Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

barborenka
13. máj 2009

Caute,tak navrhnite nejaky den,mne to vyhovuje hocikedy,prisposobime sa

mexx
13. máj 2009

No inac jak pozeram na toto pocasie, to ako na just. 🙄 Cele dni pripeka, a ked sa zacne stretko planovat, tak je zamracene. Aspon nie je tak horuco, ze jo... 😅 Sice zatial neprsi, ale zakon schvalnosti poznam, len co vytiahnem paty z domu, zacne poprchat. Pche. 😝

elinka27
13. máj 2009

no veru, ale snad sa to vycasi, ved su traja zmrznuty a to tak vzdy byva, budme radi ze u nas nepadali krupy ako v Ziline 😝 ja mam tento tyzden zrovna menej casu,ale zajtra som sa dohodla s bubatinlkom, teda ak bude mat cas, ale som jednoznacne aj za hromadne stretko 😉 Takze co takto v podelok,alebo utorok buduci tyzden okolo 15tej?A este kde?

mexx
13. máj 2009

To by slo, ten pondelok/utorok poobede... 🙂 Mozme si dat niekde zraz, a pak sa pohnut dalej. 😕 🙂

barborenka
13. máj 2009

ja som za,tak cakajme kto sa este prida a dohodneme to

mexx
13. máj 2009

No mohlo by sa pridat co najviac, aby bolo veselo. 🙂 (Aj ked mne byva veselo aj ked som sama, schizka to isti.) 😀

Barbor, co ty tu tak neskoro?

barborenka
13. máj 2009

ja ze tu uz nikto neni a ty si tu bola Mexx...

mexx
14. máj 2009

No a pozeram, ze si tu bola este aj po mne. 🙂 A to som o jedenastej uz isla z Kona het, ze nech nestrasim... 🤐

Bre ranko. 🙂

ninny
14. máj 2009

johnie, ahojky... super, že si to tu nejako rozprúdila.. aj keď už 2 dní zase nič... 😀

baby, spíte? 🙂

ja tiež nie som zo Serede, bývame v Galante, ale v Seredi sme tiež dosť často.. 🙂

ninny
14. máj 2009

aha.. tak ja som si stranu 109 nejako nevšimla.. 😀 tak ospravedlňujem sa, nespíte... 😉 😉

mexx
14. máj 2009

Ninny, to mozno z toho soku, ze sa tu prehodilo par slov, si si ani nevsimla... 😀 😉

barborenka
14. máj 2009

sak ale co sa sem da pisat ked tu nikto akurat neni,nie?
no ja som akurat dovysavala lebo moja sikovna Barborka vie tak krasne papat ze az 😠
no v druhej izbe ma zas cakalo prekvapko od nasej Miusky,roztrhana servitka na franforce 😠

mexx
14. máj 2009

Barbor, no ked v tej druhej izbe necakalo hovenko, tak uplna pohoda... 😅 😉

barborenka
14. máj 2009

ja len rychlo nakuknem lebo sledujem este euroviziu
no to by ma porazilo mexx,uz je naucena,aj som sa cudovala ze jak lahko

mexx
15. máj 2009

Tak moze mat nejake vypadky aj naucena... 😀 Ale tak lepsie bez vypadkov. 🤐

mexx
15. máj 2009

Dnes to vyzera na lepsie pocasie ako vcera, hlavne teplejsie...tak som zvedava, ako nakoniec bude, a co este cez vikend... 😕

ninny
15. máj 2009

barborenka, mna takéto prekvapka, v podobe niečoho roztrhaného občas čakajú od nášho havina... 😀

elinka27
15. máj 2009

tak maly ma dnes totalne prevrateny rezim, v noci dobre nespal a potom spal do 10tej a ja snim 😀 a teraz este len ide spat,tak ho dam aspon na hodku a v noci budeme zasa zurovat 😉

mexx
15. máj 2009

Eli, no uzivajte si, uzivajte... 😀

Som bola vonku pred chvilou, len som vybehla narychlo do kniznice, a normalne je sparno, oproti tej kose, co rano bola...jak v aprili zas... 😅 Pockam chlopa, kym sa vrati z prace, a pojdeme von hadam...

barborenka
15. máj 2009

elinka,my mame taky rezim ze radsej sa s nim ani nebudem chvalit,mala si spi kedy sa jej chce
ninny aj nasa Miuska je havinko,akeho mate vy?nasa ma este len 4mesiace je to yorkshir
Mexx my sme boli dnes cely den v Seredi,no a tam sa na net nemam ako dostat nakolko mam 4segry a normalne je tam na neho poradovnik
Mexx?teraz pozeram ty mas babo?

elinka27
15. máj 2009

mexx asi myslela ze ma 5 mesacneho psika ci nie? 😉 alebo si stihla prist k nejakemu uz rovno 5 mesacnemu babu? akoze bez porodu? 😀

mexx
16. máj 2009

Nie, nie, ziadny psik, prave nefalsovane dieta to je. 😉

elinka27
16. máj 2009

mexx ale potom nam to musis vysvetlit lebo teraz nechapeme 😲

barborenka
16. máj 2009

coze ani ja tomu nechapem???rozmyslam nad adpociou?Mexx ty chodis casto do kostola?v Seredi?

barborenka
16. máj 2009

Mexx kde si?ja tu furt nakukam uz ma napadlo ze to moze byt ak krsniatko? 🙂 🙂 🙂

mexx
16. máj 2009

Nie, ani krstniatko to nie je. 😉

Barbor, preco s tym kostolom? 😕 Chodim ako chodim, no... 😔

barborenka
16. máj 2009

tak napis!!!!!naozaj mas baby?a nepochvalila si sa?pytala som sa na ten kostol preto lebo moja segricka jedna je ako by som to nazvala kostolna myska a videla ta tu na tej mini fotke a zevraj si jej strasne povedoma z kostola

mexx
16. máj 2009

No moze byt, ze ma pozna z kostola, istu dobu som tam chodila dost vyrazne, potom zas menej, zas viac, zas menej...a tak. 🙂 Mozno ju aj ja poznam, ktovie...

barborenka
16. máj 2009

no moze byt ale mexx odbocujes od temy,kto je MAUGLI?

mexx
16. máj 2009

Moj syn. (Teraz.) 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre