• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky zo Serede

8. januára 2017 
Prisnezilo anteny a kable a wifivlnky. :grinning:
22. feb 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tu na niekoho natrafit,tak to je nahoda,kde ste?
23. feb 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu som. :slight_smile:
23. feb 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nazdar,co nove?pekne nam to nasnezilo,ze?Baska sa isla sankovat s tatom,nakoniec sme sa pre toho psika rozhodli,tento tyzden nam ho donesu,tak som zvedava lebo slubila ze uz nebude koli nemu cecat,tak sa tesim
23. feb 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No brilantne riesenie, Barbor... :grinning: A akeho psika budete mat? :confused:
23. feb 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee,ja som ta tu stihla,nahody sa deju,yorkshira,bude sa volat MIA
23. feb 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tusim som ja zas mimo casove pasmo... :grinning: Tak yorka? Ti su taki mali sikovni... :wink: Ja som na velkych hafanov, ale to skor na dvore. Do bytu by som si tiez len take piditko male zaobstarala... :slight_smile:
23. feb 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,co behate cele dni po vonku ked tu nikto neni?v takom pocasi,Mexx pre teba jak stvorene :slight_smile:
24. feb 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No stvorene...akurat ze mame sluzbu, tak musim chodit sneh odhrnat, ked muz nie je doma... :grinning:
24. feb 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ako pred domom?jaaj ja mam teraz pokoj,mne akurat skoncila,takze kym na mna dojde rad uz bude po snehu,dufam
24. feb 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, pred domom... Vcera kym som odhrnula po cestu, tak schody boli zas zasnezene... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale potom prestalo, takze pohoda, a dnes ani netreba odmetat... :slight_smile:
Ako sa mate inak?
25. feb 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes aspon nesnezilo,my sa mame ako tak,Baska neposlucha,ma nejake divne obdobie,rano nas vyhadzuje z postele ze chce byt v izbe sama a vobec zostala strasne lakoma,s nikym sa nechce hrat,neviem co s nou je asi zalozim temu aby mi poradili ak na nu..........
25. feb 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barbor... :grinning: Teda prepac, len mi prislo smiesno, ked som si predstavila tu tvoju podarenu dceru, ako vsetkych vyhodi z izby...a este je aj lakoma... :sweat_smile: Ale tak asi ide do obdobia vzdoru, ci? :confused: Stretavate sa aj s inymi detmi?
25. feb 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nas nieco take caka,teraz sme neboli napr.v materskom centre skoro 3tyzdne,ked jej poviem tak nechce ist,ani k susedovi co sme chodili skoro kazdy den,niekedy sa hrali a teraz ho nechce ani vidiet,tak ja neviem co je s nou,v piatok nam donesu toho psika tak som zvedava jak zareaguje,dufam ze ho nevyhodi :wink: len pozera rozpravky a hra sa ale aspon keby sama,stale musim byt pri nej
25. feb 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuha...a nestalo sa jej nahodou nieco? :confused: Teda take, z coho by mohla ostat takato...ked zrazu nikoho nechce, ale ani sama byt... :fearful: Poznam deti, co to robia, ale vacsinou po nejakej traume alebo tak...a to neviem, ci sa vam prihodilo... :sweat_smile:
25. feb 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave ze nie,nic take,ja neviem co s nu je,sak hadam to prejde,uvidime
25. feb 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo...som zvedava, ako sa to vyvinie...a tiez ako bude reagovat na toho hafana... :wink:
25. feb 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,sak dam zajtra vediet,dnes ideme na omsu za dedka do Modry,milujem Modru,tak sa tesim
26. feb 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
no ja sa chystam do sprchy, a potom si musim ist do Trnavy pre vysledky, tak som zvedava, co sa zas u doktora podozvedam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kočky neviete mi povedať aký je v čepeni mš? a ako sa vlastne volá? myslím ulica kde tam je
26. feb 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti budem drzat palce aby boli len dobre tie vysledky
Kala neviem presne ci myslime tu istu,kde sa nachaza presnejsie,ta pred poliklinikov je Podzamska a ta za Murgasova
26. feb 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak som naspat, vysledky sa pomaly dostavaju do normalu (sice to este nie je idealne, ale tak snad na dobrej ceste), a dnes sa ukazalo, ze vraj mam zalostne malo zeleza. Musim nejake doplnit. :wink:

Kala, myslis MŠ priamo v Čepeni? :confused:
26. feb 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Miu mame uz doma zatial je to v pohode,az moc sa jej chce teraz venovat a ona chudinka zasa spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barbor... :grinning: :wink:
27. feb 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta moja potvorka somnou vybabrala,teraz este len zaspala,s cecikom uz nevedela co ma vymysliet tak sa chcela schovavat pod paplon aby ju pes navidel a tam si dala,co s nu,my to budeme mat tazke uz to vidim
27. feb 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku,paaa
27. feb 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barbor, este ju kojis? Inac vymyselnica... :wink:
28. feb 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,ano este stale,sak ten psik mal byt na to ze prestane,co aj stale tvrdila ze nebude ale vcera uz zmenila nazor,takze mame o jednu starost navyse ale veselu,celu noc pistala,malinka
28. feb 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ked ste jej verili, ze uz nebude... :grinning: :wink: No ved sa to hadam zlepsi...
28. feb 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,ja som tu hore,Mia ma ostial vytrepala,tak sa hrame,neviem preco ale aj vcera sa zobudila uz o 3 a chcela sa hrat,dufam ze sa jej tento rezim upravi...............
1. mar 2009 o 05:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok