Mamičky Žiar nad Hronom

monkasponka
26. máj 2009

Ahojte žienky, vyhlasujem partaciu akciu po mamičkách - žiarčankách!

fatimuska
12. apr 2010

Ďakujem, bola som tam kuk, kočíky krásny výber

julinka2787
12. apr 2010

v mskc majú kočíky??? to fakt? a kde tam??

zuzi - neboj, to zmákneš! veď sú aj opravné termíny na skúšky, nie, keď sa nepodarí na prvý šup. ty si šikula, to dáš. 😎 tatianka poslúcha celkom. ale nejako sa mi to vlečie. doteraz čas bežal strašne rýchlo a zrazu sa to seklo a nič. stojí... 😕

lilly21
12. apr 2010

julik - a bude to len horsie 🙂 posledny mesiac je neuveritelne nekonecny.. a prve sa aj casto prenasa.. ale uzivaj si to, oddychuj, spi - dlho budes na take len spominat 😀 😀

cvikla969
12. apr 2010

fatimuska-taky modry som tam zastrehla tak ten bol fakt pekny a ako novy.
ja som malemu nakupila tricka na leto aj na jesen nejake mikyni gatuse,fakt pekne kusky,nehala som tam 30e a to mi chlap doma povedal ze pri mne cakal dvojnasobok🙂)))))))))
na jesen tam budem nastupena opat......
julinka-ta burza trva jeden den,takze uz nic 😅

bocko82
13. apr 2010

ahojte..ja som mala tiez Spišákovú a musela som odist kvoli jej pristupu..rodila som v Handlovej u doktorky Matuskovej, ktora je fantasticka a porod bol super.aj ked mal maly 4500g a 53cm skoro vobec som tu bolest nevnimala lebo jej pristup bol velmi ludsky a zensky...mozem kazdemu odporucit.dcerku som rodila na Kramaroch a tam to bol horor a preto mi aj trvalo 6 rokov kym som sa odhodlala znovu otehotniet..

miichaela
13. apr 2010

Ahojte,
no tak to ti teda bocko nezavdim ked si sa tak dlho odhodlávala.....doktorka matusková má prisť aj s doktorom Ďurkechom k nám do ZH do pôrodnice ale aj tak sem asi rodiť nepojdem radšej asi ta BS aj keď tam toľko návštev nebudem mať ale aj tak TH asi nie neviem sa ešte stále rozhodnuť...

julinka2787
13. apr 2010

zuzik, tak dík za povzbudenie! ale už možem aj stále spať. dnes som všetko požehlila, porozdeľovala a oprala posledné veci. to som ale šikulka, čo??? 😀 veď som to mesiac odkladala. lenivec som ja poslednej dobe hrozný. až sa hanbím...
cvikla _ aha. tak vďaka. ale pekne si nakúpila.asi sa fakt oplatilo...

vefi89
14. apr 2010

michaela,
ja som nedávno rodila v ZH, ale teda nemôžem sa sťažovať, seszričky super, až na jednu z novorodeckého-taká náladovka, aj lekári super, ma rodila , ale neviem jak sa volá, ona robí v zh asi len dva mesiace alebo ako, sa mi zdá že je z bánoviec, alebo z pd a bola super, len so mnou kto vie ako nekomunikovala. ale zase veľká poklona doktorke Kandráčovej,takých ako je ona by bolo treba viac 😉ale ja mám super zážitok aj skúsenosti.
ja som zase v bs rodiť nechcela, dáko sa to tam zopsulo, už to nie je také vychírené

majka3383
14. apr 2010

ahojte baby neviem ako vy ale ja posledné tri dni nič nerobím len spím a spím a ledva sa hýbem. včera večer som ledva zodvihla nohy do postele strašne má bolí spodok brcha ako hrozna svalovica, doktorka povedala že to kvôli tomu že malý začína priberať no neviem. normálne som mala také modré brucho okolo pupku , stalo sa to niekedy aj vám , ale malý je podľa mna v pohode lebo dáva o sebe riadne vedieť :o)

fatimuska
19. apr 2010

ahojte, dnes som bola vyslaná na pásy a po 1 1/2 hod nám bolo oznámené že nabudúce, poobede, alebo zajtra....och jo

fatimuska
19. apr 2010

a Zelizniaka som skoro nespoznala, schudol minimálne 20kg

julinka2787
19. apr 2010

fatim a to robia kde? v nemocke? takže ti ich nerobili. to ti mohli povedať aj hneď a nie ťa tam nechať sedieť tak dlho... 🙄

lilly21
19. apr 2010

no, obcas ak maju tazsi porod, cisarsky alebo dva naraz, mas smolu... ja som tiez raz takto bola a nakoniec som musela ist poobede.. alebo ak som mala horsie, tak po 2 hodinach znova... linda vacsinou nespolupracovala
😀 bud sa skryvala alebo kopala do tej sondy a im to ukazovalo, ze rodim 😀

julinka2787
19. apr 2010

lilka je veľká srandistka sa mi vidí! 😀 sa tam s nimi vyzabávkala.zuzi a na tie pásy sa chodí ako často?

lilly21
19. apr 2010

ku koncu po kazdej poradni

lilly21
19. apr 2010

este si nebola?

julinka2787
19. apr 2010

nie ešte nie. ale asi na 26. mi napíše.a ako dlho to asi trvá, kým to spravia. či individuálne?

lilly21
19. apr 2010

indi..alebo podla sestrickinej nalady 😀 niekto 20 min, ja s lindou aj 50 😀

julinka2787
19. apr 2010

to robia tam kde aj 4D?či kde? sorry, že sa len vypytujem ale fakt neviem kde to je. 😒

lilly21
19. apr 2010

nie, normalne na porodke.. raz tam jedna baba za dverami rodila 😀

julinka2787
19. apr 2010

no ty kokso! 😕 to by som asi nechcela počúvať pôrod...

lilly21
19. apr 2010

nastastie som prisla na konci..som pocula babatko, ked prvykrat zaplakalo - take zlateee (ked som uz svoju nepocula ☹ )

julinka2787
19. apr 2010

hmmm. škoda. si bola v komplet narkóze, že?

lilly21
19. apr 2010

hej, nakoniec ...narodila sa rano a videla som ju az podvecer

julinka2787
19. apr 2010

to je škoda. ale tak ďalšie si už určite užiješ naplno. aspoň si si trošku oddýchla ešte pred tým ako ti ju doniesli. 🙂

lilly21
19. apr 2010

jj, len to cakanie bolo nekonecne... a potom vzdy len na 10-15 minut ☹..ale co uz, prezili sme 😎

julinka2787
19. apr 2010

hlavne, že je všetko ok a teraz sa môžete s drahým tešiť z krásneho dievčatka! 😉

lilly21
19. apr 2010

jasne 🙂 nech je porod akykolvek, len aby bolo babo ok...
teraz bol aprilovkach taky pribeh, ze zdrava mamina, zdrave babo a chybou lekarov zomrelo (asi neskoro spravili CR) 😔 strasne

julinka2787
19. apr 2010

to hej strašné veci sa občas dejú. nám z našich júnoviek už druhá porodila. teraz to vyzerá dobre. má zdravého chlapčeka. 🙂

lilly21
19. apr 2010

junovky uz rodia? 🙂 len ty sa este neponahlaj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre