Mamičky Žiar nad Hronom

monkasponka
26. máj 2009

Ahojte žienky, vyhlasujem partaciu akciu po mamičkách - žiarčankách!

papuka
10. máj 2012

@baklik ahá takže čerstvá mamima, no u nás budeme mat o chvilku tiež také milé starosti, ak budeš chciet, možme sa potom stretnut, ked už budeme kočikovat 😉

papuka
10. máj 2012

@baklik tak sa zatial maj, pekný dnik

baklik
10. máj 2012

@papuka aj tebe. a paci sa ti tu, mas robit na PN? lebo mna tu ide niekedy vystriet... celkovo moznosti ovela menej ako v BB. ale rozvadzat to nejdem, aby ma ziarcanky nahodou neukamenovali 🤐 😉

mercedezs
10. máj 2012

@papuka ...no te je dost...ja viem.Ale mozem ti povedat,ze co sa tyka ziarskych porodnikov,su teraz fakt super zostava.Tak ked dostanes aj ineho okrem primara,budes spokojna.Ziarska porodnica este nebola na takej urovni,ako je teraz 🙂 ...ja som mala velmi prijemny pocit zo vsetkych...vratane sestriciek 🙂 ta blondinka,to bude Ficaj...taka vysoka baba 🙂

baklik
10. máj 2012

@mercedezs sestricky ako ktore... co sa mna tyka - pomoc s kojenim takmer ziadna 😖

mercedezs
10. máj 2012

A chcem sa trosku poopravit...nemala som na mysli doktorko Voldanovu,ale Bugarovu.trochu som to poplietla 🙂 Doktorku Voldanovu osobne nepoznam,tak sa ospravedlnujem za slova,ktore som napisala.Ja som myslela na pani doktorku Bugarovu...s nou som mala tu cest parkrat sa stretnut ako pacientka a jej pristup sa mi nepacil.No to je len moj nazor,kazda mate iste svoje skusenosti.ci uz kladne,alebo pozitivne...len som to chcela uviest na pravu mieru.

jurkovamiluska
10. máj 2012

@mercedezs ja som u doktorky Bugarovej, na poradne, vysetrenia vsetko super. z malej blbosti robi velku vec a posle ta aj na tristo zbytocnych vysetreni, ale to sa mi prave na nej paci, že sa zaujima. ona ako clovek nieje zla, len ked ma naladu tak ty kokos to je otras, stara dievka, co dodat 🙂 ale rodit som pri nej nechcela, ale uz ani ona nechodi na porody. vraj chodi na porody do zvolena, lebo primar jej tu rodit zakazal, asi koli tomu pristupu

baklik
10. máj 2012

@mercedezs aj som si myslela, ze tu, pretoze na Voldanovu som zatial nepocula krive slovo, ale na B. ano, vraj je dost naladova a to ja nemusim 😖 preto som si aj zvolila Voldanovu, ked som si prenasala kartu zo zavodu.

baklik
10. máj 2012

@jurkovamiluska to vazne, ze zakazal??? to su mi veci, hmmm 😕

jurkovamiluska
11. máj 2012

@baklik no viem to z druhej ruky, takze to moze byt prikreslene 😖 ale nepochybujem o tom 🙂

kukuricka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jurkovamiluska
16. máj 2012

@kukuricka1977 no pokial viem, tak jaslicky v ziari su na lovcianskej ceste, pri klzisku a vraj je tam problem dat dieta. od dvoch rokov beru do zelenej skolky pri hviezdoslavovej a zvlastnej skusenosti viem, ze je to jedna z najlepsich v zh. dieta moze byt aj s plienkou,

papuka
16. máj 2012

@mercedezs ahoj, v pondelok som bola v poradni, opat ma vyšetrovala p. pagáčová, tá je tiež suprová, a videla som aj tú vysokú blondínku, asi to bude tá p.ficaj,no ved uvidíme ako nakoniec a hlavne u koho skončím 😀 pripravená som, taška pobalená, vecičky vyprate, postielka kočík nachystané, už len čakat na termín 😀

papuka
16. máj 2012

@baklik no ja velmi do zh nechodím, ani na nákupy ani na zábavu, naozaj tu velmi nie je čo robit, som PN ale nemám vychádzky, takže som domka, kedže sme v rodinnom dome, mám aspon možnost volného pobytu v záhrade , na dvore, ale rada sa s kočíkom a maličkým vyberiem aj do mesta, na pokec s inými maminami 🙂 a ked niečo potrebujem vybavit, zabavit sa, nakúpit aj chodim do BB, žiar sorry 🙂 🙂 🙂 🙂

kukuricka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kukuricka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jurkovamiluska
16. máj 2012

@kukuricka1977 to presne neviem, ale zistim. sladkovicova je ta na tej lovcianskej ceste

mercedezs
16. máj 2012

@papuka no nech ti to len dobre vsetko dopadne a drobcek nech je v poriadku a samozrejme aj ty...a drzim palce,aby si mala prijemnu spomienku na prichod mrnusa🙂)))...ale ano,aj pagacova je fajn...no ved uvidis....uz nech je to za tebu🙂))

anelka5
17. máj 2012

mamičky, ktoré ste boli v Žiarskej nemocnici na 3D alebo 4D ultrazvuk ? Ako dlho dopredu sa treba objednať ?
A stojí to vobec za to?
Myslím tým, či Dr. je ochotný komentovať obrázky a vysvetľovať čo je čo a či pritom vie vyšetriť srdiečko atď.. Som čítala na nete, že to stojí 33 eur, je to len čisto za sono, alebo dostanem k tomu cd, dvd, obrázok? Alebo si za takú pamiatku musím priplatiť?
Ďakujem za všetky info 🙂 😉

papuka
17. máj 2012

@anelka5 ahoj, ja mám taký pocit že to už v ZH nerobia, minule ked som bola v poradni tak to sestrička niekomu vysvetlovala cez telefón 😒

anelka5
17. máj 2012

@papuka ☹ to faakt, to som teraz ostala trošku sklamaná... Takže najbližšie až do BB treba ísť?

papuka
17. máj 2012

@anelka5 pravdepodobne ano, tam to robí mudr. marek fruhwald 048/ 414 55 00, ak vieš kde je novamed, tak on je blizko novamedu, v takom oranžovomodrom dome na rohu ako sa odbočuje k novamedu, ja som z bb, preto to viem, mam vedla neho svoju obvodnu lekárku, aj ja som chcela ist, ale potom som si to rozmyslela a radšej som za peniažky kupila niečo malému 😉

anelka5
17. máj 2012

@papuka ďakujem, tak ja si ešte pozisťujem a poinformujem okolo toho. Vieš koľko to stojí v BB, konkrétne u Dr. Fruhwalda? 😨
Žiaľ BB nepoznám, ja som z Košíc, tu v Žiari len prechodne (zatiaľ). Zistím si aj v KE, kde sa dá ísť.
Ja by som bola ochotná tie peniažky investovať do 4D sona, viem, že je to dosť eur, ale jednoducho chcem vedieť či je všetko v poriadku a stráášne som zvedavá ako to malé vyzerá ešte v brušku..je to predsa len prvé mimi a som možno trošku márnotratnejšia 😀 , ale chcem mať aj takúto pamiatku 😉

papuka
17. máj 2012

@anelka5 jeho www stranka je : www.gynekologickambulancia.sk skus si to tam kuknut, ved ja ta neodcudzujem za to sono, len som si povedala že asi nemusim mat všetko 🙂 tak pokukaj a nájdi si niečo vhodne

jurkovamiluska
18. máj 2012

anelka5 pocula som, ze to robi dr. Zeliznak. tu v ziari, ale ci je to ozaj pravda to neviem. treba si zistit

anelka5
19. máj 2012

@jurkovamiluska našla som na nete toto http://www.ziar.nemocnica.com/aktuality_4dsono.php ,tak na bud. týždeň si tam zavolám, a zistím si či to ešte robia. 😉
Ty osobne s tým nemáš skúsenosť, resp. nepoznáš mamičku, čo to tam absolvovala? 😨

jurkovamiluska
19. máj 2012

@anelka5 ja som natom nebola. bola som v bb na inych vysetreniach nieco ako 3d ale zato som si neplatila a ani dvd nemam z toho, ale kamoska chce nato ist a vravela mi, ze dr.zeliznak to uz robi. a na tom obrazku je on

baklik
19. máj 2012

@anelka5 moja kolegyna bola na 4D v ZH a nebola spokojna, dr. absolutne odmietol komentovat, ani pohlavie jej nepovedal, vraj na to je jej gynekolog. neviem, ci to vsetkym tak, alebo len ona vychytala zlu naladu... takze ja som tam po tejto jej skusenosti ani nesla. isla som k Fruhwaldovi (som z BB, ale byvam v ZH) a bola som velmi spokojna. stalo to sice viac, asi 44 eur, ale stalo to aspon za to. pekne vsetko popozeral, okomentoval, videli sme drobca, povedal pohlavie a vytlacil nam asi 5 fotiek. ja nelutujem 😉

anelka5
21. máj 2012

@baklik ďakujem za info, tak ja budem radšej uvažovať nad tou BB, aj ked je trochu drahšie. 😉

kukujka
25. jún 2012

ahojte
potreboval by som poradit pediatra v zh,ktory nema problem respektovat rozhodnutie neockovat MMR.kludne nech ma aj nahlasi ved som si vedoma toho ako som sa rozhodla len aby to respektoval.lebo akonahle som to oznamila nasej dr.tak ma stale len bombarduje tym ze preco by som ju mala ockovat,aj v meste ked sa stretneme tak mi vyklada same chvali na tu vakcinu.proste uz je to neznesitelne a to mame od toho ockovania este daleko nechcem vediet co zacne robit ked sa termin priblizi
a uz vo viacerom som s nou nebola spokojna takze uz davnejsie uvazujem o zmene

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre