Mamičky Žiar nad Hronom

monkasponka
26. máj 2009

Ahojte žienky, vyhlasujem partaciu akciu po mamičkách - žiarčankách!

dadex
23. apr 2010

baby dnes nestiham. zajtra ideme na oslavu menin a ja som sa rozhodla, ze napeciem slane a to rovno tri rozne. no stihla som len dve a este dopekam. zajtra rano si budu musiet poradit bezomna, lebo nevstanem skor, ako o deviatej 😉
aleola to je tazka otazka. mas z dvoch na vyber zena, alebo muz, bugarova alebo zeleznak.
cvikla, taaak to ste sikovny tak skoro. ked to ma len na nozickach, to je pohoda. my sme mali dnes taky pad, ze utekal a nemal papucky (prezliekala som ho von) a smikol sa a padol zo stoja na hlavu. dlho trvalo, kym sme ho utisili. chudatko oje.
miichaela tak drzim palce po ceste do BS, ale na to mame este cas, ze? len pozitivne treba mysliet.

mhas
28. apr 2010

K téme žiarska pôrodnica... ja som tam rodila dva krát a bola som veľmi spokojná, a bez úplatku 🙂

dadex
29. apr 2010

boli ste niektora na 3D alebo 4D? kde je najlepsie a kontakt keby bol. v ZH asi nie je vsak?

miichaela
30. apr 2010

Ahojte...

Dadex aj v Z je 3D aj 4D sono..nebola som aj ked som chcela ale už je neskoro ☹ ...inak ako sa mate čo máte nového...

Julinka už si na MD....ja idem 17.mája 🙂....a kde si sa napokon rozhodla rodiť?

fatimuska
30. apr 2010

dadex je už aj v ZH 3D, daj si do googla žiarska nemocnica, je tam aj kontakt

dadex
30. apr 2010

dakujem dievcata. uz som volala, len mi nezobrali. ale toto tehotenstvo ideme na to. uz som zvedava.

julinka2787
30. apr 2010

dadex ja som bola aj na 4D sone. bolo to v pohodke. ja som nemala ani problém dovolať sa. jeden deň som volala a hneď som aj išla na obed tam. kaurát malinká nás zrušila, lebo sa nechcela predviesť a aj jedna mladá pani doktorka nebola celkom zbehlá ešte v tom, tak sme šli na druhý raz a už ok. aj dvd mi natočili.

michaela : áno ja už som na MD od 27.4. no rodiť chcem stále v handlovej. tak dúfam, že to víde...

lilly21
30. apr 2010

ja som bola dvakrat vyskusat - aj primara aj zeliznaka.. ale mala som placentu z prednej strany, tak nic...raz rucka vykukla 😀 ale aspon nam nahral zo 20 minut z obycajneho 🙂 primar vravel, ze maju take lacnejsie, e to nie je az taka kvalita, ale to julkine bolo pekne, vela zalezi od mnozstva plod. vody..

a oneskorene gratulujem dadex..

dadex
1. máj 2010

dakujem lilly
ja dufam, ze to bude male vidiet, lebo mi v BB jeden doktor povedal, ze som tazko priepustna lucom, ale pri tom videl vsetko na jojkovi, tak neviem. uvidim, ale stale som sa nedovolala.

cvikla969
8. máj 2010

ako tak kukam sase nestihate,ci? 🙂
ja som strasne otapena a nic sa mi nechce,som na ant. bo ma tento tyzden zchvatil zepal prsnika,no bolest az des a tie teploty,neviem sa s toho soku este furt spametat..
nas fifo ma buduci vykend narodky a este nemam ani plan oslav ani torty objednane ani hosti posvanych a furt to odkladam lebo sa mi to niechce riesit 😒 no asi budem musiet zabrat...
zajtra mame den matiek ,vlani som pri porode slubila ze mamka tohoto roku dostane vacsiu cokoladu takze v tomto sklamat nemozem ked uz tu oslavu neviem zbuchat......

dadex
15. máj 2010

cvikla viem o com si pisala. ja som mala zapali dva mesiaca, no hroza.
tak plahozelame fifovi k narodeninam a vela zdravia a darcekov. nezabudni fotky z oslavy.

a co nase pomaly rodicky. idete do finale. ako sa citite julinka a fatimuska.

moj syn bol dnes na vylete s mojou sestrou a svagrom v BB a teraz dospava zazitky. dostat ho dnu z vonku je katastrofa. vzdy place, ako by sme ho drali. kupili sme mu hojdacku a pieskovisko a furik, tak by stale bol v piesku, alebo tlaci furik pred sebou. zlaty.

julinka2787
15. máj 2010

ako sa cítime? no na rozpadnutie. teda aspoň ja. už nech je to za nami. už si móc zavadziam.

lilly21
15. máj 2010

co vy, ale majku to caka tento tyzden =) budeme zuuuuuuurovat 🙂

fatimuska
16. máj 2010

tak ja by som už aj pristala keby sa narodilo, už ani na výlet do lesov to neriskujem, ani niekam do aquaparku, ani nie ďaleko od domu, jemná nuda, už aby tu bol Maximko

lilly21
16. máj 2010

ja vam verim, baby 😒

julinka2787
16. máj 2010

no tak majke držíme palce! nech sa všetko podarí ako sa má.
tak fatim musíme vymyslieť najaké urýchľovače! 😝

dadex
17. máj 2010

aj vam je dlho tehulky aj nam je dlho v tomto pocasi. uz neviem ako to moje dieta zabavit, chce ist len von. ako to riesite maminky?

vefi89
17. máj 2010

pršiplášť a gumáky? 😀 😀 😀

cvikla969
17. máj 2010

nam oslava nahrala do karat,klucku si u nas podavaju vsetci rad radom tak to v celku zvladame.
oslava dopadla pohodickovo dadex.tortu sme objednali v stredu v piatok uz bola,spravila som tiramisu ,indicke sympl,syrovu roladu a vsetko v cetne torty(marcipanove koncatiny)mohol aj krstny(celiatik).
s plavanim sme uz skoncili ale v stredu ideme na cvicenia na fitloptach tak len smenime plavky za teplaky....
rekapytulacia:ked som sem robila album a vydela som ake som mala male babo az sa mi to uz ani verit nechce,krasny rok aj 9mes. za nami a este krajsi pred nami........
uz len vdufat v normalne pocasie 🙂

sjusiquatro
18. máj 2010

Ahoj baby....ja idem akurat dnes na 4D sem do ZH tak som zvedavá...dúfam, že bude malého pekne vidieť už sa tešim 🙂

dadex
18. máj 2010

tak ako to dopadlo sjusi? ja idem na buduci tyzden.

sjusiquatro
19. máj 2010

dadex..bola som tam v utorok a operovali tak s toho nebolo nic, sestrička mi povedala, ze mam prist v stredu, tak som prisla v stredu a tiež operovali tak ma skoro šiblo....vo štvrtok ráno tam volam...

sjusiquatro
20. máj 2010

tak nakoniec idem v utorok ...dnes rano som tam volala, doktor tam dnes nie je tak už v utorok....

fatimuska
20. máj 2010

julinka tak som dnes bola tak tam bola tá Ficaj🙂 tiež mi robila len prietoky a mám v 38tt, 0,67, Ty si mala aký výsledok a je to dobre či čo?

julinka2787
20. máj 2010

fatim, ja som mala 0,63 v 37tt. ona mi síce nepovedala, že by bolo dobre alebo zle. ale kukal si to aj primár a sestra v handlovej a tí nevraveli nič zlé. a to sú o dosť zhovorčivejší ako v žiari. mi preštudovali celú knižku tehotenskú. dúfam, že sa ešte dostanem na nejaké sono. rada by som ešte malinkú videla pred pôrodom.

cvikla969
29. máj 2010

fatimuska ma uz maximka v naruci,gratulujeme 🙂 je krasny,zadaril sa 😀
ake su prve dojmi?

lilly21
30. máj 2010

gratulujeme...
aj filipko (majkin) uz ma tyzden a pol 🙂
len tanicka chyba do partie 🙂

dadex
30. máj 2010

gratulujem fatimuska. zelam Vam do zivota zdravie a lasku, ostatne pride samo.

julinka2787
31. máj 2010

tak aj majke blahoželáme. a tú moju potvorku nie a nie presvedčiť, že treba ísť aj von pokukať, že čo a ako. 😠

majka3383
1. jún 2010

ahojte tak po dlhej dobe sa mi podarilo prihlásiť 🙂 takže už to máme šťastne za sebov. pôrod bol celkom fajn za 4 hodky bol malý na svete , maly sme šťastie na doktorov rodiť začal Ďurkech a potom prišla aj Sonogová takže som mala obydvoch 🙂 čo som bola veľmi rada . prístup v nemocnici bol super , sestričky perfektné aj na novorodeneckom 🙂 aj na pôrodnici starali sa 24 hodín a ako som zistila skoro polovička z nich ide robiť do žiaru aj na gynekológiu aj na novorodenecke čo bude super, celkovo vraj idu prerábať systém na taký ako bol v Handlovej čo podľa mňa riadne zlepší meno celej Žiarskej pôrodnice 🙂 takže tie čo máte termíny jún a neskôr budete mať už asi iný prístup ako bol 🙂 tak vám držím palce aby vám to dobre dopadlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre