Mamičky Žiar nad Hronom

monkasponka
26. máj 2009

Ahojte žienky, vyhlasujem partaciu akciu po mamičkách - žiarčankách!

lilly21
1. jún 2010

majus, cista zavist 🙂 kraaaasny je chalanisko.. poslucha?

cvikla969
14. jún 2010

akurat som zistila ze od prveho juna je handlovska porodnica zavreta 😲
inak ako? slniecko uz pripeka.paradicka 😎

dadex
15. jún 2010

Niekedy az velmi pripeka. Tento tyzden je zatial najlepsi 😉 Videla som, ze filipkosa uz aj kupal v bazeniku. ja zatialna to nemam odvahu, hi.

cvikla969
15. jún 2010

@dadex u nasich? 🙂 no neodolali sme a v piatok sme boli aj vo vyhniach a v pohodke.musi trenovat o tyzden ideme na dovolenku 😎 prazi dost,tak co ho sa bojis?

dadex
16. jún 2010

@cvikla no bojim sa toho prazenia, aby nedostal upal a tak. aj my sa chystame do vyhien, ked bude opat teplo. a kde idete na dovolenku? my nikde. budeme pekne doma a robit len jednodnove vylety po slovensku 😉

cvikla969
16. jún 2010

ideme do bibione.uz sme tam boli tak pozname cestu a tak nam to vyhovuje.
s tvojim bruskom by som sa aj bala niekam dalej chodit,ale zas je vela takych co s tym problem nemaju...
kym mali vlani este obsedel v aute aj mi sme toho nakrizovali 🙂

dadex
17. jún 2010

to mal vlani kolko mesiacikov? aj ja nabuduce (mozno uz o rok) skusim taliansko ako chorvatsko. my sme teraz taky vysypany, neviem ci su to potnicky alebo kiahne. teraz je tych kiahni nejako vela.

julinka nejako pretahuje, alebo nestiha pisat.

fatimuska aky je maly?

baby by mali mat uz skusky za sebou ako ste dopadli?

cvikla969
17. jún 2010

kiahne hadam nie to ich mame tym padom aj mi,je ako krokodil,ale neskrabe sa tak su to potnicky 🙂
veru,mate odmlku baby.....

dadex
17. jún 2010

no boli sme pozriet Gelienovu tak je vsetko v poriadku, ma len potnicky. mame stastie, nemala nikoho, tak sme cakat nemuseli. spravili sme si vylet po ZH a postretavali kadekoho. aj maleho tomaska, co lezal pri jojkovi, ked sa narodili.
muffiny idu na dracku, jojko uz ma treti 😀

cvikla969
19. jún 2010

no ved asi aj mi pojdeme v pondelok kuk,bo fifo akurat teplotuje pre mna s nepochopitelnych dovodov,som zvedava ako s to vivinie 😒

dadex
21. jún 2010

tak ako ste dopadli @cvikla?

fatimuska
21. jún 2010

@dadex úžasný🙂

dadex
21. jún 2010

takze len spinka a papka. tak ste sa vyhli kolike? my sme si uzili, no nastastie len tri tyzdne, potom sme to rozcvicili. je zlatucky drobcek.

cvikla969
21. jún 2010

dadex-ze infekcna aftoza v puse,poistila nas zinnatom nech sme na dovce fit.a strasne jaci ked mu to vytieram roztokom
dnes nam uz aj voda ide,od stvrtka sme mali poruchu na potruby.takze co nestihla oprat mamca zacinam ja..
fatimuska-ako pises uzasny,a este k tomu aj chutnucky! 🙂

lilly21
22. jún 2010

caute..tak my po prvej dovolenke 🙂 suuuper truper bolo..
o julke neviete?

lilly21
22. jún 2010

Copy z FB:
Julka Mareková Ahojte, Tak som tu. Volam sa Tatianka a pise za mna mamicka, bo ja som este malicka. Narodila som sa 20.6. o 17:50. Vazim 3400 g a meriam 53 cm. Mamicka aj ja sme v poriadku 🙂)
🙂

dadex
22. jún 2010

Gratulujeme Julinka a prajeme Vam obom vsetko dobre.

lilly a kde ste boli na dovolenke?

cvikla a kedy to idete?

smailinka
23. jún 2010

ja už mám konečne po skúškach, takže teraz voľno až do októbra 🙂 som taká šťastná 🙂

Julinka, gratulujem k slečne, nech ste obe zdravé 😵

my máme za sebou už aj väčšie úrazy, malý sa stihol popáliť na krbe, ale to už pred mesiacom, takže rúčka už je ok 🙂

cvikla969
23. jún 2010

odchadzeme v piatok veccer.takze uz sa nam to riadne krati 🙂
a nastastie nas vazne urazy obchadzaju,mozno je to tym ze som dala maleho poistit,to vies nepoistis stane sa poistis nic sa nestane. 😀

fatimuska
23. jún 2010

@dadex ani pri Vladkovi sme koliku nemali, Maximko sa jemne spúča, tak 10 inút denne🙂

dadex
23. jún 2010

stastnu cestu cvikla a uzite si to tam.

cvikla969
24. jún 2010

idem balit 🙂 dam vediet ako sme dopadli...

fatimuska
30. jún 2010

a som sa stretla na ulici s Julinkou a jej krásnou dcérenkou Táničkou, sranda je, že moje sestry sa tak volajú🙂

julinka2787
30. jún 2010

to máš sestru aj Julku aj Táničku? milé! 😀

fatimuska
1. júl 2010

@julinka2787 áno prosím, a to so mnou bol môj brat Adrián

julinka2787
2. júl 2010

pekný chlapec, ten tvoj braček! či skôr už chlap. 😅

julinka2787
2. júl 2010

a to drobčiatko v kočíku, to bol maximko?to hádam ešte nie je taký veliký, či? alebo to bolo bratove bábo?

fatimuska
3. júl 2010

@julinka2787 to drobčiatko v kočíku bol už Maximko🙂 sme boli teraz na poradni tak máme 4780g. takže za 35 dní pribral 1550 g, ale to v kuse sa dojčíme🙂

julinka2787
5. júl 2010

@fatimuska tak to je pekný kúsok chlapíka! ale je krásnučký! chlapisko jeden veliký! taký vlasatučký. to nie ako tá moja holá hlávička. 😀

fatimuska
5. júl 2010

@julinka2787 hihi, ďakujem, neboj aj Tvoja bude vlasatica, výhodu bude mať tú, že v 50 bude stále mať vlasov vela, kdežto to moje škvŕňa už tak asi pomenej🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre