Mamičky Žiar nad Hronom

monkasponka
26. máj 2009

Ahojte žienky, vyhlasujem partaciu akciu po mamičkách - žiarčankách!

jurkovamiluska
26. jún 2012

@anelka5 tak ta moja kamoska na tom bola v zh, a vychvalila si.

anelka5
26. jún 2012

@jurkovamiluska tu v ZH už 3D/4D nefunguje, som sa tam bola osobne pýtať, takže smolu mám ☹ 😝
Ale mám kontak na jedného Dr. do Zvolena, tak tam zavolám. A v BB k Fruhwaldovi som sa po 4 dni telefonovania na pevnú a mobil nedovolala, tak kašlem na nich 😝

Tá tvoja kámoška kedy tam bola?? to muselo byť už niekedy davnejšie, hm?

mhas
28. jún 2012

@kukujka Dr.Šulvová 🙂

jurkovamiluska
28. jún 2012

@anelka5 pred dvomi tromi tyzdnami, ak chces dam ti cislo na toho doktora, ale je sukromne,

anelka5
28. jún 2012

@jurkovamiluska to akože faaaakt 😨 to prečo potom keď som ja bola (pred mesiacom) pýtať v nemocnici na gyn. odd, že či to robia , tak mi povedali, že už nie??!!? Ona bola v nemocnici pri Dr. Zelizňákovi??
Napíš mi do ip prosím ťa ten kontakt a podrobnejšie info, že kde to bola a u koho hej, ďakujem🙂

anelka5
28. jún 2012

@kukujka a ako sa volá tá Dr. čo k nej chodíš teraz?? ja len pre svoje info, že keď budem zháňať neskor pediatričku, nech som v obraze, dík🙂

kukujka
28. jún 2012

@mhas dakujem za tip a kde ma ambulanciu?meno mi nic nehovori

kukujka
28. jún 2012

@anelka5 ahoj kludne ti to napisem aj takto verejne dr.siskova je to

anelka5
28. jún 2012

@kukujka ďakujem 😉

mhas
28. jún 2012

Na tej základnej škole vedľa hutníckeho učilišta,neviem,ktorá to je.Zboku je aj zubárka aj táto naša doktorka,naspodku.Vrelo odporúčam.

anelka5
29. jún 2012

@jurkovamiluska tak som mu volala a žiaľ sono je pokazené a oficiálne to ani nerobia :((( tak aj tak dík za pomoc,
a predsa len sa idem objednať do ZV, tam snáď už pochodím lepšie..

papuka
13. aug 2012

@kukujka m chodime k mudr. rišnovskej, ja som s nou nadmieru spokojna

baklik
1. sep 2012

maminy, viete mi, prosim, poradit nejaku dobru kadernicku v ZH? vopred dik. 🙂

vefi89
8. sep 2012

Maminky, neviete o nejakých krúžkoch pre 3-ročné deti? A Hronček ešte funguje?

ela2710
9. sep 2012

ahojte maminky, chodite s detickami do Mraveniska? chcela som sa spytat par veci, vsimla som si, ze @cvikla969 pises vzdy ked je burza, chodite do Mraveniska? Nas maly nam nejako vobec nechce rozpravat, tak by som s nim chcela pravidelne chodit do kolektivu, mozno tam zacne, lebo hovorit nechce nic a bude mat uz dva roky, chcela som sa napriklad spytat, ze to cvicenie nie je vobec pre dvojrocne deticky? citala som na stranke, ze do 18 mesiacov je jedno a od 2,5 roka druhe...potom som sa chcela spytat na hernu - v nej sa deticky len hraju? co robia v tvorivej dielni, v rytmických krocikoch a v prvych krockoch k hudbe a co je ten Robík? Este som sa hcela spytat, ako casto sa chodi do tej Mraveniskovej kniznice? Ako sa plati? nejako mesacne, alebo za kazdu hodinu zvlast? prip. ktora aktivita kolko stoji? viem, ze som teba ale aj ostatne maminky zasypala horou otazok, ale velmi ma to zaujima, dakujem 🙂 prip. nevadilo by keby sme tam chodili s Tomaskom a brali by sme aj malu sestricku? totiz nemam k nej velmi ako zohnat niekoho na strazenie..a mozu tam chodit naraz obaja rodicia? keby mala potrebovala papat, aby sa malemu venoval aj ocko, dakujem za odpovede 😵

cvikla969
9. sep 2012

tak moj pohlad na mravenisko-je to miesto kde moze ktokolvek prist s detickami a je jedno kolko ich mas(poplatok za jeden v stup pre celu rodinu je 1e).je tu kupelka kde mozes drobca umyt prebalit,prva cast ma kopec hračiek ,knih,hier,stavebnic,plasteliny,farbicky a ked potrebujes tak mas k dispozicii mikrovlnku a kanvicu(detske riadiky,stolicky na krmenie,serbliky,postielka,hrazdicka-aby si si mohla malu odlozit kym ponahanas to starsie).v šaškarni-to je taka telocvicna na jasenie je tam gulickovy bazen,gym.lopty,odrazadla ,zinenky,rebrina,kociky...je tam gauc kde mozes malu v pohode nakojit/nakrmit a mas tomaska na ociach.cize mozes prist s ockom kamaratkou mamou to je jedno,ked aj sama,vzdy su tam vsetci mili a ochotny.ked sa ti bude pacit mozes zaplatit clenske a vstup bude lacnejsi.teraz ti este nepoviem kedy bude byvat otvorene ale tam ti vediet.KRUZKY-co sa tyka yamaha hudobnej skoly ktora tam ma svoje kruzky urcite budu mat ukazkove hodiny a mozes sa tam ist pozriet,mna neoslovili,no mozno vam by to na ten posun v reci pomohlo,je to vsak financne narocnejsie.no a mraveniskove maminy robia cvicenie na fitloptach na tie sme chodili aj mi platili sme okolo 10e mesacne akurat ze neviem ci budu aj pre vasu vekovu kategoriu.urcite tam zajdi a popytaj sa ich,radi ti povedia... je fajn ked v sichravom a chadnom pocasi zmenite prostredie a budete v kolektive na priemnom az rodinom mieste 😉

sjusiquatro
10. sep 2012

@ela2710 Ahoj aj my chodime do mraveniska ...pondelky na tie fitlopty...teraz po prazdninach zacneme zase je tam super ...ale teraz uz cvici z malými detmi a my sa vpredu hrame asi 4 maminy a nasi drobci.. 🙂

ela2710
23. sep 2012

@cvikla969
@sjusiquatro Baby dakujem vám, vyzerá to byť úplne super, teraz sme ale vsetci chorí, snad sa z toho rychlo pozbierame a skusime 🙂

papuka
28. sep 2012

ahojte, chcela by som sa opýtat, od akého veku tam chodia detičky, moja sestra v bb chodí do podobného centra už pomaly od bábatiek 🙂 ja teda ešte neplánujem tam chodit ved sme maličký, to len pre budúcnost, plánujeme chodit plávat do plaveckých jasličiek, ja som chodila aj so starším synom ešte v bb, bolo to super a pláva takmer dodnes
/ kotuha vlani prestal / 😠 plánujete niektorá chodit plávat s vašimi drobcami?

patka6
19. okt 2012

@cvikla969 ahoj mamička, nevies nahodou kedy je burza oblecenia v MsKC buduci tyzden? dakujem krasne za info 🙂

patka6
19. okt 2012

@ela2710 ahoj a ty nahodou nevies kedy je ta burza? dikes

ela2710
19. okt 2012

@patka6 neviem, ale tiez dufam, ze ti cvikla969 napise, ona o takychto veciach vzdy vie, dnes je nejaka burza starozitnosti, ale aj mna velmi zaujima kedy bude burza, bola som tam kuknut pred rokom a bolo tam vela krasnych veci, co boli este vo velmi dobrom stave...a nevies ci sa da tiez zapojit do burzy? alebo sa da len kupovat? my mame totiz strasne vela oblecenia, co je uz detom male, a ja to nemam kde v byte skladovat, tak to viac menej zavadzia 😒

patka6
19. okt 2012

@ela2710 no akurat som prezistila ze je to teda toho 23ho predsa len , no a co som ja pocula tak este v pondelok sa da tam nieco doniest na predaj, ale uz len take vacsie veci ako kociky, autosedacky, oblecenie asi uz nie, to sa asi skor muselo, to ti neviem uz povedat

ela2710
19. okt 2012

@patka6 a odkial sa da dopredu vediet, kedy bude burza? teraz uz nevadi, ale dala by som zas nabuduce, dovtedy sa ich este viac nazbiera 🙂

cvikla969
20. okt 2012

ze sa blizi burza sa da dozvediet na plagate pred mravcom alebo po meste z plagatou a prave som prisla na to ze su aj na FB...predavajuci sa musia dat zapisat do zoznamu a vyzdvihnut si formular to mozete bud v mravenisku alebo na mc.mravenisko@gmail.com .asi tak tri tyzdne dopredu sa zacina zbierat no a dnes su uz vsetky veci odovzdane a pripravene.v pondelok sa budu dat odovzdAT VECI AKO:kociky,sedacky,ohradky,postielky,pavuky,dopravne prostrietky(od 16.30 do 17.30)...a ano je 23. od 9-17.00
veciciek je dost a urcite sa oplati ist, ja sa tesim ze si narobim zasobu na dalsie sezony 😉

patka6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivka86
27. dec 2012

ahojte baby... vedel by mi niekto poradit dobreho gynekologa v ziari? Byvam tu este len dva roky tak nemam skusenosti so ziarskymi gynekologmi... Zatial mam Redechu ale co pocuvam a citam z kazdej strany tak vraj nieje velmi dobry... tak sa trochu bojim ci mam pri nom ostat... viete poradit niekoho dobreho? pliiiiiis... 🙂

jojka7
29. dec 2012

@ivka86 ahojky..tak ja tu bývam cca skoro 5 rok a poviem ti nie je z čoho vyberať :( máme tu ešte Bugárovú- od tej som kooooonečne odišla!!! je náladová, nesympatická - aspoň pre mňa, taká chladná ale že vraj odborníčka..neviem ale zakázali jej pôrody u nás v Žiari, potom máme Spišiakovú..no tej my všetci hneď povedali aby som nechodila..je že vraj milá zlatá ale nevie nič, a potom máme ešte Voldanovú je to stará pani a myslím že by už mala byť na dôchodku..vo štvrtky ju zastupuje Zelizňák - aj sa šušká že prevezme jej ordináciu ale nikto nevie presne...ja teraz chodím do Zvolena a som mooooooc spokojná!!!

vefi89
30. dec 2012

@ivka86 aj ja mám Redechu, tiež od neho plánujem odísť (a neviem či o tri mesiace nemá aj ten dôchodok), ja si postačím aj so Spišiakovou, pre mňa je Bugárka sadistická svi.a, Voldanka sa mi tiež neľúbi. Ale áno, Zelizňák preberie Voldankine pacientky a Bugárová má prebrať po Redechovi
@jojka7 koho máš vo ZV? V nemocnici niekoho? nevieš náhodou, či Dr. Szedély tam nemá niekde ordináciu? 😅

jojka7
30. dec 2012

@vefi89 no presne je to tu u nás v ZH strach a hrôza presne preto som išla do Zvolena a presne dr. Szedélyho mám..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre