Mamičky Žiar nad Hronom

monkasponka
26. máj 2009

Ahojte žienky, vyhlasujem partaciu akciu po mamičkách - žiarčankách!

fatimuska
15. feb 2010

tak ja som si našla vonku ležiaceho obrovského snehuliaka..akože ja tesne pred pôrodom...malo to obrus na hlave. obrovské brucho a moje staré čižmy na nohách🙂

lilly21
21. feb 2010

ved halooooooooooo, spime?

bola vecera a mandarinovnik 😀

julinka2787
23. feb 2010

babuľky! mne už včera konečne priviazli kočík! jááááj sa tak teším z neho!

lilly21
23. feb 2010

peknyyy

julinka2787
24. feb 2010

ďakujéééém! 😝

fatimuska
27. feb 2010

julinka peknučký a to je super, že má reflexné prvy....pre bezpečnosť....

julinka2787
27. feb 2010

ďakujem fatim! 😉

cvikla969
5. mar 2010

ale lae to nemate nic nove?nemusi to byt pozitivne 😀
tak ja sa tak rada chvalim-chlap zostava nadalej v dvoch pracach 😝
-uver na nase vlastne hniezdocko neschvalili,takze este rok musime vydrzat v dvojizbaku
co znaci ze jarne upratovanie musim ponat agresivne ak sa tu chceme vmestit 😉 ale zas
aspon bude na dovolenku a chladnicku no a do vianoc mozno aj umyvacka pri troche stas
tia
-pribudli nam dva zuby,nie horne jednotky ale dvojky 😀 to aby sa neopicil po tisickach
inych deti...

no a nieco pre krasny vykend:Viež, že si rodič,keď spoločný kúpeľ neznamená erotické dobrodružstvá,ale veľké množstvá vyšpliechanej vody,bublinky a rozjarenosť.

fatimuska
6. mar 2010

cvika969, výhoda je to, že koncom marca sú v ZH kontajneri a môžeš tam vyhodiť staré veci, starý nábytok, haluze, handry, madrace.....hihi,

cvikla969
6. mar 2010

fuuu,to uz tento mesiac?som dnes od nasich dotrepala dve vrecia mojich handier,ale chvala bohu toto boli posledne(po roku) a dokonca sa uz zmestim aj ked ltt uz aj to poslednych rifiel 😉
cise mam co robit ak im chcem najst plac 🙂

marcela179
8. mar 2010

ahojte babenky 😉

miichaela
20. mar 2010

Ahojte babenky....
pridávam sa aj ja k Vám keďže som zo ZH....Julinka aj ja sa neviem rozhodnuť rodiť medzi Štiavnicou a Handlovou..Handlová ma láka len teraz v poslednej dobe som čítala tu na koníkovi že buď majú pôrodnicu zavrieť alebo také dačo a že odtiaľ odchádzajú doktori :( ... takže neviem.... veď rodíš o mesiac skôr tak dáš vedieť ako si pochodila ....

julinka2787
20. mar 2010

áno? to som nepostrehla zatiaľ. no pokukám... a dám vedieť jasné. aj lillina kamoška má v máji rodiť u nich, tak má dať avízo, že ako to tam bolo. uvidíme...

lilly21
21. mar 2010

ja som si nevedela predstavit, ako by som sa rodiaca trepala do stiavnice a handlovej... a odradzala ma to, ze ma nikto nepozna a malokto pride pozriet..
v zh v nadstandarte som mala navstevy do jedenastej...ja som skor zvazovala BB, kde mame tiez nejake znamosti (aj ked ziarske mi boli prd platne) a nabuduce zrejme pojdem tam..

miichaela
22. mar 2010

No ja mám svojho lekára v BB a som s nim nadmieru spokojná.. v septembri som odišla zo ZH od svojej lekárky lebo ta keď mi nič nebolo bolo t v pohodičke a keď sa ukázali problémy tak nevedela čo a ako ale rodiť do BB určite nechcem ísť...už od začiatku tehotenstva som uvažovala o BS aj keď ma tiež odraďuje tá dialka ale sestrička u doktora mi povedala že si teraz veľmi chvália tú Handlovú takže uvidíme ako sa rozhodneme ale do ZH určite nechcem ísť aj keď aj mňa odrádza že ma nebude môcť hocikto prísť pozrieť ale tak to neva 🙂 nejak to prežijeme

julinka2787
22. mar 2010

ja sa radšej budem tú chvíľku trepať do handlovej ako rodiť tu. no proste sa mi v zh nemocnici nepáči a handlová nie je tak ďaleko. je to nejakých 15 minút cesty. a pokiaľ to nie je v zime, tak ok... radšej to risknem. ale nakoniec sa aj tak uvidí...

lilly21
23. mar 2010

juli, ved ja ta neodhovaram 😉

miichaela
24. mar 2010

Tak tak Julinka máš pravdu aj ja to vydržím veď Handlová nieje fakt až tak ďaleko.....a my sme práve chorí berem aj antibiotika tak dufam že to bude všetko v poriadku...zajtra idem na poradňu a idem piť aj sladkú vodu glukóza je už doma takže ráno kým pojdem k lekárovi bleeeee budem ju musieť vypiť... 😖

julinka2787
24. mar 2010

určite bude všetko v poriadku, neboj. veď by ti nedali nič, čo by mohlo bábu ublížiť. tak nech ste rýchlo zdraví a na poradni držím palce. hlavne s tým blivajzom... 🙄

zuzi - ty nezabudni informovať, ako dopadla tá kamoška v handlovej...

lilly21
24. mar 2010

to mas dobre, ze pijes doma... nadomnou stali dve sestricky a hucali, ze to treba vypit do 3 minut po otvoreni 😀
vlastne vy mate handlovu tak, ako som mala ja ziar..to sa da vydrzat...ale z parkoviska dnu som uz isla s placom...

julinka2787
24. mar 2010

chúďatko moje! to ti tak rýchlo postupovali kontrakcie??? 😕

lilly21
24. mar 2010

kontrakcie su svine, ani nemusia postupovat rychlo 😀 😀
ale nie...len moj muz mi az po 4 hodinach uveril, ze naozaj rodim 🙂

julinka2787
24. mar 2010

no to by som ho už asi hrýzla! aký milý! 😅

lilly21
24. mar 2010

tak mal na telefone sestricku a podla nej som tiez nerodila ... vystrelovalo mi to len do chrbtice a nepomahala sprcha, takze to vyzeralo na poslickov... a ja som sa tiez nehrnula, je lepsie prist tam co najneskor..

julinka2787
24. mar 2010

no a ako si nakoniec vedela, že fakt. rodíš... ako rozoznať poslíčkov od ozajského pôrodu?

lilly21
24. mar 2010

ked rodis, sprcha by ti mala trosku ulavit...mne zostalo este horsie 😒
nevedela som, len to uz dost bolelo...a bolo to pravidelne... ale hlavne bolelo... len som tiez chcela pockat, lebo som bola uz po terminea vtedy ta uz v nemocke nechaju..

majka3383
24. mar 2010

ale ale koho že to tu nevidím ahoj lilly (zuzi),. len tak si tu prezerám články a koho tu nenájdem takže aj zo Zh je tu niekto 🙂 . čítam si vaše príspevky , že kde ísť rodiť a tento týžden ma úplne presvedčilo že do ZH nechcem ísť aspon kým tu neni nový doktor a preto že som sa dozvedela že nemôžeš mať vôbec návštevu na izbu to je riadna haluz. Kamarátka tam od soboty leží a chceli sme ju íšť pozrieť tak nás nepustili že na izby je zakázaná návšteva a ona chodiť nemôže tak fasa ☹

julinka2787
24. mar 2010

dlho si prenášala zuzi??

lilly21
24. mar 2010

majuuus 😀 😀 😀 vidis a ja ta tu ohovaram, ze ides do handlovej 😀
zeliznak je fajn...ale chodte do handlovej...mne kmotra prepasovala navstevu aj na jisku, ale ostatnych nepustali...tak dva dni po cisarskom sa musis trepat cez celu chodbu a tlacit box s babom...fasa.. este ze bol nadstandard
filipko sa ma ako?

juli - 2 dni, na 3. rano sa narodila....ale bola velka, tak podla utz som mohla rodit aj mesiac dopredu 😀 😀 😀

majka3383
25. mar 2010

neboj Zuzi ja ti to všetko zrátam 😉 Filipko dobre len už mu začína byť tesno tlačí ako spierač a hlavne na rebrá 😀 ale inak v porádku. a vy ako ste zdraví tu sme všetci chorí hromadné nakazenie na svadbe sa mi zdá 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre