Mamičky Žiar nad Hronom

monkasponka
26. máj 2009

Ahojte žienky, vyhlasujem partaciu akciu po mamičkách - žiarčankách!

julinka2787
19. apr 2010

no mala akurát dokončený 33tt sa mi vidí. ja sa neponáhľam, to sa neboj. ale zase ani čakať sa mi nechce. no ťažké to je... 😝

lilly21
19. apr 2010

z mojich kamosiek vsetky prve prenasali... ale asi lepsie ako priskoro..

julinka2787
19. apr 2010

no to určite áno. ale to čakanie človeka zabíja... ach jo... no musíme to vydržať. len nech mi niekto povie ako! 🙄

lilly21
19. apr 2010

este sa nestazuj, este sa mozes hybat 😀 ja som aspon porobila fotoknihy a sedela pri kompe

julinka2787
19. apr 2010

no nemám aké fotoknihy robiť a ani neovládam tieto veci moc. a sedí sa mi pri kompe dosť zle. veď to poznáš : ani tak ani tak nie je dobre. a s tým pohybom je to tiež také obmedzenejšie... hýbať sa celkom dá, ale po chvíľke všetko nehorázne bolí!

lilly21
19. apr 2010

my sme prerabali, tak som bola cely cas v jednej izbe ...a v kuchyni 😀 😀 😀 ...ale boli horucavy, takze som ani von nechodila..

julinka2787
19. apr 2010

no moja!nezávidím. ja tiež nechodím von, lebo nemám vychádzky a som ešte furt pn. ale už o týždeň mi začína MD, tak už budem voľná! konečne! sa teším ako malá. som doma 4 mesiace. len nech nie je moc teplo, aby som sa aj mohla pohybovať po svete. aspoň ako tak.

lilly21
19. apr 2010

jaaj, ja som byvala doma posledny mesiac a mala som dost 😀
ale plany som mala - ucit sa po spanielsky, vyskusat recepty do pekarne.... a hovno, kukala som vsetky serialy

julinka2787
19. apr 2010

ty ale ako vie nasrať, keď nejaký zrušia z tých seriálov. to poznám. aj ja robím to isté. ja pečiem už len občas. teda plány by aj boli, len by ešte musela byť chuť... 😀

lilly21
19. apr 2010

😀 😀 tak, tak

julinka2787
19. apr 2010

ale idem ja mrk nejaké seriály, lebo sa tu už krútim ako šiši. trocha sa natiahnuť... tak pá zatiaľ... 😀

lilly21
19. apr 2010

🙂 ahoj a drzkaj sa

cvikla969
19. apr 2010

julinka ked ti je dlho spytaj sa sestriciek ked uz pojdes aj na pas kedy su predporodne cvicenia-ja som na ne chodila a po nich sup na zmrzku a domov do chladocku 😉
trozku pohopkavas na lopte,povedia ti co ta caka a ako to zvladnut a tak,bolo to fajn,no keby som vedela ze to volno raz skonci a k tym serialom sa uz nedostanem tak si ich viac uzijem...

fatimuska
20. apr 2010

tak dnes som sa dočkala pásom, ale po 5 minutach ležania na chrbte mi prišlo strašne zle, tak mi tam otvárali okná, ležala som na boku a sondu som si pridržiavala..

lilly21
20. apr 2010

chudatko ☹ nechapem, naco tam davaju baby na chrbat, ked tehotne nemaju byt na chrbte a vsetkym je z toho zle..

julinka2787
21. apr 2010

mne nebýva zle, keď som na chrbte. ja tak aj spávam, mne to nevadí... 😕

lilly21
21. apr 2010

ani mne to doma nevadilo (asi vankusom), ale tam sa mi tiez obcas hlava zatocila... ze pri lezani na chrbte ti babo tlaci na nejaku dutu zilu - ale neviem, co to je..

julinka2787
22. apr 2010

no to je nejaká hlavná žila, čo teperí krv do nôh. teda vlastne odvádza už odkysličenú krv z nôh na okysličenie naspäť. ale mne ešte ani raz neostalo zle pri ležaní na chrbte. ani na sone ani inde a to spávam len s malým vankúšikom pod hlavou.

dadex
22. apr 2010

Ahoj ziarcanky a okolie. Pekne sa rozrastame a ja doslovne, hi. Tak sa nam to podarilo a teraz budeme len cakat a cakat.
cvikla zdravim ta. Ty si chodila na zmrzku? Ja som sa bala a aj teraz sa bojim vsetkeho. Konecne som bola minuly stvrtok v MC a dokonca som kupila este tri vecicky jojovi na leto a zabudla som si tam papuce, ale uz ich mame doma.
Co sa tyka lenivosti, to mi nevravte som jak vos. Ale dnes som sa premohla a uz mi vonaju muffinky.
Dievcata, teraz to vyzera ze sa to vsetko vlecie, ale tak to strasne uteka. Jojko uz ma rok a pol a pred chvilou som chodila na tie pasy, potom rodila a trapila sa s kojenim a uz je chlop, hi.

julinka2787
22. apr 2010

jéééj dadex blahoželám! tak už tehuľkuješ s nami. teda poniektorými. tak sa držkaj! 😀

dadex
22. apr 2010

dakujem uz sa zacinam gulatiet. ja som inak maniak na serialy, takze teraz panelak. pridem potom.

julinka2787
22. apr 2010

viem o čom rozprávaš! 😀

dadex
22. apr 2010

ja ked som natrafila na nejaky na internete, tak som kukala v kuse cely den. teraz si to nemozem dovolit, ale su serialy, ktore musim vidiet ci live alebo v archive. ale teraz uz idem spat, lebo bude tazka noc. maly totiz nespal cez den a to sa odzrkadli na nepokojnom nocnom spani. tak dobru noc.

julinka2787
22. apr 2010

tak veľa šťastia s nočným spaním a dobrú nôcku 😉

miichaela
23. apr 2010

ahojte
dadex tak ti gratulujem k tehotenstvu...no my sme boli minuly tyzden na sone a pan doktor nám povedal že k pohlaviu sa vyjadrovat nebude ze si nieje isty a s terminom to mame tiez rôzne....meral nám nožičky podľa tých to máme na 30.juna a podľa veľkosti hlavičky 10. jula..nuz tak som zvedava povedal ze to može byť v rozhranní týchto termínov tak uvidíme..a malinke je otočené koncom panvovým dole tak dúfam že sa do pôrodu otočí správne ....
už som si dohodla aj stretnutie v BS..... 🙂 ....

dadex
23. apr 2010

dakujem miichaela. babo ma este cas na otacanie. citala som kto chce kde rodit. sesternica rodila v handlovej a ked si pytala epidural, tak jej doktor povedal, ze si ho mala objednat, ked ju chcela. rodila totiz v sobotu a nebolo tam doktor, ktory by jej ju pichol. tak pozor. v pondelok sme boli v prievidzi a cestou som na vas vsetky myslela, ktore chcete rodit inde, ze ja by som asi v bolestiach tu cestu vimala, ako nekonecnuuu.
ja to vnimam tak, ze vsade je nieco zle a nieco dobre, ide len o to, co tebe je sudene. maly sa zobudil bezim.

aleola
23. apr 2010

ahojte, prosim vas ake mate skusenosti z gynekologckami v zh? koho by ste odporucali?? Dakujjeeem 🙂

cvikla969
23. apr 2010

jeeee dadex a ja som aj myslela ze de si sa nam podela..tak uz chapem ,mala si veeeela prace 😀
paradicka sa tesim aj za teba 😉
my uz od velkej noci chodime,takze si viez predstavit ake farbicky nam hraju po tele,jednu dosku ma taku slabu ale to sa hadam spravka..
vraj je v zh teraz riadne napratane odddelenie,maminky spia po internom na vzdycharni a tak ale ja som lezala takto pred rokom a kym som dosla rodit tak sa to utriaslo....

cvikla969
23. apr 2010

doska-nôžka 🙂

miichaela
23. apr 2010

dadex to máš pravdu že stať sa može všade to je ok.....no v ZH už z doktorov čo sú v nemocnici nikoho nepoznám a v BS aspoň toho primára tak dúfam aj ja že tú cestu tam zvladneme keď to na nás pride.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre