Mamičky Žiar nad Hronom

monkasponka
26. máj 2009

Ahojte žienky, vyhlasujem partaciu akciu po mamičkách - žiarčankách!

cvikla969
23. apr 2012

Žiarčanky,zajtra v MSKC burza od 9,00 do17,00 😉

mercedezs
3. máj 2012

Ahojte aj ja som Ziarcanka....vezmete ma do partie?

papuka
4. máj 2012

@mercedezs ahoj, kedže predchádzajúca téma bola zatvorená, odpisujem ti tu.nie, nie je to moje prvé bábo, ja už mám 12 ročného syna zpredchádzyjúceho manželstva a moj mužíček má už 19,5 ročnú dcéru tiež z predošlého vztahu, a toto maličké čo čakáme je Maroško a je náš spoločný 🙂

mercedezs
4. máj 2012

Jeeej,no to je pekne.Ja mam tiez syna 12 rocneho a toho som mala za slobodna.Potom som sa zoznamila s mojim manzelom.starsieho syna v podstate vychovaval on,lebo je s nami od jeho 5 rokov.V 2009 sme sa zobrali a 23.decembra 2010 sa nam narodil nas syncek Viliamko.Tak a teraz sa vsetci vytesujeme,lebo je to riadny lapaj..tak tiez po dlhsom case cakate...sa tesis na to krasne obdobie,pravda?

papuka
5. máj 2012

@mercedezs ahoj, no s mojim terajším manželom sme spolu 5 rokov, najprv sme si prerábali jeho rodičovksý dom v Šášove, a teraz tu už pomaly 2 roky bývame, je možné že naše 12 ročné deti sa poznajú,moj patko chodí na 1. ZŠ atvoj malý-velký 😀 áno tešíme sa, velmi

mercedezs
7. máj 2012

No mozno sa poznaju,neviem.No starsi syn chodi na cirkevnu skolu,tak ak tak mozno z videnia.A kedy mas termin?nepostrehla som,mozno si aj pisala,neviem 😵

papuka
7. máj 2012

@mercedezs tak potom sa asi nepoznajú, patko chodí iba 2 roky do ZS v ZH, prestým sme bývali v BB.Termín mám v júli, dúfam, že začiatkom

mercedezs
8. máj 2012

To sa ti bude dobre malinkeho kocikovat v teplucku...lahucko obliect,to je parada.mne sa starsi narodil v juny a bola to parada...mladsi den pred Vianocami.neznasala som to babusenie,kym sme sa niekam vystrojili,boli sme spoteni obaja 😀

papuka
8. máj 2012

@mercedezs asi áno 🙂 prvého som skoro ja vobec nekočíkovala, mali sme firmu ktorá práve v tej dobe bola na najvyššej méte, tak som si povedala, že pri tomto druhom nebudem pracovat a budem sa venovat iba jemu a samo že ostatnej rodine, mne sa prvý narodil v marci prave odišla zima a prišla jar, takže to nebolo až také hrozné

mercedezs
8. máj 2012

No tak super,uz aby to bolo...vsak?si na rizikovom tehotenstve,aj dake problemy mas?ja soms mladsim bola od 5teho mesiaca tiez na rizikovom.A rodit sa kde chystas?

papuka
8. máj 2012

@mercedezs vdakabohu nemám žiadne problémy, v ZH, su tam dobrí lekari z Handlovej 🙂

mercedezs
8. máj 2012

No su,ja som mala velmi dobru skusenost 🙂 a manzel bol pri porode a nechapal,ze aky super pristup maju 🙂 Rodila som u tej ukrajinky Neli Ficaj...neviem,ci som jej spravne meno napisala 🙂 ale bola perfektna 🙂

jurkovamiluska
8. máj 2012

jejda, ja som tu uz celkom dlho a az teraz som zbadala, ze Žiar 🙂 tak sa vitam medzi vami 🙂

anelka5
8. máj 2012

@mercedezs ahoj ,čítam,že si rodila u Dr. Ficaj. Ja k nej chodím na sono a je celkom milá. Preto sa ťa chcem opýtať či si ju dostala k porodu náhodou alebo si bola s ňou zazmluvnená? Ďakujem 🙂

jurkovamiluska
8. máj 2012

@anelka5 ja som rodila pri Zeliznakovi a bola som velmi velmi spokojna 😀 v Žiari su momentalne vsetci doktori super. ja som sa prave bala pri ficajke rodit, neviem preco, nepocula som nikdy na nu nic zle, prave naopak, ale mala som taky cudny pocit z nej.

anelka5
8. máj 2012

@jurkovamiluska vďaka za tvoj názor. Ja nie som rodená Žiarčanka, teda nemám tu ani možnosť od nejakých mamičiek zistiť kto je dobrý doktor a kto nie. K tej Dr. Ficaj chodím len na sono aj to som bola zatiaľ len 2 x, preto zisťujem či je dobrá. Takže ty ju radšej neoporučaš, hej? A ten Dr. Zeliznák je aký v čom by si povedala že je lepší? Mala si s ním zmulvu? Ďakujem

jurkovamiluska
8. máj 2012

nieze by som ju neodporucila, to nie, nevravim ze je zla, len ja mam znej taky divny pocit. zo zeliznakom som nebola nijak dohodnuta, bola to nahoda, ale myslim, ze nieje problem si ho vybavit. ja som prisla na porodnicu rano o desiatej a porodila som nakoniec cisarskym o pol siestej, sestricky mi vraveli, ze keby mal niekto iny sluzbu rodila by som az rano, alebo na druhy den. pocula som, že ženy si jeho bezne vybavuju.

mercedezs
8. máj 2012

Ja mam skusenosti aj so Zeliznakom....aj on je fajn.Sice som u neho nerodila,len ma prijimal ked som potratila...v podstate mi robil kyretas...tiez mal prijemny pristup a bol velmi ludsky 🙂 Anelka ale Ficaj bola ozaj perfektna,my sme srandovali a dokazala urobit fakt super atmosferu.Pakne ten nas mrnus prisiel na svet a bola som tak uvolnena,ze mi nemusela ani nastrih urobit.Rodila som rano a do sluzby uz prisla Voldanova....tu ja nemusim.ked som ju tam zbadala,prosila som Ficaj nech ma este odrodi.Nemusela ostat,uz jej skoncila sluzba,mohla ist domov.No ona ostala a este odrodila aj maminku,co bola so mnou na vzdycharni.Ta isla az o 10tej....pacil sa mi velmi pristup.a do buducnosti,kebyze este jedno sa rozhodneme mat,zazmluvim si ju istotne 🙂

jurkovamiluska
9. máj 2012

Voldanova uz asi nechodi na porody. chvalabohu, ja by som si to potom odrodila radsej sama 🙂 ja som aj u nej bola, ale po par mesiacoch som aj odisla. je to jedna hnusna arogantna, povysenecka krava.

baklik
9. máj 2012

@jurkovamiluska ano, dr. Voldanova uz nechodi k porodom, ale ja na nu nemozem povedat jedine krive slovo. ja som si k nej preniesla kartu zo zavodu a som bola veru ovela ovela spokojnejsia. voci mne bola maximalne ustretova a ochotna 😉

baklik
9. máj 2012

mne robila sekciu Nelya Ficaj, bola priatelska, nemozem sa stazovat...

papuka
10. máj 2012

@mercedezs neviem aká je ani ktorá je to, zatial som bola okrem primára iba pri MUdr. Pagáčovej a Želiznáka, ale videla som tam takú blondínu, asi to bola ona, ked ja neviem či si mám alebo nemám zajednat primára, 200 eur je dost peniažkov 😒

baklik
10. máj 2012

@papuka urob, ako to citis. ale ja by som si nezajednavala. mozno primara dostanes aj tak, bezne chodi k porodom a aj Zeliznak, aj Pagacova, aj Ficaj su dobri...

baklik
10. máj 2012

@papuka inak, ja som tiez z BB a uz byvam v ZH 🙂 😖

papuka
10. máj 2012

@baklik asi máš pravdu, ta suma ma odrádza, a čo hovoríš na EPI ?

papuka
10. máj 2012

@baklik áááááááááááááno? a bývaš tu dlho?

baklik
10. máj 2012

@papuka planovala som, ale nakoniec som musela rodit planovanou sekciou, pretoze maly sa nepretocil

baklik
10. máj 2012

@papuka ja tu uz dlhsie pracujem, dochadzala som a teraz tu byvam uz vyse 2,5 roka.

papuka
10. máj 2012

@baklik no ja idem do poradne v pondelok, tak dufam, že maroško už bude otočený a že všetko je ok. mám tu jednu kamošku, zatial len na MK lebo je tiež tehu a sme PN, tak sme sa netretli a tiež je z BB, tak som rada že nie sme tu samé.máš iba jedno dietatko?

baklik
10. máj 2012

@papuka veru iba jedno, takmer pol rocne a zatial staci 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre