Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

mexx
23. jan 2009

A naco je to vlastne dobre? Teda ze k comu to pomaha... 😕

elinka27
23. jan 2009

no bude sa mi lepsie dychat

mexx
24. jan 2009

Hmm, tak to by som mala vyslat aj muza. Mozno prestane chrapat. 😉

elinka27
24. jan 2009

Tak pokial na to nemá zdravotné dôvody,ale len estetické ako napríklad prestať chrápať tak si priprav eurá 🙂

mexx
24. jan 2009

Sakra...ja uz som sa tesila... 😀

barborenka
25. jan 2009

caute

piginka
25. jan 2009

..ahojte ,dlho som sem už nenakukla 😅

..zdravím ťa ,barborenka 🙂

..elinka ,aj môjmu bratovi operovali tú prepážku (v Galante) ,lebo sa mu ťažko dýchalo,v nemocnici bol asi tri dni,ale pomohlo mu to....takže ti držím palce 😉

barborenka
26. jan 2009

dobre ranko baby 🙂

mexx
26. jan 2009

Bre, babky... 🙂

elinka27
26. jan 2009

dobre dobre 😀

pigi dakujem, nejak to prezijem co uz 😒

mexx
26. jan 2009

Neboj, Eli, horsie ako porod to snad nebude, a to uz mas odskusane... 😉

barborenka
26. jan 2009

aj ja ti budem drzat palce,sak to zvladnes,sme predsa len zeny
Mexx a ty co mas nove?Baska ma zas teplotu,tak neviem co s tym nasim stretkom v tom centre,do stvrtka by jej to mohlo prejst aj vtedy je to doobeda,to by si nemohla?Elli aj ty by si mohla ist?aspon by sme sa stretli

mexx
26. jan 2009

Barbor, no ked nepojdem doktorovi, tak moze byt (bo este neviem, ci tam pojdem v stredu alebo vo stvrtok).

barborenka
26. jan 2009

dobre to sa este tu stretneme,kedy to budes vediet?

mexx
26. jan 2009

Zrejme zajtra, tak ti dam vediet, ze co a ako. 😉

barborenka
26. jan 2009

dobre,zajzra daj vediet ja by som potom ostala spat v seredi aby som nemusela skoro vstavat,paaa

elinka27
27. jan 2009

babule, vo vzduchu je respiračný vírus, čo sa prejavuje teplotami, kašlom a silnou nádchou, malý to prekonal a mali sme čo robiť, on je predčasný a u ňho je to riziko vyššie, tak sa teraz budem materskému centru vyhýbať lebo nechcem aby opäť ochorel

mexx
27. jan 2009

Barbor, tak lekarovi idem vo stvrtok, takze z toho teraz zrejme nic nebude, este uvidim, ako mi to tam dopadne a co so mnou urobi, ale napriklad buduci tyzden by to tiez slo... 😕 🙂 Teda podla toho, ako to bude, v utorok este neviem, a vo stvrtok asi budeme dospavat, lebo ideme v stredu vecer na svadbu (trosku podivny cas na svadby, ja viem, sama som zvedava, ako originalne to dopadne pri takom originalnom case)... 😉

barborenka
27. jan 2009

no dobre,vevadi ved mame more casu,zaujimava svadba,potom nam povies ako bolo
elli to mas pravdu je tam riziko nakazy medzi tolkymi detmi,no uvidime tak sa majte,paaa

elinka27
27. jan 2009

no lebo kamoška čo má dcéru tá to má už 5týždňov, druhej dcerá sa s tým trápi vyše týždňa a známej syn je teraz kvôli prieduškám v nemocnici, my sme skončili pred dvoma týždňami na plúcnom, tak sa radšej kolektívom teraz vyhýbame

mexx
27. jan 2009

Eli, jasne, radsej budte opatrni, nez potom donekonecna bojovat s problemami... 🙂

piginka
27. jan 2009

...tak ja sa pridávam ☹ môj malý má tiež momentále zápal priedušiek ..

barborenka
27. jan 2009

prajem vam vsetkym skore uzdravenie 🙂

mexx
28. jan 2009

Ahojte baby,
tak dnes sa chystam so segrou do mesta, potrebujeme zohnat par veci...no ale ked pozriem cez okno, vsetka chut ma prechadza...ach jo... 😒

johnie
28. jan 2009

ahoooj mexx...aj ja musim do obchodu a na postu a veru je mi uz zle z tohto pocasia 😠

elinka27
28. jan 2009

No ja som sa pred hodkou vratila z Trnavy, bola som vlakom tak ani nehovorte 😖 ale dalo sa to prezit,ale na prechadzku s malym poslem dnes muza 😝

mexx
28. jan 2009

Eli, esteze tym mas koho poverit... 😀 My ideme aj tak so segrou do mesta, ale asi si vezmeme auto, aby sme vsetko postihali a neprisli zafulane ako svinky.

johnie
28. jan 2009

mexx aj ja bz som isla svadbovat... 😀
eli este chodite plavat?

mexx
28. jan 2009

Johnie, ja sa tesim, ze ideme svadbovat, akurat to bude moja prva svadba v stredu vecer, tak som zvedava, ake to bude... 😉 Ale tesim sa uz moc, ja mam taketo akcie rada. Na dalsiu potom ideme v maji, a uz teraz zurivo hladam, kto by mohol sposobit nejaku dalsiu, nech mam nejake potesujuce vyhliadky... 😉

elinka27
29. jan 2009

johnie uz nie, prestalo ma to bavit to pendlovanie hore dole,a hlavne to obliekanie teraz v zime,ale uvazujem ze na jar zacneme znovu to uz bude vacsi tak si to inak uzijeme.

No dnes veru von nejdeme, take hnusne pocasie je 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre