Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

mexx
29. jan 2009

Ahojte babky, ako ste sa dnes mali? 😕 Ja som bola u doktora, stravila som tam vecnost a je mi uplne naprd...by som isla normalne spat... 😅

barborenka
30. jan 2009

ahojte 😉

mexx
30. jan 2009

Ahojte... 🙂 Vcera tu tusim nikoho nebolo... Barbo, esteze ma ta Sered nas (a obcas Eli), inak by to pomrelo... 😅

barborenka
30. jan 2009

pesne,ja tu bludim skoro cely den a nikde nikoho 🙂

mexx
31. jan 2009

No tak mame zas novy den na bludenie... 😉 Bre ranko. 🙂

elinka27
3. feb 2009

no veru uz tu nikto nebludi 🙂

mexx
5. feb 2009

Jaj, zase sme pospali... 😕 🙂 No nevadi, sa to zas rozbehne... 😉

evus
5. feb 2009

caute 😉

kala
autor
5. feb 2009

čau 😅

mexx
5. feb 2009

Baby, ale to nielen tak, ze pozdravim a zmiznem...aj nejake suvetia by ste mohli pridat... 😀 😉

evus
5. feb 2009

kala 😀

cau mexx,to len tak troska podrypnut 😀 ,napisem,ale az vecer,idem na nakup a pre malu do skolky.papa

elinka27
5. feb 2009

ja som poslala teraz muža von s malým,lebo sa dnes necitím dobre, je mi nejak divne od žalúdka 😝

mexx
5. feb 2009

Eli, som ta videla tusim predvcerom ci kedy, isli sme so segrou autom a ty si isla s malym tusim na rukach... 😕 🙂
Kvari ta nejaka viroza alebo uz tebou zmietaju nevolnosti? 😉

evus
5. feb 2009

eli,eli a z cohoze to divne od zaludka,haaaaaaaaaaaa? 😝

elinka27
5. feb 2009

no este neviem z coho to bude,ale nic nevylucujem, necham sa prekvapkat 🙂
mexx,dost mozne, Jakubko totiz uz nechce byt v kociku,tak uz chodime obcas von aj bez neho no a ked sa mu uz zasa nechce chodit tak sa pyta "hopa",takze zabava 😎

mexx
5. feb 2009

Uz zacina tak vymyslat ten tvoj chlapisko? Kocik mu nevonia? No pekne, pekne... 😀 😉

barborenka
6. feb 2009

no caute babule,jak sa mate?meex ake stretko chcete robit,na tej druhej teme?dlho som tam nebola a je tam toho teda vela na citanie

mexx
6. feb 2009

Barbor, baby sa chystaju v lete, na nejaky vikend alebo tak (jeden den by sa prislo, jeden den tam a dalsi domov), tak sa zistuje, kto vsetko by chcel a kam by sa islo. 🙂 Pojdete? 🙂

barborenka
9. feb 2009

no keby sa dalo tak by sme sa pridali,som tu teraz malo stale beham,sak sa tam ukazem

mexx
10. feb 2009

Ahojte babule, co nove?

elinka27
10. feb 2009

ahoj,nic vsetko po starom akurat manzela mam na sluzobke,tak bojujeme sami

mexx
10. feb 2009

Eli, tak si sami bacujete...niekdy lepsie bez chlapa (teda aspon toho velkeho), nie? 😀 😉

evus
10. feb 2009

caute 😉

eli,nevolnosti uz presli???

mexx,ako???

mexx
10. feb 2009

Mexx stale rovnako, nic nove, co by stalo za zmienku. 🙂 U vas ako?

evus
10. feb 2009

u nas dobre,deti zdrave,manzel pocuva,takze nie je co dodat.a ty robota zatial nic?

mexx
10. feb 2009

No, nic... 😔 Akurat som dnes zas chytila dobru depku, lebo padla robota, ktora vyzerala nadejne...tak mam nervy akurat tak... 😅 No nic, musim skusat dalej... 😎

evus
10. feb 2009

juuuuuuuuuuj,mexx,nevadi,urcite sa objavi nieco ine a mozno aj lepsie

mexx
10. feb 2009

No ved ja dufam. A verim, ze ked toto nevyslo, tak je nachystane nieco ine. Akurat by sa to moholo rychlo objavit, lebo ma uz poraza... 😅

elinka27
10. feb 2009

tak nevolnosti niesu, ale zasa ani neni kedy na ne ked som sama, inak dnes to co je ake hnusne pocasie, ja som bola nutena vyjst z domu v tej fujavici,lebo malemu som potrebovala ist kupit plienky a pekne nas zafukalo aj s Kubkom,ten chudak nechapal ze co to je 😀 Inak som sa dohodla s luniku,ze ked ma v stredu volno,ze ku mne pride na kavu, tak som zvedava ci to dodrzi 😉 a mexx, ty ako si PN?Lebo ked nie tak dobehni aj ty na kavu.Ked sa nebude dat ist von tak budeme urcite doma a spolocnost ma potesi.Popestujes aspon maleho a ja mozem ist aspon na wc 😀

mexx
11. feb 2009

Eli, som este stale PN...som myslela, ze mi to uz doki ukonci, ale stale nechal (na jednej strane dobre, na druhej mi to uz taaak lezie na nervy)... 😅 Von mozem len cez vychadzky, teda snazim sa to dodrziavat, lebo ja som v tomto taky strachopud, ze co ked dojde kontrola... 😅 Ale dnes a zajtra musim ostat doma, mam nejaky pisacky a tak, chcela by som to porobit. Dohodneme sa potom... Alebo ked bude krajsie, prides ty s Kubkom k nam, tu mozes byt aj cely den, ked budes chciet... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre