• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky zo Serede

26. septembra 2017 
Caute,tak navrhnite nejaky den,mne to vyhovuje hocikedy,prisposobime sa
13. máj 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No inac jak pozeram na toto pocasie, to ako na just. :rolling_eyes: Cele dni pripeka, a ked sa zacne stretko planovat, tak je zamracene. Aspon nie je tak horuco, ze jo... :sweat_smile: Sice zatial neprsi, ale zakon schvalnosti poznam, len co vytiahnem paty z domu, zacne poprchat. Pche. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, ale snad sa to vycasi, ved su traja zmrznuty a to tak vzdy byva, budme radi ze u nas nepadali krupy ako v Ziline :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mam tento tyzden zrovna menej casu,ale zajtra som sa dohodla s bubatinlkom, teda ak bude mat cas, ale som jednoznacne aj za hromadne stretko :wink: Takze co takto v podelok,alebo utorok buduci tyzden okolo 15tej?A este kde?
13. máj 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To by slo, ten pondelok/utorok poobede... :slight_smile: Mozme si dat niekde zraz, a pak sa pohnut dalej. :confused: :slight_smile:
13. máj 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za,tak cakajme kto sa este prida a dohodneme to
13. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mohlo by sa pridat co najviac, aby bolo veselo. :slight_smile: (Aj ked mne byva veselo aj ked som sama, schizka to isti.) :grinning:

Barbor, co ty tu tak neskoro?
13. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ze tu uz nikto neni a ty si tu bola Mexx...
13. máj 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a pozeram, ze si tu bola este aj po mne. :slight_smile: A to som o jedenastej uz isla z Kona het, ze nech nestrasim... :zipper_mouth:

Bre ranko. :slight_smile:
14. máj 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johnie, ahojky... super, že si to tu nejako rozprúdila.. aj keď už 2 dní zase nič... :grinning:

baby, spíte? :slight_smile:

ja tiež nie som zo Serede, bývame v Galante, ale v Seredi sme tiež dosť často.. :slight_smile:
14. máj 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.. tak ja som si stranu 109 nejako nevšimla.. :grinning: tak ospravedlňujem sa, nespíte... :wink: :wink:
14. máj 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninny, to mozno z toho soku, ze sa tu prehodilo par slov, si si ani nevsimla... :grinning: :wink:
14. máj 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ale co sa sem da pisat ked tu nikto akurat neni,nie?
no ja som akurat dovysavala lebo moja sikovna Barborka vie tak krasne papat ze az :angry:
no v druhej izbe ma zas cakalo prekvapko od nasej Miusky,roztrhana servitka na franforce :angry:
14. máj 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barbor, no ked v tej druhej izbe necakalo hovenko, tak uplna pohoda... :sweat_smile: :wink:
14. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len rychlo nakuknem lebo sledujem este euroviziu
no to by ma porazilo mexx,uz je naucena,aj som sa cudovala ze jak lahko
14. máj 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak moze mat nejake vypadky aj naucena... :grinning: Ale tak lepsie bez vypadkov. :zipper_mouth:
15. máj 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes to vyzera na lepsie pocasie ako vcera, hlavne teplejsie...tak som zvedava, ako nakoniec bude, a co este cez vikend... :confused:
15. máj 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barborenka, mna takéto prekvapka, v podobe niečoho roztrhaného občas čakajú od nášho havina... :grinning:
15. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak maly ma dnes totalne prevrateny rezim, v noci dobre nespal a potom spal do 10tej a ja snim :grinning: a teraz este len ide spat,tak ho dam aspon na hodku a v noci budeme zasa zurovat :wink:
15. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli, no uzivajte si, uzivajte... :grinning:

Som bola vonku pred chvilou, len som vybehla narychlo do kniznice, a normalne je sparno, oproti tej kose, co rano bola...jak v aprili zas... :sweat_smile: Pockam chlopa, kym sa vrati z prace, a pojdeme von hadam...
15. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elinka,my mame taky rezim ze radsej sa s nim ani nebudem chvalit,mala si spi kedy sa jej chce
ninny aj nasa Miuska je havinko,akeho mate vy?nasa ma este len 4mesiace je to yorkshir
Mexx my sme boli dnes cely den v Seredi,no a tam sa na net nemam ako dostat nakolko mam 4segry a normalne je tam na neho poradovnik
Mexx?teraz pozeram ty mas babo?
15. máj 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx asi myslela ze ma 5 mesacneho psika ci nie? :wink: alebo si stihla prist k nejakemu uz rovno 5 mesacnemu babu? akoze bez porodu? :grinning:
15. máj 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, nie, ziadny psik, prave nefalsovane dieta to je. :wink:
16. máj 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx ale potom nam to musis vysvetlit lebo teraz nechapeme :astonished:
16. máj 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coze ani ja tomu nechapem???rozmyslam nad adpociou?Mexx ty chodis casto do kostola?v Seredi?
16. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mexx kde si?ja tu furt nakukam uz ma napadlo ze to moze byt ak krsniatko? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. máj 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, ani krstniatko to nie je. :wink:

Barbor, preco s tym kostolom? :confused: Chodim ako chodim, no... :pensive:
16. máj 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak napis!!!!!naozaj mas baby?a nepochvalila si sa?pytala som sa na ten kostol preto lebo moja segricka jedna je ako by som to nazvala kostolna myska a videla ta tu na tej mini fotke a zevraj si jej strasne povedoma z kostola
16. máj 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moze byt, ze ma pozna z kostola, istu dobu som tam chodila dost vyrazne, potom zas menej, zas viac, zas menej...a tak. :slight_smile: Mozno ju aj ja poznam, ktovie...
16. máj 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moze byt ale mexx odbocujes od temy,kto je MAUGLI?
16. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj syn. (Teraz.) :wink:
16. máj 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok