Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

mexx
1. mar 2009

Neboj, Barbor, na zaciatku je to vzdy hruuuza, kym si zvykne...potom sa nauci a bude dobre. 😉
Tento tyzden nepojdete do MC? 😕 Alebo len tak do Serede?

barborenka
1. mar 2009

mexx,jasne ze by sme isli len daj vediet kedy by ti to vyhovovalo...

mexx
1. mar 2009

Hmm...no dohodneme. V tejto chvili sa neviem zosustredit a porozmyslat, co mam robit cez tyzden. 😅 Ale to sa doriesi zajtra alebo tak. 😉

barborenka
4. mar 2009

tu je ticho ako v hrobe 😀 😀 😀

mexx
4. mar 2009

Esteze my aspon obcas vykrikneme. 😀

barborenka
5. mar 2009

to tu nikto neni aj ked vonku tak leje?mexx 😉 🙂 😀 😵

elinka27
5. mar 2009

no ja som tu ale uz sem moc na kona nechodim, prestalo ma to nejak bavit 😒 no ja rozmyslam ze obleciem malemu overal a prsiplast a idem s nim aspon von na chvilu pred barak,lebo ani vcera sme neboli vonku bo sa mi nechcelo a dnes by som aj isla ale zasa sa neda, a tak ho aspon na chvilu vyvetram

mexx
5. mar 2009

Som bola aj v dazdi na vzduchu. 😀

barborenka
6. mar 2009

ja to uz asi tiez nevydrzim a dnes sa vybereme von,aspon sa mala bude tesit......aj pracka 😀

mexx
6. mar 2009

Vezmi na prechadzku dieta aj psa, o zabavu mas postarane. 😀

barborenka
13. mar 2009

jeee tak toto tu je uz rekord,tolko sem nikto nepisal 😲 😲 😲 😲 😲 😲

elinka27
19. mar 2009

veru pozeram,ze to tu pomrelo

barborenka
27. mar 2009

tak toto je uz sila ani ty Mexx?co je s vami ja sem chodim nakuknut kazdy den a tu nikoho....

elinka27
29. mar 2009

nuz prisla jar tak asi vsetci zadriemali od jarnej unavy

evus
1. apr 2009

jeeeeeeeeeee eli,vy budete mat babo??????????????????gratulujeeeeeeeeeeem

johnie
1. apr 2009

eli tak prajeme nech je tehu bezproblemove a drzte saaa. a pusu kubkovi, sme sa stretli na poliklinike aj s muzikom, nespominal?

stastickova
1. apr 2009

Ahojte...rada by som sa vás opýtala na cvičenie pre tehotné v seredi alebo kam ste chodili či chodíte..
ďakujem

lunika
7. apr 2009

čaute baby len vám chcem oznámiť že elinka nieje tehu len si niečo počítala a zabudla to vymazať je to omyl pa monica

piginka
7. apr 2009

ahojte, do dlhom čase...aj keď vidím,že akosi sa tu nechodí 😉

stastickova, práve dnes sa mi dostal do ruky leták,že cvičenia pre tehotné sú aj v novootvorenom " Linia Clube",malo by to byť na Poštovej....snáď Ti to pomôže 🙂

A Vám ostatným želám krásne strávené už konečne slnečné dníčky so svojimi detičkami 🙂 😀

elinka27
14. apr 2009

čaute vidím,že to tu nežije.
Som tu pár dní nebola, vybavovala som si predoperačné vyšetrenia a tak som bola pár dní v Trnave.Zajtra zasa idem už na príjem a vo štvrtok 16teho ma budú operovť, v narkóze budem vraj okolo 2 hodín, tak mi držte päste nech sa preberiem z narkózy, ak nie prídite ma prefackať 😉

p.s. bohužial tehotná som neni - zatiaľ

piginka
14. apr 2009

elinka, tak držííím Ti palce! 😅

mexx
15. apr 2009

Caute zeny, 🙂

no ozaj to tu zije pobiedne, hrozne s vami... 😀

Eli, to ides na tu operaciu nosovej priehradky ci co to bolo? 😕 Drzim palec, nak to dobre dopadne... 😉

piginka
15. apr 2009

..ahoj mexx 😉

no asi neni času sem chodiť, to slniečko tááák láka von 😎 😀

bubatinko
17. apr 2009

ahojte zienky 😎 byvame v seredi len kratko a chyba mi s niekym normalnym si obcas pokecat ak by mala niektora chut spolocne "vyvencit" nase ratolesti tak sa potesim..... byvam oproti kulturnemu domu nebyvate niektora niekde v okoli..... no ale zase Sered nieje tak velka, ze ano 😉

barborenka
19. apr 2009

Caute,jaaaj my sme tu teda dlhsie neboli,Baska mi obliala nootbook s malinovkou a az teraz mi ho dali doporiadku 😒
bubatinko,ja byvam v Sintave to je kusok ale moji rodicia byvaju tiez v tych barakoch pri kulturaku,som tam skoro kazdy den,takze niekedy sa mozme stretnut,momentalne ma mala Barborka kiahne tak sme zavrety doma 😖 😖
Sebastianko a Baska by si mohli rozumiet,su skoro rovnako stary

mexx
20. apr 2009

Barbor, co to, mate kiahne? 😕 No dajte sa rychlo do poriadku, nech mozte v tomto peknom pocasi zase rychlo chodit po vonku... 😉 Byt doma je na zblaznenie. 😅

barborenka
20. apr 2009

no dufam ze to rychlo prejde,zatial je to v pohode ani horucky ani ziadne drasticke skrabkanie len ta nuda byt doma ale ked nie je slniecko tak ideme aspon nachvilku pred bytovku....

elinka27
20. apr 2009

čaute, som živá, včera ma pustili z nemocnice, ale teda fit sa ešte necítim, v stredu idem na kontrolu a majú mi vybrať štihy a fólie čo fixujú prepážku aby sa dobre zrástla.Mala som v pravej nosnej dutine cystu veľkú 3 cm a ešte mi aj prepážku naprávali, v celkovej anestézii som bola okolo 2 hodín.Teraz som na tabletkách bo ma to bolí a tŕpne mi celá pravá strana hlavy a mám ešte aj závrate. ale som doma to je hlavné.

mexx
21. apr 2009

Uff, Eli, no tak dufam, ze sa coskoro uplne zotavis... 😉 🙂

ninny
21. apr 2009

ahooojte 🙂

Baby, neviete mi náhodou poradiť nejakého dobrého pediatra/pediatričku v Galante?? 🙂

Diiiky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre