Mamičky zo Šale 2009

svetluska4
16. okt 2009

Ahoj kocky, nikde som nenasla tuto temu. Preberame veci o babatkach v teme porod - Porodnica v galante a my porod uz mame za sebou, huraaa 🙂 . Dufam, ze si tu dobre pokecame a hlavne poradime.

svetluska4
autor
21. mar 2010

Ahojky, taak mame novu verziu, a je tu moznost mat sukromne skupiny, tak som nam jednu zalozila. Najdete ju pod nazvom Maminky zo Šale - babatka 2009. Tema je uzamknuta a mozu do nej vojst len maminky, ktore su na zozname. Utvorila som aj pristupovy zoznam,ale ak som na niektoru z vas zabudla, tak mi to prepacte a napiste sem, hned ako bude mozne tak to napravim 😉

monchis
21. mar 2010

No sikulka si svetluska 😀

skrutka11
22. mar 2010

😀 a tam si budeme pisat o svokrach 😀 😎

evitkamalicka
22. mar 2010

dobre ranko

no skrutka veru to je trefne 😀

svetluska4
autor
22. mar 2010

hihi, no veru, lebo pristup tam maju len tie ktore su na zozname a svokry tam nepustime 😀 nie ze by sa nase svokricky hrnuli k PC , moja teda urcite nie, ta je rada ak ovlada ovladac od telky 🙂
Ale ja mam v celku tolerantnu svokru a Samko zboznuje, az ju musim krotit 😀

skrutka11
22. mar 2010

no ved to, moja je tiez super, len sme sa v sobotu pochytili, lebo som jej povedala, aby bola z kocikovania o stvrtej doma a ona 16:15 nikde a to mi urobila treti krat. Tak som povedala aj posledny krat 😠 tak odysla s placom 😕 vcera mi to este luto nebolo, ale dnes uz ano, tak sme si zavolali a je dobre. Musi pochopit, ze Alex nie je hracka aj ked ona vychovala tiez svoje deti, ale ked jej poviem,ze vtedy a vtedy, tak to tak aj bude. Maly ma svoj "rezim" a viem, ze uz je hladny, alebo v koci neobsedi a tak alebo mam ine plany a ona to musi respektovat. Zajtra ideme na kávu so zmrzlinou, tak vam poviem, co a ako, ale snad bude ok.

Zboznuje maleho, ale je az priiiiiiiiilis starostliva a to je moje dieta nie? Teda aj muzove ale aj tak my zeny mame na tych detoch vacsiu zasluhu 😵 a aj ked som sa minulu noc nevyspala, nemenila by som to za nic na svete.

Inak Evitka, ja som sa narodila 16. augusta, tak uvidime, ako blizko sa Adelka alebo Oliver ku mne priblizia 😎

evitkamalicka
22. mar 2010

skrutka, ja som zas 2. augusta 🙂

skrutka11
22. mar 2010

😀 najlepsi mesiac ja hovorim 😉

evitkamalicka
22. mar 2010

az na to, ze ja neznasam leto a teplo

skrutka11
25. mar 2010

ja som teda trpela v lete. bola som opuchnuta az hrôza, nic som nedokazala obut na nohy. Skoro som vysela na plafone jak netopier. Tak toto ti nezavidim a vopred drzim palce. Snad to leto nebude take horuce. 😕

skrutka11
25. mar 2010

baby, tak my sme sa boli kupat. Takto sme žabkovali

evitkamalicka
25. mar 2010

jeeej akí ste peknučkí 🙂

luskacik
26. mar 2010

Fííííha, Alex je už ako profesionálny plavec 😀
skrutka prečo nechodíš do tej našej súkromnej skupiny? už ťa tam čakáme 😀

skrutka11
1. apr 2010

ďakujem Vám kočky 🙂 teraz sme ale na vychode, takze 2 hodiny vynecháme 😒 snad to nebude problem. Alebo bolo fakt super.
Ozaj, mate uz upratané navarene a upečene? Evitka určite hej 😉 Prajem pekny den

skrutka11
1. apr 2010

Uz tam letííím (do nášho sukromneho kutika) Dufam, že ste tam už poriadne nadatlovali 😀

luskacik
1. apr 2010

skrutka, práve dnes ráno som na teba myslela, že kde sa túlaš 😀 Ale potom som si spomenula, že si vravela, že sa chystáte k vašim. No som zvedavá ako malý zvládol takú dlhú cestu a nové prostredie. Tak potom píš, píš a píš 😀 😀

skrutka11
1. apr 2010

caf luskacik,
drobec zvladol cestu v pohode, bol sice jeden den trochu mimo, ale v celku fajn. Vyrazili sme skoro rano, uz o pol siedmej sme sedeli v aute a frcali. Asi o 9:00 sme dali cicat (nepil vela), o 10:00 sme davali vyzivu, pred obedom znova cical (bol smadny) no a obed sme uz mali doma u našich. Takže super. Prebalovala som ho v aute, vzdy sme po dvoch hodinach zastali, dala som ho na zadne sedadlo, nech sa vyrovna, trochu sme sa pohrali a sup do sedacky a uz aj spinkal. Takze v celku v pohode 😉

skrutka11
11. apr 2010

Ahojte baby, tak ja som spat z východu. Jak to, že ste tu nič nepopísalí? 😕 asi vas museli riadne vyšibať, čo?
😎

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luskacik
14. apr 2010

Ahoj Miška, aj mne je veľa krát ľúto, že ste v druhej téme, lebo často potrebujeme Vaše rady. Ale keď mne je blbé chodiť do vašej témy 😅 a otravovať vás, lebo vy ste tam už také zohraté maminy, a už máte iné starosti s deťúrencami a riešite problémy v ich veku a my stále len prvé zúbky, prvé príkrmy a tak... No občas k vám zablúdim a čítam si vás, a potom mi stoja vlasy dupkom, keď si prečítam, aký máte problém dostať deti do škôlky 😠 A naši drobci (z r.2009) sú veľmi silný ročník, tak som zvedavá ako to poriešime my!! 😀

skrutka11
14. apr 2010

Baby, tak sa hodme do jednej temy a hotovo, ja vas tiež čítam všetky a máám čo robiť 😀 😎

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peuska
1. jan 2012

ahojte maminy, pozeram ze mate tiez deticky vo veku mojej malej... chcem sa spytat ci nieste niektora z mocenku a nehladate novu kamosku pre seba aj drobca...😉
@michaelamaranesi
@skrutka11
@luskacik
@svetluska4

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetluska4
autor
2. jan 2012

@peuska ahojky, no ja tiez nie som priamo zo Sale, ale zase sme casto v Sali. Kolkokrat prejdeme aj po hradzi ked je dobre pocasie. Viem ako si na tom, u nas v dedine tiez nie je vela maminiek s ktorymi mame rovnako stare deticky(poznam len jednu) 😒 , a vsetky moje kamosky su z Veci alebo zo Sale.

peuska
3. jan 2012

@michaelamaranesi byvam tu uz 5 rokov ale kym som pracovala tak som nenaviazala ziadne kamaratstva a teraz na materskej som mala do jesene zname s detmi ale oni mali starsie deti a uz su skolkari 😒 tak hladam niekoho noveho...

peuska
3. jan 2012

@michaelamaranesi
@svetluska4 a neviete mi povedat nieco viac o materskom centre v sali? chodievate tam ci nie? ako to tam funguje... tam su len nejake kurzy a cvicenia alebo co? dakujem vam 😉

svetluska4
autor
4. jan 2012

@peuska sem tam chodim s drobcami, maju otvaracie hodiny a byvaju aj kurzy na podporu dojcenia a hudobna skola. my vacsinou chodime v stredu, vtedy je to skor volny den na hranie a maly sa vtedy vyblazni.
centrum ma aj svoju vlasntu stranku mcmamymamam.sk tam najdes vsetky info 🙂

peuska
4. jan 2012

@svetluska4 dakujem no to som sa tam nevedela docitat ze ci to tam funguje na take hranie ze prides a moze sa tam dieta hrat... alebo su to len kurzy... takze v stredu je to tam na taky sposob no super pojdeme tam niekedy pozriet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre