Mamičky Žiar nad Hronom

monkasponka
26. máj 2009

Ahojte žienky, vyhlasujem partaciu akciu po mamičkách - žiarčankách!

lilly21
25. júl 2010

caute, som tu dlllho nebola, ako mate?
trasena je uuzasna, my ju robime so zlatym klasom

cvikla969
28. júl 2010

konecne doma.tyzden sme si polezali v nemocnici,rotavirus nas trafil ako blesk s jasneho neba.keby som bola vedela ako to dieta bude trpet tak by som nad tym ockovanim ani nevahala.... ale konecne doma este par tni karantena,mesiac este hnacky a bude to za nami... 😖

lilly21
28. júl 2010

to mi je luto ☹ fakt je to take hrozne? ja som tiez nedala zaockovat, do kelu 😒

cvikla969
29. júl 2010

@lilly21 nechci to zazit.mali poobede o piatej grckal(asi za vedro)a do druhej v noci este tak 20x .prisli sme na prijem ked uz mal vyvratene hadam ´´vsetky creva´´.podotykam s teplotou 39,5 ktora niekolko dni ani po opakovanych injekciah nie a nie klesnut.na druhy den dostal k tomu hnacky,bol v tom az po usi a to aspon 2x denne.fakt by som nikdy nebola povedala ze to ma az taky drastycky priebech.dalsie dieta si poistim tym ockovanim,stacia mi aj bezne detske hnacky toto bolo fakt moc.....ale uz je dobre,nech sa len pomali umudrie pocasie a pokracujeme v prazdninovani. uz mate naznaky prvych krockou?

lilly21
29. júl 2010

@cvikla969 ty kokos, iny brutal... hlavne, ze ste uz ok.. krocky este nie, ale uz stoji sama, tak uvidime, ci do roka stihne 🙂 akurat som zacala planovat oslavu - vsetci traja mame narodky v priebehu 2 tyzdnov, tak spravime naraz (este mame aj my s lili meniny, segra narodky aj meniny, brat narodky 😀 😀 esteze vianoce su v decembri)..

stivinka1
30. júl 2010

boze, @cvikla969, ani som doposial nevedela, co sa vsetko za tym, ze rotavirus, moze skryvat. ja som dala z presvedcenia zaockovat dieta len tam, kde to bolo povinne, tak len dufam, ze nas toto poobchadza. a mas tip, kde sa maly nakazil?

cvikla969
31. júl 2010

@stivinka1 apsolutne.za ten obehneme aj tri detske ihriska,tesco,lidl.......a doktory predpokladaju ze sa to moze prenasat aj v zduchom.dali o vyskyte hlasenie aj na hygienu.
ked tych ockovani je tolko ze ani nevies co si skor vybrat.myslela som ze proti zlatacke by som ho dala...

stivinka1
31. júl 2010

@cvikla969, hej, proti zltacke aj my planujeme, ale az ked pojde do skolky, myslim, tak o dva roky.

a bolo tych rotakov viac vtedy, ked ste tam vy lezali? vsak aj my chodime na ihriska, a to samko uz parkrat i piesok do ust dal i do lavicky sa zahryzol 😲 a take mile veci porobil, ze sa mne zaludok okamzite zdvihol. a on spokojnyyyy. ale tomu sa zabranit naozaj neda, uz len dufat, ze budeme mat stastie a nenakazime sa takouto hnusobou nejakou... 😒

jojka7
31. júl 2010

ahojte dievčatá ste tu niektorá? chcem sa spýtať či mi neviete poradiť ako je to tu v ZH s 3D alebo 4D ako by som sa tam dostala?ďakujem

sjusiquatro
31. júl 2010

@jojka7 ahoj no robia 4D sono za 33e, staci sa objednat...

sjusiquatro
31. júl 2010

@jojka7 cislo najdes na nete

jojka7
31. júl 2010

a kde to nájdem na nete kto to robí?

lilly21
31. júl 2010

@jojka7 normalne v porodke.. ja som nastastie neplatila, ale nevideli sme voobec nic, ani kamoska... ale zas julinka mala krasne fotky aj video..

dadex
1. aug 2010

telefonicky sa nedovolas, ja som to skusala tyzden a nic. najlepsie zajst osobne a objednat sa. je to rychle. my sme na prvykrat nevideli vela, tak ma objednal o mesiac a tam sme videli uz dost. mne to robil Zeleznak.

cvikla969
7. aug 2010

no ako?nic nove? okrem toho krasneho pocasia,to som si vsimla 😝

fatimuska
10. aug 2010

@stivinka1 haha...tak kým som sa odhodlala na foto tak bola fuč?🙂

fatimuska
10. aug 2010

@cvikla969 prvú dávku máme za sebou, aj keď drahé ale ako vidím užitočné..a ako to prebiehalo?

stivinka1
10. aug 2010

@fatimuska no este som ju nerobila, koncom augusta, zaciatkom septembra snad, lebo vtedy maju prist svagrovci, ktorym ju chcem spravit. ale aj oni maju male babo, tak sa to stale odklada a odklada...teraz v sobotu ideme oslavovat prvykrat, ale to idem spravit taku visnovu s parizskou slahackou...tak uvidim, ci sa mi podari. potom to foto dodaaam.. 😉

a proti comu si dala ockovat? rotavirom?

stivinka1
15. aug 2010

Tak sme konecne po mesiaci oslavili prvy rocik nasho slizika. ta torta s parizskym kremom je ozaj dobra. Robila som ju prvy raz, ale sa po nej zaprasilo. nastastie chut daleko predcila jej vytvarne spracovanie... 😀

cvikla969
16. aug 2010

ja som na domacu tortu ani nenabrala odvahu 🙂 a mmal aj mali?
som momentalne mimo,prazdninujeme u krstnych no nas prisli o strechu koli krupom a su bez elektriny,hruuusa co sa to tam doma deje.... ☹

stivinka1
17. aug 2010

@cvikla969 , ono nic zlozite to nebolo, a celkom chutne musim povedat 😅 , akurat malemu nechutila, dali sme mu na malu lyzicku a vyplul ju. 😀 aspon ostalo viac nam...ja mu ale nedavam zatial ziadne sladkosti, ani piskoty 😉 . teda raz uz mal, ked tu bol kamoskin syncek, aby nezavidel 😝 , do roka ani nejedol nic osladene, ci osolene, ale teraz som uz polavila, lebo varit dvojmo sa mi nechce a take slepe jedlo mi nechuti ani varit, nie to este jest. 😖
a k tomu pocasiu..no hruza..je mi fakt luto vsetkych tych zatopenych, este ze my byvame mimo tych lokalit. ale zase na druhej strane, humplujeme si zem, tak nam to vracia. a teraz sa cudujeme, ze to co sa deje, ale mudri ludia uz davno predpovedali, ze sa nasa klima bude menit a nebude to k lepsiemu... ☹

dadex
17. aug 2010

no @cvikla969 mozem ti povedat, ze to bola jedna katastrofa. v nedelu bola dokonca cesta do ZH zatvorena par hodin a v pondelok tie krupy. aj moji svagrovia prisli o strechu a dnes som videla aj tu vasu - cela modra ☹
vela striech je znicenych, vela skody sa urobilo aj v zahradach s urodou. najhorsie je, ze clovek je bezmocny. nemozes nic proti tomuto zivlu urobit, len cakat, kym voda opadne a ratat skody. kukni: http://www.ziar24.sk/news.php?extend.62288

cvikla969
19. aug 2010

kukala som to a nechapem kde sa tolko vody nabralo,to by som na nas okres nikdy nepovedala,ze sa to stane. 😕
o nasich vinde strecha230 000sk -mama je na prasky a to som ju zatial pocula len cez telefon....

cvikla969
19. aug 2010

nam pred barakom pred tyzdnom rozkopli kable na net lebo tam robia nove osvetlenie.chytraci 😠
tak sa sem mozno tak lahko nedostanem kym to nespojazdnia...

fatimuska
19. aug 2010

@stivinka1 áno proti rota,,,tortička je pekná...mňam

fatimuska
27. aug 2010

kde ste kto?🙂

marcela179
27. aug 2010

ziarcanky mamicky kde ste

cvikla969
27. aug 2010

tututu 🙂

stivinka1
28. aug 2010

@fatimuska tak tortu som urobila, ale foto nebude, bo som na vrch chcela slahacku uslahat a vzburila sa proti svojmu osudu, zostala riedka. 😠 tak foto nabuduce, ked bude tip-top 😉 . inac chutovo je naozaj velmi dobra a priprava srandovne lahka. za dvadsat minut bolo hotovo. a krem taky husty, ze by sa aj hned podavat mohla. ale asi nabuduce predsa len dam vasciu mandarinkovu konzervu, lebo mi to prislo naozaj dost huste. kupila som mandarinky v lidl a neviem, ci nemali nizsiu gramaz, ako tie klasicke.

inac momentalne nam asi ide zub nejaky, lebo samko je mrzuty a nechce jest. co on vzdy celkom obstojne papal, tak teraz nikdy neviem, ako ktore krmenie dopadne. a najviac ma stve, ze prestal papat kase vecer. ani lyzicku donho neviem dostat. tak nech uz je ten zubisko von, lebo vsetky dobre navyky stratime, co sme mali! 😲

fatimuska
29. aug 2010

@stivinka1 stačia 2 konzervy, ale musia byť aj s tou šťavou🙂, tam nejde o tú tuhosť plnky, ale o to, ak kupuješ korpus, aby bol taký mäkší, som rada, že Ti chutila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre