Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

barborenka
16. jan 2009

no uz som aj doma,smyka sa a dost,cesty su tu posypane ale len tak akoze

mexx
16. jan 2009

Cez okno zatial vidim slnecno ( 😝 ), poobede sa chystam aj von, tak uvidim, ako to pojde. Hadam sa nikde nezabijem...

barborenka
16. jan 2009

no ako si to zvladla tz zimne ziena?

mexx
16. jan 2009

No dalo sa...akurat to slnko ma vytaca...ja som asi ozaj vadna. 😀

barborenka
19. jan 2009

dobre ranko baby

mexx
19. jan 2009

Tiez pozdravujem. 🙂

barborenka
19. jan 2009

nejako tu nikto neni,okrem nas,jaky ste mali vykend?

mexx
19. jan 2009

Sak pozeram, ze len my tu recnime. Ale ono to raz za cas ozije, a potom zase stichne, a tak dokola... 🙂
Vikend bol fajn, same navstevy, v sobotu jedna kamaratka s dcerou a neskor aj manzelom, vcera dalsia kamoska, preklebetili sme cele poobedie, a vecer este sa zastavili kamarati a vyklulo sa z toho pozvanie na svadbu (na tom som sa bavila najviac, lebo vcera som cely cas omielala, jak by som isla na nejaku svadbu, a do vecera bolo hotovo)... 😀

barborenka
19. jan 2009

tak ste sa aspon nenudili jak my,cely cas sme prelezali v posteli ale asponze uspesn a sme zdravy,na svadbu by som isla aj ja ale v blizkej buducnosti sa v mojom okoli ziadna nechysta 😢

mexx
19. jan 2009

My sme boli minuly rok na troch (teda aj s tou nasou), a mna chytalo zufalstvo, ze kedy len pojdeme na dalsiu, lebo v rodine to zatial vyzera(lo) len na jednu potencialnu, ale sa vraj rozisli...tak som si hovorila, ze budem mat abstak, ked som sa uz tak nabudila... Takze to budu musiet zachranovat len kamarati...tak dufam, ze to pojde jedna radost. 🙂

barborenka
21. jan 2009

ahojte,nikto tu neni?

mexx
21. jan 2009

Teraz ja. Ale asi sama. 🙂

barborenka
21. jan 2009

ahoj,elinka asi nema cas 😢

mexx
21. jan 2009

Vsetky baby tusim nemaju cas...alebo sa im nechce. 😉

kala
autor
22. jan 2009

ahojte kočky, tak ja som tu tiež už dlho nebola, teda v tejto téme, barbor inak ja ťa z mc tiež poznám

mexx
22. jan 2009

Kala, tak treba chodit castejsie, aby nam to tu neumrelo. 😉

johnie
22. jan 2009

eeeej baby teda mexx a barbor ale ste sa rozpisali.... 😀
my nic nove...druhe baby nebude, teraz studujem knihu, kazde dieta sa vie naucit spat a trenujeme... 😉 zatial nam to moc nejde ale ja verim v krajsie zajrajsky....aka by som bola super zvazacka ja 😀 😀
ta pekny den prajem vsetkym

mexx
22. jan 2009

Neboj, Johnie, ved ked kazde dieta sa vie naucit spat, tak snad aj tvoja to dcera to zmakne... 😉 Takze druhe bejby bolo len plany poplach? 😉

barborenka
22. jan 2009

no caute,my sme neboli cely den doma,Kali ja ta z takej mini fotecky nespoznavam,casto tam chodis?
Mexx ty kedy budes mat cas aby si isla s nami?nabuduci tyzden?
Johnie ja ti drzim palceky aby ste sa to naucili cim skor 😉

mexx
22. jan 2009

Barbor, podla toho, kedy to bude...staci potom dat vediet, a ked sa mi bude dat, tak pojdem rada... 😉

barborenka
23. jan 2009

Dobre ranko,Mexx ja chodim v utorky a stredy poobede o 16.00 ale kebyze ti to nevyhovuje tak mozme ist aj doobeda o 10.00 v tie iste dni.

johnie
23. jan 2009

a kam to chodite...?
mexx plany...chvalabohu..
ale to zaspavanie zmakneme, len aby sme aj celu noc prespali...sa bojim ze ked sa to nauci .. pojdu zubky a mozme zacat zas... 😀

barborenka
23. jan 2009

chodime do materskeho centra v seredi,deti sa tam hraju a my kecame,mozes sa pridat,nasa Baska spala bez problemov od narodenia az som sa tomu cudovala a malinka ako spava?moc sa budi cez noc?ci nechce spat cez den?

mexx
23. jan 2009

Barbor, niektore dni buduci tyzden by som mala ist po lekaroch zas, ale este neviem presne ktore, takze ked budem mat volno, tak by som isla... Mne by vyhovovalo skor doobeda od tej desiatej, to mam aj vychadzku. Dohodneme sa pak. 😉

Johnie, ja som pocula od maminiek, co to ucili svoje deturence, ze potom nemali velke problemy ani pri zubkoch...teda ze sa im ten rytmus prilis nenarusil... 😕 Ale tak z praxe neviem, zatial deti spat neucim. 😉

barborenka
23. jan 2009

dobre Mexx,staci ked mi le napises ci utorok alebo stredu,mne je to jedno,takze je to na tebe,pa

elinka27
23. jan 2009

čaute,bola som od pondelka na pár dni u našich, mám ešte všetkých lekárov v TT tak som si bola čo to povybavovať.
Dnes som prišla domov.

Johnie, Jakubko sa vďaka tomu naučil spávať v postielke,aj keď nie úplne sám,ale naučil,dovtedy spával len na rukách alebo v kočíku, či cez deň,alebo v noci.Ale jedného dňa som sa zaťala a povedala, že už nevládzem a začali sme trenovať, raz to nevydržal on inokedy ja,a podarilo sa to asi na tretí pokus,ale stálo to za to.
Len treba vydržať

barborenka
23. jan 2009

jeee ahoj eli,aspon ste mali trosku zmenu,tak teda dobru nocku

mexx
23. jan 2009

Cau Eli, som si vsimla tu temu vo volnej diskusii co si zalozila...ides sa dat operovat? To je ako normalny zakrok v uplnej narkoze alebo sa to da urobit aj lokalne? Ci sama nevies? Bo ja neviem, tak ti nejdem tam do temy pisat, ze ja neviem... 😉

barborenka
23. jan 2009

aj ja tu bludim a hladam nieco zaujimave,idem pozret

elinka27
23. jan 2009

mexx, no musim ist na ten zakrok, nic ine mi neostava 😒
barbor bru noc 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre