Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

barborenka
16. máj 2009

teraz?ty mas "pozicane"dieta?ja som uz z toho jelen

barborenka
16. máj 2009

no uz som na to asi dosla...... 🙂 🙂 🙂

mexx
17. máj 2009

Barbor... 😉

barborenka
17. máj 2009

prejem vam vela,vela lasky od maleho drobceka a vas obdivujem,velmi,tento tyzden musi byt to nase stretko takze piste komu to kedy vyhovuje 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

barborenka
18. máj 2009

no kde ste?????

mexx
18. máj 2009

Ja som tu. 😎 Tak ako? Mohli by sme sa tento tyzden nejako zorganizovat. 🙂 Mne by sa to hodilo od stredy do piatku asi kedykolvek, myslim... Ako vam? 😕

barborenka
18. máj 2009

no mne tak isto,tak ratajme od stredy,napriklad o takej tretej uz len urcit ten spravny den,takze baby cakame 😀

mexx
18. máj 2009

No Barbor, prinajhorsom (alebo prinajlepsom) prideme my dve. 😀

barborenka
18. máj 2009

jasnacka,mne to nebude vadit a tebe uz duplom,nie?

elinka27
18. máj 2009

tak ja v stredu nemozem co takto vo stvrtok?

elinka27
18. máj 2009

inak s bubatinkom sme sa uz stretli 😝

elinka27
18. máj 2009

mexx je "profi rodic " ak sa to tak vola, a klobuk dole, my sme tiez uvazovali ze by sme sa na to dali,len sa bojim,ze by mi srdce puko,keby malo dietatko potom od nas odist... 😒

mexx
18. máj 2009

Eli, ta uz aj ty si vysnorila? 😀 No vidis... 😉

Ja sa toho tiez bojim, ze ako to zvladnem potom, teraz sa mi to zda strasne lahke a daleko, ale ked si predstavim, ze k tomu dojde, nie je mi vsetko jedno. Dufam, ze to zvladnem, zvladli ini, tak snad to pojde aj nam... 😅 Kazdopadne mam teraz svoj vysneny job, takze pre tieto dni som spokojna. A v buducnost budem dufat svetlu... 😉

Mne je jedno, moze byt aj stvrtok, sa mi tiez hodi mozno aj viac ako streda... 😕 Ale sme schopni sa prisposobit, ak bude pekne pocko, tak kedykolvek... 🙂

elinka27
18. máj 2009

mexx ja som tiez o tom uvazovala a tak som citala tu temu a tam som nasla prispevky od teba a tak som si to dala dokopy 🙂

barborenka
18. máj 2009

no jak ste sa krasne rozkecali,elinka presne aj ja som to tako zistila,zahrala som sa na detektiva a snorila som tu o mexx ked nas takto napinala,no dobre tak to dajme na stvrtok,mote byt o 16.00hod.?podla toho ako vam spinkaju drobci,Baska nesppi tak nam je to jedno,este by sa mohla pridat aj bubatinko,eli nemas na nu tel.ze by si jej dala vediet,ked tu uz tak dlho nebola?

mexx
18. máj 2009

Mne to dieta spi ako sa mu zachce, a je mu uplne jedno, ci doma alebo vonku v kociku. 🙂 Takze to pokojne necham na vas, co vam decka musia spinkat doma. Ale o takej tretej/stvrtej by to bolo fajn. 🙂

barborenka
19. máj 2009

no dobre ranko,upresnime si to teda vo stvrtok o 15:00hod a miesto urci ty mexx 😀

mexx
19. máj 2009

No kolke vysady. 😀 Mne je jedno, mozme niekde v "centre" (az vobec ma Sered nejake centrum, ze), aby sme sa nehadali, kto to ma blizsie. 😉 Trebars pri kostole, alebo aj hocikde inde. Nepytajte sa mna, chorobne nerozhodnej... 😅 😀

barborenka
19. máj 2009

dobre o 15.00hod pro kostole,hadam sa spozname,som zvedava kolke tam dojdete

mexx
19. máj 2009

No ak nebudu traktory padat, tak prideme, snad tam neostanem sama alebo vo dvojici s Barborenkou (niezeby mi nestacila)... 😀 😉

elinka27
19. máj 2009

tak my prideme,len neviem ci to na 15tu stihame, lebo maly si niekedy pospi aj dlhsie, tak mi hodte niektora cislo do IP a ak by som nestihala zavolam kde ste a pridem za vami, ak by sa dalo mozeme sa presunut do parku nech si krpci pobehaju,bo mojho v kociku neudrzim 🙂 a bubatinkovi som spominala sme v kontakte a mam na nu aj cislo,tak cakam ci sa vyjadri a pride,ale myslim,ze nebude problem.Pisem si to do diara vo stvrtok 21.5 o 15.00 pri kostole 😉

barborenka
19. máj 2009

jeeej tak teraz som sa potesila,takze nam to takto vychadza,super,uz sa tesim,moja bude jedina baba uz sa nevie dockat

barborenka
19. máj 2009

Elinka my sme sa dnes urcite videli....ze si to bola ty v tej Sintave?

elinka27
19. máj 2009

barbor ano bola som to ja, ty si bola ta v slnecnych okuliaroch so psom ze? 😉 aj ja som na teba pozerala ale nebola som si ista.
bubatinko asi vo stvrtok nepojde bo ide s malym na poradnu,takze uvidime

mexx
20. máj 2009

Eli, zase ste zurovali s Kubkom, ked o takom case este visis na nete? 😉

Barbor, no tvoja mala bude velka panicka, jedina zenska, moze vyberat aj preberat... 😀

barborenka
20. máj 2009

no to som bola ja s tym psikom,sak ked pojdu z poradne tak by mohli prist za nami
Mexx ona bude taka panicka ze cely cas nepovie ani slovo,ona sa strasne hanbi ale doma a medzi tymi co pozna je jak cert,niekedy mi to ani verit nechcu ze ako moze byt ona taka zla,napr.dnes rano mala taky vystup ze az,urcite zobudila polku baraka,no a len koli tomu ze ked zaspala bol u nas este jej krsny s priatelkou a rano uz nie,tak robila za to oracie

mexx
20. máj 2009

Barborenka... 😀 Som sa normalne pobavila. 😀 No som zvedava na tu tvoju herecku... 😉 Ale aj na Kubka sa tesim, som ho dlho nevidela, a co si pamatam, tak on s oblubou velmi rychlo rastie...tak som zvedava, jak to terazky vypada... 😉

barborenka
20. máj 2009

ja sa tesim na vsetko nakolko som nemala tu moznost nikoho vidiet

mexx
20. máj 2009

No ved ked bude takto pekne a budeme v lete doma, tak mozme chodit von hocikedy. Mna to samu nebavi, to je take otupne, uz s niekym ked sa ide, je to lepsie... 🙂

barborenka
20. máj 2009

jasne,ja som furt volna,ja ked idem tak len s mamu a s kamosku ale ta nema este baby ale uz sa nosi v brusku,lebo moje rovestnicky namaju este deti tak nemam s kym chodit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre