Mamičky Žiar nad Hronom

monkasponka
26. máj 2009

Ahojte žienky, vyhlasujem partaciu akciu po mamičkách - žiarčankách!

cvikla969
28. dec 2009

ved prave su aj horsie a aj tak kazdy mini problem prezivam s takou hrozou ze az.proste mi je luto uz aj tych bolesti s koliky,ved deti sa maju len usmievat....
ja som vymenila zli za horsi a tak moje trapenie pokracuje 😖
fifou krstny je celiatyk a ma prist na silvestra,je to narocne,ked o niecom takom prd viem a chcem aby to mali u nas bezstarostne...

dadex
29. dec 2009

aj ja placem vzdy s malym ked mu nieco je. je to aj z tej bezradnosti, ze nevies s urcitostou co mu je. aj my mame koliky za sebou a ten jeho plac, doteraz ho mam v usiach.
tak len ptuj, ptuj aby ti to z tym silvestrom dopadlo co najlepsie a hlavne podla tvojich predstav.

dadex
31. dec 2009

takze krasneho silvestra dievcata zo ZH a okolia a stastny a uspesny Novy aj novy rok 2010.

smailinka
1. jan 2010

babulky, ja Vám prajem všetko dobré do Nového roku, hlavne zdravé detičky...my sme ho nezakončili bohvieako, v pondelok mi umrela starká, včera sme mali pohreb, takže tak...no život ide ďalej, starká je v novom domove a my začíname tiež od začiatku..... 😒

teraz sa musím učiť na skúšky, takže len občas pribehnem...

dadex
1. jan 2010

to mi je luto smailinka. zial my ludia sme stvoreny na to, aby sme trpeli.

cvikla969
3. jan 2010

Vitajte v Novom roku!navsteva odcestovala,koberce otepovane,dieta umrncane takze mi sme sa plinule presunuli do tohto roku a odzajtra sme zase celeeeeeee dni bez tatka,hura ☹
uz som aj zabudla ake to je ked chodi 7dni v tyzdni domov o siestej...no ale mozno nam jezisko daco este doriesi a od februara bude lepsie.tak aj vam prajem priemne prekvapenia v tomto roku....

dadex
5. jan 2010

dakujeme cvikla.
tak drzim palce aby jezisko doriesil. my byvame len do pol piatej sami doma a len pat dni v tyzdni, tak si to neviem predstavit u teba. byvate v jednom meste s rodicmi alebo svokrovcami? no ze nebyvas len sama, nie?

cvikla969
5. jan 2010

svokrovci su sice v meste ale ako keby ani neboli a nasi v slaskej-tam idem cez vykendi a tatino si nas potom pride odviest.opcas dojde aj o hodinku skor to hej ale aj tak je to o drzku.tak teda uvidíme
p.s.-pondelok sme zacali super,odrazu ako keby drobec pochopil-ó sme doma sami nesmiem biť zlí lebo ma mama prada do otroctva🙂 po dvoch tyzdnoch konecne kludny,zlatucky,no prosto moj.
neviete co treba na ten urad prace koli rodicovskemu-som to v spravach nestihla,lebo sme ukladali maleho

dadex
5. jan 2010

svet je maly. aj ja som na poly zo slaskej 😀

filipkovi isli asi zubky, tak preto ta zmena. nam nie a nie tie ocne vynst, a uz sme mali horucky 39,3 pred dvomi mesiacmi.

co sa tyka toho prispevku, tak som citala na internete, ze aby sme sa neponahlali hned v prvy mesiac, lebo budu mat este chaos z toho. mal by byt na to formular - mozno. mas cas do 30.6.2009

cvikla969
5. jan 2010

mi sme tam priselci,ale uz taky starsi(6rokov) 🙂

ale zubadla mu uz vysli pred sviatkami.mame dva ale moze byt ze mu len dorastali alebo co.kolko mate zubakov? 😀

mozno cas mam ale prachy chcem co najskor🙂lebo tatko pre mali rozpocet pozastavi plavecky 😠 a ja to tak neneham 🙂

v tescu ak ste si vsimli mali take detske trojkolky aj s pasmi,bocnicami,kosikom a volantom(teda takou ticou pre dospeleho)super vec.v septembri to stalo okolo100 a teraz maju vypredaj za52 eur.supr.sme to zobrali a teraz s tym cestujeme po dvojizbovom byte a tesime sa na leto...som sa do toho zamilovala 😀

lilly21
6. jan 2010

ziar nad hronom??? neveriiim 😀 😀 😀 hladala som ho tu niekedy pred rokom a este tato tema nebola, tak som to uz ani nepozerala potom... si nevedela povedat, smaili ? 🙂

smailinka
7. jan 2010

lilly, keď ja som myslela, že vieš, aj keď si sem neprispievala, sa mi to zdalo divné 😅 prepáč🙂

dadex
7. jan 2010

mne tam byvala starka, no pred tromi rokmi predala dom a byva u nas.

my mame 12 zubov (prvy v 5 mesiacoch) a teraz ocakavame dva ocne, tak sa nam to pekne rozrastlo.

ja som sa chystala v sobotu na kaskady kupat, vyskusat ako by sa maly tvaril, no nepisala som, ale mali sme uraz druheho. jojko verzus nocny stolik a vyhral nocny stolik. rychlo na pohotovost a dnes na kontrole. nedal mu to este dole, ze v pondelok. nastastie nezasivali. takze kaskady odlozime o tyzden. ze je tam perfektne a tepla vodicka. chodia tam aj ziarcanky na plavecky. maly je z dnesneho dna riadne unaveny, lebo dve hodiny my nespal ani nepamatam, boli sme totiz aj u neurologicky, takze po doktoroch tri hodinky. ale jojko bol perfektny, zvladol to bez kriku, placu a praveze sa na kazdeho usmievkal.

ja trojkoloku nejdem kupovat, maly uz bude mat v lete 20 mesiacov a uz ho aj teraz ledva dostanem do koca, alebo sanok, len by chodil. konecne vcera pekne nasnezilo a uzili sme si sankovacku. nie a nie nasadnut do sanok, to bolo kriku ako by sme ho tyrali ale podarilo sa a spravili aj fotecky. potom na oslavu a pekny den za nami.

smaili ako ide ucenie a co to vlastne studujes?

cvikla969
7. jan 2010

KASKADY? je tam termal alebo len tak dobre ohrievaju? ja som uz od mamiciek pocula ze skusali termal,nevedela som ze to deti mozu,ci nie?lebo ak hej tak by sme to skusili.napr-vyhne boli fajn lenze vonkajsi bazen na babo to je moc a vo vnutri to je krpate.skalku som este ani nevydela ale toto znie celkom dobre...

a ako sa mu to chudatku stalo,ma velku ranku?ako zazili sme radiator preskenovany na celo aj modrin mame kopec ale take nieco dufam neapsolvujeme,lebo to nepredicham tak ako ockovania(placem ak sa neotocim chrptom-som hrozne citliva od jedneho zazracneho momentu 🙂
mi sme uz minule testovali sanky.vsetko ok.-funguju,teda na snehu 😉
tak a je ns o kus viac,jupiiiii 🙂

smailinka
7. jan 2010

dadex, katastrofalne, pretoze zo 70 otazok viem 26 a skusku mam v utorok z ekonómie....
som na TU vo Zvolene, Manažment a ekonómiu lesných podnikov...aspoň myslím že sa to tak volá, lebo sa menil názov...

no ja by som mala tiež vytiahnuť sánky, lebo s kočom do kopca to asi nepôjde 🙂

lilly21
7. jan 2010

utorok?? kooopa casu...ja dnes zapich / 😖 / a zajtra skusku..

skalka je super, my tam chodievame.. a teplucka...

dadex
7. jan 2010

nie je tam termal. my sme boli zase v sobotu v sklenych tepliciach ja som bola v centralnom kupeli a tam je teplota vody 37 a aj 39 a aj vonkajsi bazen. tam by som jojka zobrala ak teda bude moct - chcem sa na to opytat gelienky. kaskady mam z pocutia a ze tam je tepla voda. dnes my povedali, ze sa menil cennik a ze to tam je drahe, tak neviem. ale ak by mohol, tak by som skor isla do sklenych, je to blizsie a ja to mam za 5,5 a dieta 1 cez vikend a cez tyzden je to lacnejsie. opytam a uvidime.

chuda mojo potkol sa o koberec pri posteli a letel hlavickou na nocny stolik. hned opuch a krv. nastastie nezasivali a chodi s leukoplastom - zlatusik moj a myslim ze v pohode uz, rana tak 5mm. infarktovy stav bol statocny ako aj z 25 na 26 minuly rok, ked nam o pol 4 zacal pipat monitor dychu. ine kafe.

takze tu mame studentky. a my co cvikla? ja sa chcem inak zacat ucit nemcinu. nepoznate niekoho? vacsinou je to od septembra.

cvikla969
7. jan 2010

fuuuuuuuuuu vdaka,sskolu neprosim.ledva som sa s nej dostala a teraz saz,nehrozi 😝
jazyky su pre mna nocna mora(a to sa mi vazne nocne mori o mature s neminy snivaju)a gramatycky,ved posudte sami,hambim sa ako pes.no a diagnoz preco to vsetko mam tiez tak za pol strany.co titul to viac zotpovednosti v praci a mat na starost v nocnej aj 30 zivotou to by som sama neuniezla,aj ked ten plat by potesil... 😒

monitor dychu-tiez mi este teraz pri tej predstave beha mraz po chrpte.mali sme to 2x a nebola to porucha.drobec ked sa aj napr. viac rozplace(co mu radsej nedovolim)hned zachadza a nepomaha ani fukanie do ust(no mozno,tak na 5pokus).moje dieta=cisty samovrah 🙂 ale vam dufam len sklzol s podlozky?velke deticky zvyknu.

tak a teraz mam dilemu-kam kupat,reku by som si urobila narodeninovsky vyleticek.aj ked povodne som snívala o teplej restauracnej strave bez filipka,reku najest sa teplej stravy na jeden pokus po8mesiacoch. ale mozno to zmenim...
lilly-chodite aj s babom?

cvikla969
8. jan 2010

fakticka poznamka-ako vkladate tie fotky?vsetky su cez700kb a moj chlap mi stale melie o tom ze to treba fotku upravit a vraj to je zlozite a nezvladnem to.ako keby mi to on it technyk nemohol spravit 😠 ...neverim ze to je take tazke ked to vsetky svladate v poho a uz ma stve ta moja silueta-mam sice na nej fakt super vlasy ale to je vsetko 🙂

smailinka
8. jan 2010

cvikla ja si otvorím fotku cez skicár, hore na lište kliknem na obrázok, a tam je roztáhnout či skosiť a tam dám ja neviem 50% na oboje čísla a uložím....skús

cvikla969
9. jan 2010

FAJN PRAVE TO SKUSAM U NASICH.DAKUJEM.funguje a ani na to nepotrebujem ten program co nema ani slovo po slovensky.....si sikula 🙂

dadex
9. jan 2010

tak to som fakt nevedela, ze sa to da tak jednoducho. ja to upravujem cez corelDRAW, no zlozita to cesta.

ked sme boli sami, tak sme pravidelne chodili na restauracne jedlo. fantazia. teraz si len sem tam objedname pizzu patku.

cvikla969
10. jan 2010

aj nas tato pouziva corel a dalsie take pre mna nezvladnutelne programi....

otkazana na pizzu ktoru aj tak vzdy jeden je uz studenu som aj ja.ale ta restauracia je fakt jedna zmala veci ktora mi ako matke chyba.zboznujeme cinsku kuchynu.a cez leto sme to aj riskli s malim ale kazdeho stvrt taniera sme sa striedali vo varovani,cize to bolo bez pozitku.a este kaviaren mi chyba ale inac som spokojna.niesom taka ze ma rozhodi ked nemam zafarbene vlasi alebo vytrhané obocie....

tak sa mi zda ze korcule od jeziska hadam ani prilesitost tento rok nedostanu.kym zmrzne rameno tak sa zas zacne vsetko topit ☹

lilly21
10. jan 2010

jj, od dvoch mesiacov s nou chodime.. 34 stupnov..a celu rodinu to vyjde 3,3 ecka aj so saunami..
microsoft office picture manager - edit - resize - 30%
nasa je spolocenska, takze restiky sa daju..

cvikla969
11. jan 2010

kolko ma sauna pre deticky stupnou?a musis ich dopredu poprosit nech ti upravia teploto?ta cena je sakra nizka,maju tam tie casove naramky ci cim to je.chodite len tak na hodinku predpokladam.a je tam prebalovak?

cvikla969
11. jan 2010

prave som si mrkla nejake fotesky s tade.nebol tam odfoteny detsky(30 stupnov)ale inak v poho.a ta cena asi za to se mas tam trvali pobyt nie,vtedy mas 50%zlavu.no ide pokecat s chlapom ze co on na to.
ozi ukecala som ho na plavanie aj na tento mesiac.tak dufam ze nebude somrat ze nemam dna 🙂

julinka2787
12. jan 2010

ahojte dievčatá! smiem sa pridať?dnes som vás objavila. 🙂

lilly21
12. jan 2010

jj, my mame tie zlavy... ale s mm chodia aj ziarcania na kremnicky listok 😀 ja s lilkou chodim do sedacieho, to nam je najlepsie zatial.. prebalovak je... naramky nemaju, mozes byt aj dlhsie, povies, ze ste sa dlho prezliekali 😀 ked sme boli na kurze, saunu sme mavali na 50 stupnov.. na skalke este v saune nebola, lebo vzdy boli nejaki ludia...ale stava sa, ze sme tam s manzelom uz viackrat boli aj samy, tak si mozes finsku vyvetrat..
na plavanie chodis do ziaru? mna desi ta studena voda... aka je lektorka?

julinka, nepozname sa? 😉 asi hej, ze?...neviem, ci maminy nerobili spolu..

julinka2787
13. jan 2010

ahój zuzi!jasné, že sa poznáme.ako sa máš?nedávno som ťa objavila aj na facebooku, tak som sa dozvedela, že si sa vydala a máš bábiku. blahoželám!

lilly21
13. jan 2010

dakujem 🙂 ...tam ma hod medzi priatelov..a ty ako? som ta pekne dlho nevidela..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre