Mamičky Žiar nad Hronom

monkasponka
26. máj 2009

Ahojte žienky, vyhlasujem partaciu akciu po mamičkách - žiarčankách!

lilly21
25. mar 2010

mino dnes prisiel s tym, ze ho to zas chytilo...ale v sobotu chce ist na chopok, takze urcite zazracne vyzdravie 😀 dokedy ste boli? ja som prasila o pol stvrtej, ze urcite uz svokra dve hodiny cicika na rukach...a ona ti vstane po piatej 🙂 do kelu
cicika = čičíka- aby sme sa chapali 🙂 😀 😀 😀

miichaela
26. mar 2010

No caute.... :D
tak myslim že tie antibiotika asi poriadne nezaberaju pretoze do rana som nespala nic čo ma dusilo takže uvidíme dnes keď budem volal lekárke na výsledky z výteru z krku čo mi povie :(
Tá sladká voda čo ja viem mne to celkom chutilo rýchlo som to prehĺtala takže som poriadne necítila ako to chutí len predtým ako som to šla vypiť som si dala malinký glg :D ....dnes mám volať aj na tie výsledky tak uvidíme inak bábo je v poriadku to som rada..
jj počula som že Zelezňák je celkom v poho ale aj tak do ZH nepojdem to som už na 100% rozhodnutá ale človek mieni pánboh mení takže uvidíme...

fatimuska
26. mar 2010

ahojte, ja som ležela v ZH v lete 16 dní, takže človek si dokáže spraviť ako tak obraz, rodila som tam aj prvé, budem aj toto druhé

fatimuska
26. mar 2010

julinka ako ste dopadli na sone?

jojka7
26. mar 2010

ahojte babulky jéééééj je tu aj Žiar hihihi- no dievčatá poradte mi som prvorodička a vlastne presne mi to ani doktorka nepotvrdila ja neviem mám strach tu v Žiari :( minulý týždeň mi vyšli 4 testy pozitívne a tak som išla k doktorke len ona mi nič nepovedala ani nespravila žiadne vyšetrenie iba jeden ster...a mám strach že ma odflákla...a ani mi to nepotvrdila len mi povedala že mám prísť o týždeň a pol :( a podľa mojich výpočtou si myslím že som už v 6 týždni teda v ponelok mi vychádza už 7 :(

jojka7
26. mar 2010

a v Žiari som bola už raz keď mi vyberali slepák a spravili mi rez ako po cisárskom a veľmi zle sa ku mne správali... tak mám strach a hlavne teraz keď je prvé trimestrie také dôležité ...neviete mi poradiť niečo inde?napr. vo Zvolene? Lebo že vraj v Štiavnici..nooo som počula neviem čo je na tom pravdy je to super ale, že to tam krachuje :(

julinka2787
26. mar 2010

fatim - dopadli sme fajne. vraj je všetko ok, len je to taká malá slimka. 😀 má len 1200g. asi to bude modelka. ale inak je vraj taká ako má byť.

lilly21
26. mar 2010

juli - aspon budes mat lahsi porod..
jojka - aku mas doktorku??

julinka2787
26. mar 2010

no len či aj vydrží taká menšia. či to nechce dobehnúť ešte... aj keď ja by som brala také mrňa. 😀

lilly21
26. mar 2010

a uz naisto baba?

julinka2787
26. mar 2010

no na 100% to bude iba pri pôrode 😉 , ale vraj baba.

lilly21
26. mar 2010

supeer, budeme mat kamosku.... a filipka bude mat aj tak majka 😀

lilly21
26. mar 2010

inak, do nejakeho piateho mesiaca bola aj lindi mensia ako mala byt....a potom zacala rast a rastla a rastla...

julinka2787
26. mar 2010

aj ja sa z bambulky teším! a som si všimla že nejaké obľúbené meno je ten filipko teraz. to je tá babula, čo bude v handlovej rodiť??

julinka2787
26. mar 2010

no vidíš, tak to môže spraviť aj moja malinká. tiež bola celý čas taká maličká a čo keď naberie pár dní pred pôrodom???a bude ako malý sloník??

lilly21
26. mar 2010

jj, majka3383 🙂
hej, aj mino chcel filipka, ak by bol chalan...potom mal byt druhy filip..... ale majkovci ukradli 😀 😀 😀

julinka2787
26. mar 2010

no tak bude treba vymyslieť niečo iné! ale je to pekné meno... mne sa veľmi páči!

lilly21
26. mar 2010

no casu este dost 😀

cvikla969
27. mar 2010

tak ja filipka mam,este ebi,to vsak ma tiez este casuuu 🙂

julinka2787
27. mar 2010

to sme sa tu v okolí riadne zhodli babeny. aspoň dievčatká sme si nazvali inak. 😀

jojka7
28. mar 2010

ahojte dievčatá no som tu dlho nebola..

.lilly mám Bugárovú...tak neviem či vymeniť...že vraj je najlepšia v Žiari

lilly21
28. mar 2010

tak ju nemas za co vymenit... 😀 ..aj ja som u nej

jojka7
28. mar 2010

a nemala si s ňou nijaký problém? akože sestrička no coment...ale ako som bola na prvom vyšetrení noooo neviem....

lilly21
28. mar 2010

lol, jojka, zvyknes si 😀 😀
neber ich osobne (ani sestricku ani bugarku) a utesuj sa, ze si aspon v dobrych rukach...

jojka7
28. mar 2010

no to hej aspoň tak všetci hovoria že je najlepšia v Žiari...len keď som prišla ona mi nič nepovedala ani neurobila sono-že to jej poisťovňa preplatí len 3 pacientky a mne vyšli 4 testy pozitivne a aj ster mi spravila taký že to aj ja by som si ho spravila a potom povedala dovidenia...a vieš ako to je prvorodičky milión otázok a ona mi povie že ak by vás bolelo neznesiteľne brucho tak prídite pôjdete ležať do nemocnice...a proste bola nepríjemná...ja som sa sem presťahovala z Nitry a tam som mala takého ako med a aj keď som bývala v Ružomerku a teraz toto...nooo neviem asi nie som na taký prístup zvyknutá a tá podráždená sestrička ☹

lilly21
28. mar 2010

chapem, aj ja to beriem tak, ze lekar by tu mal byt pre pacienta, ale co uz..
ja som sa jej zozaciatku bala 😀 ale jednym uchom dnu, druhym von...ona je taka povaha asi...aj ked, v poslednej dobe som ju trafila v lepsej nalade..

jojka7
28. mar 2010

a nikdy si neuvažovala že by si odišla do Zvolena?alebo Handlovej?a ty čakáš druhé bábetko?a tie jej prvé slová hneď nie že dobrý deň alebo niečo také...iba aký máte problém.....a potom hneď druhá veta-chcete si ho nechať?nooo akože mala som dosť!!!
Teraz v stredu mám ísť ku nej zase...tak neviem ☹ asi tiež mám strach 😖

lilly21
28. mar 2010

necakam 😀 zatial 😉
ani nie...zvolen ani handlova nie, este som uvazovala bb...mozno keby boli nejake sukromne kliniky ako v blave ... ale ja uz do ziaru musim dochadzat z kremnice..
ja som chodila k spisakovej, ale tiez som jej zavolala, ze mam pozit. testy a ona, ze pridte o 3-4 tyzdne... ale kamaratka z porodnickeho mi hned kazala prehodit sa k bugarke, tak som od zaciatku u nej...

jojka7
28. mar 2010

No tak to si urobila super lebo Spišáčka jooooj to by som ti vedela hovoriť príbehy ☹ a Bugárová ti čo robila na prvom vyšetrení?a v kremnici nie je gynekológ?

lilly21
28. mar 2010

zevraj nejaky je, ale tiez bieda... 3 bab, co viem, ani jednej netrafil pohlavie babatka 😀
ja som bola si v 7tt, tak uz aj sono

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre