je uz jaaar.

eweny
11. mar 2011

Dobry neskory vecer prajem 🙂 prvykrat sa objavujem v tejto temicke..doteraz som ju nejak nepostrehla, nechapem 😀 a to sa tu vyskytujem uz 3 roky 🙂

@dadex ahooooooooooooj, ako sa mate? 🙂

ela2710
11. mar 2011

@eweny ahojky, ty si priamo zo ZH? ani ja som si ju nevsimla, az kym ma sem nenasmerovala adminka 🙂

eweny
11. mar 2011

@mysicka242 ahoj, my sa osobne nepozname, ale mozno ak ma tvoja mamina spomina, tak ma budes vediet zaradit 🙂 dnes som bola na masazi, tak sa vytesovala, ze budete mat chlapceka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre