Mamičky Žiar nad Hronom

monkasponka
26. máj 2009

Ahojte žienky, vyhlasujem partaciu akciu po mamičkách - žiarčankách!

lilly21
18. jan 2010

smaili 😀 ze salayca 😀 a kde byvaju? v ziari ci na trnavej?

cvikla969
18. jan 2010

do dadex este ti to overim lebo tam boli nejake smeny ale zatial orientacne tie povodne:utorok 16.00-19,00
streda9-12.00/16-19.00
štvrtok16.00-18.00
zajtra ti to mrknem.vies mne to orientačne stači tak som si to neprepisala...

smailinka no matuško uz hadam svojho kamarata odkocikuje 🙂
fatimuska-aj medzi mnou a bratom je taky rozdiel ako budu mat vase deturence.este sa aj teraz obcas pozabudne a povie mi mami 🙂 budes mat velkeho pomocnika,tesi sa?

smailinka
18. jan 2010

lilly, no v žiari bývajú....ale občas určite prídu 🙂

cvikla, dnes som sa dozvedela, že aj v Dečke budú mať bábo 🙂 ďalšia spolužiačka zo strednej je v 4tom 😀

dadex
18. jan 2010

dik staci aj mne takto informacne. niekedy to mali otvorene kazdy den.

cvikla969
18. jan 2010

fuha,byt tehotnou je v kurze.normalne by som sa pridala 🙂

dadex-kazdy den mali ked im mesto dalo zenu z aktivacnych prac ale teraz sa maminy striedaju...

lilly21-boli sme vcera na skalke ale svrtli sme sa uz na konci parkoviska,nemali sme naladu.a ked som volala tak mali aj tak plno.budeme musiet ist fakt cez tyzden,no a cesta bola ako klzisko skoro som sa po...a od strachu tak neviem..

fatimuska
19. jan 2010

ahojte..tak zatiaľ som pribrala 2kg...Vladko sa teší na súrodenca.....a 5km..tak odhadom, Stará Kremnička🙂

smailinka
19. jan 2010

2kg???tak málo? 🙂 ja som mala v 20tt už dobrých 7 na sebe 😀

tak my sme tu už fakt odvšadiaľ 😉 ale kremničku mám najbližšie 🙂

julinka2787
19. jan 2010

ahojte dievčatá!
fatimuska vitaj! my sme aj podobne na tom s termínom. to si nejako málo pribrala??? ja už mám na sebe okolo 7. ☹ ja som priamo zo žiaru.
cvikla969 - však sa pridaj k nám tehotným. 😉

cvikla969
19. jan 2010

juli aj ja som tolko mala a pred porodom +20 kg. u mna to zlihalo vdaka vianociam-no kedy sa nenajes ak nie teraz.
ale na to vsetko som obysla v poho,ziadne opuchy,krcove zili,len strie a aj to az v 9mesiaci aj ked som pouzivala kremi na to.
teraz som uz od oktobra na svojej povodnej vahe-chce to len zive dieta a kojit a kojit.. 🙂
no ani ta moja povodna vaha nebola idealna takze dufajme ze mi s tym krpec pomoze 🙂

lilly21
19. jan 2010

juli, 7 je akurat 😉 ..ja som mala dlho malo aj brucho male aj lilka byvala trosku mensia podla sona a potom od siesteho mesiaca to bola katastrofa..som mala nakoniec + 18, ale ja som bola aj strasne opuchnuta (august...) a mala som obroovske brucho...nastastie 11 ostalo v porodke... ale ostatne zostali, svine...aj ked kojim a kojim a kojim... ale od noveho roka som na 90dnovke a zatial - 4, tak dufam, ze este to pojde dole...

dadex
20. jan 2010

... aj ja chcem doleee

fatimuska
21. jan 2010

no málo ako sa to vezme...včera som bola na poradni a už je to len 1,5kg...ale na začiatku tehu som mala na sebe veľa po predchádzajúcom potrate...takže mimi si má z čoho brať......pri prvom som bola +24kg🙂))

julinka...moja sestra sa volá Julinka..a druhá Tatiana....si v tabuľke júnoviek

dadex
21. jan 2010

ja som este stihla aj pribrat po porode. inak som pribrala pocas tehulkovanie 16 a to som sa dlho drzala na 10. ale co ved ked sa chce, da sa schudnut. ja som sa rozhodla pre duhe, aby som nemusela chudnut 😀

fatimuska tak teraz len zdravie a radosti nech je, ked uz mas taku skaredu skusenost za sebou

inak tie ziarske trojcata maju na nasej ulici staru mamu. som zvedava na ne.

cvikla969
21. jan 2010

dadex-a to si este tot nedavno pisala ze neies ci chces dalsie,co ta slomilo? 🙂
no ja som spolu pribrala tych 20kg,a porodom mi padlo len par kileciek.a moja vaha sa bud kazi alebo fakt zhadzujem...

no a dnes sme po dlllllllhej dobe boli v mravenisku a hoci uz po tych skusenostiach viem ze mam byt opatrna-no este som len parkovala kocik v chodbe a uz jeden mali ´´smrad´´(iny vyraz nadokazem pouzit) vletel k nam a zadrapol sa surovo do tvare(este som ho hnet trhala s neho) nasmu chudatku,ktory spustil taky plac ze aj mne slza vyhrkla,zduchol tiez rychlostou blesku a taku nenavyst voci dietatu som este v sebe nikdy nemala.no a bilancia-bubo vyzera ako keby sa byl s mackou.

cvikla969
21. jan 2010

o a trojicky .ja sa na ne tiez tesim,hlavne na kocik-y... 😀

dadex
21. jan 2010

no ja som naozaj nechcela druhe, no manzel ma presvecil, ze surodenec treba, aby sa mal s kym hrat a neskor aby sa mal o koho opriet. ako presiel malemu rok a zacal chodit a ako vidim ze mozocek zacina pracovat, som tomu viac naklonena. ako som aj spomynala, tlaci ma aj vek a nechcem byt doma sest rokov. jedno z druhym a suhlasila som 😀

ty byvas tam kde oni?

cvikla969
21. jan 2010

no oni na hviezde a ja o ulicu vedla.

fajn dvod,musim si ho zapametat 🙂

fatimuska
22. jan 2010

cvikla....tak o tej nenávisti k druhým deťom, keď ublížia tvojmu niečo viem...v aquparku jeden sumo🙂 v tobogane nabral môjho malého....tak som myslela, že ho utopím.....ale mal tam rodičov...tak som ho len pohladom pribila

dadex
22. jan 2010

v takychto pripadoch kludne dohovorim detickam a je mi jedno, ci sa rodicia pozeraju 😲

julinka2787
23. jan 2010

lilly ani ja nemám veľké brucho. tak ale ja som nikdy štíhla nebola. 😠 takže sa malé zatiaľ schováva v mojom tuku s pred tehu. len na váhe je toho dosť. aj mne na sone povedali, že vyzeráme na 17-18 tt a to sme boli v 20tt. dokina povedala, že to je len taká malá blcha. ale ani ja som nebola veľká keď som sa narodila a teraz ma málo nie je ani váhou ani výškou. 😉
dadex a už sa na tom pracuje? 😝 držím palčeky, nech sa čím skôr podarí...

fatimuska
26. jan 2010

julinka....ale na foto vyzeráš ako twigy🙂

julinka2787
26. jan 2010

no ale tá foto je spred 4 rokov. ale ani tam som nebola ani chudá, ani štíhla. ja som bola vždy pevnejšia v bokoch a bruchu. ale ďakujem fatimuska. 😀

cvikla969
26. jan 2010

no aj mne sa tam zdas chuda🙂
prave sme prekonali siestu chorobu,mali to uz vase deticky?alebo je to fakt take zrietkave?

lilly21
27. jan 2010

lol, cvikla, dobre motto... aj ja uz papam aj v restike a chodim hajkat ...
siestu chorobu ee, ale synovec to mal - ale ten uz mal vsetko...

dadex
28. jan 2010

no ahojte. idem spat, ale nedalo mi nakuknut. my sme boli pred tyzdnom ockovany, tak sme horuckovali a boli mrzuty, dva dni pokoj a teraz uz tretiu noc, co horuckujeme. dala nam zinnat a uvidime ako nam bude dnesnu noc. len nech je uz zdravucky a veselucky moj drobec

dadex
30. jan 2010

no dnes sme sa komplet vyhadzali. az hroza. asi mame to co vy cvikla. siestu chorobu aj ked nam povedala ze piata nemoc. tak neviem. kedy vam zmizli tie vytazky?

fatimuska
2. feb 2010

hallo kde ste kto? zajtra budem vedieť výsledky z odberu plodovky, drže mi palce🙂

dadex
2. feb 2010

jasne drzime a napis nam. vsetci pekne zimuju ako medvediky, ked mame tolko snehu 😉

julinka2787
2. feb 2010

fatim držím palce na výsledky a daj rýchlo vedieť potom.
dadex malinký je už ok???

cvikla969
2. feb 2010

daex do dvoch dni potom to bolo len trochen...a mi sme tnes asi tiez tepli ale aj puci bruzko aj zuby mozno,tak neviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre