Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

elinka27
1. aug 2009

oki, tak teda nechcem 😀

sisstin
6. aug 2009

elinka27: čau ženo 😵 došly ti ty pigmenty? Pak hod fotko, co jsi na sobě vykouzlila 😀 😀 😀

barborenka
17. aug 2009

no hallooo,co je s vami???

mexx
17. aug 2009

Som si akurat vecer hovorila, ze rano sem musim napisat, ze ci ste pokapali, zeny. 😀 Barbor, si ma predbehla. 😉

No ozaj, co je s vami? A co s tym stretkom? Ja bych sa stretavala donemoty, tak organizujme... 🙂

barborenka
18. aug 2009

ja tiez,takze ako vzdy mne to vyhovuje stale,prisposobime sa....

mexx
18. aug 2009

Ako vzdy u nas podobne, len to uz nejako dotiahnut. 🙂

barborenka
18. aug 2009

dotiahnut sem ostatne......
Elinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,kde siiii???

mexx
18. aug 2009

Tak potom este dotiahnite aj menej horuce pocko... 😀 😉

barborenka
20. aug 2009

mexx ja skusim pohladat cislo na elinku,tusim mi ho pisla niekedy do ss a dam jej vedet lebo takto sa k nicomu nedopracujeme...

elinka27
27. aug 2009

jezis tu sooooom 😀
pocujte nemate niektora dobre referencie na zubara?Potrebujem ist nutne s malym zubarke mal uraz a bolo by dobre keby sa mu na to pozrel zubar, ale bohuzial moja zubarka v TT mi ho nezoberie, pretoze tam nepatrime podla obvodu a mozem byt vraj rada ze si nechala mna, tu v Seredi Danajova vraj nema nasu ulicu v obvode tak akoze nas asi nezoberie,lebo ma plny stav, Mudr.Franta je uz vraj zruseny,a jedna ma dovolenku tak este pockam co ta povie.No normalne som nasrata ako pes a nebudem veru ani cenzurovat slovnik, asi s nim nakoniec pojdem sukromnemu kde sa plati vsetko asi aj vzduch co tam dycham, a to ze volba lekara, k...y su to!Na chiururgii v Ga ani radsej nespominam,tam sme cakali 2 hodiny na chodbe na RTG s podozrenim na otras mozgu!!!Najprv rentgenovali ludi co isli na kontrolu !!!A za toto platim odvody!
Akoze sorry ale taka som nastvana az no, poslite mi niektora nejaky kontakt na zubara s ktorym ste spokojna, uz nech to stoj i co chce.Diki

ivi.d
27. aug 2009

elinka 27 , ja chodím dok. Markusovej aj neter a synovec a sme spokojný samozrejme sa u nej platí. je tam ako je lekáreň Lovecký na poschodí v meste.

mexx
28. aug 2009

Eli, ja mam sukromnika v Hlohovci, ale je perfektny. Ak by ste nenasli ine blizsie, dam ti kontakt. On je super. 😉

elinka27
30. aug 2009

babule poslite mi do IP cisla dik, skusim si to obvolat

barborenka
16. sep 2009

no co???zijeme,nezijeme???

barborenka
29. sep 2009

nezijeme.......

ninny
2. okt 2009

Maminky z Bratislavy, Trnavy, Galanty a Serede nemáte záujem o plienky za dobrú cenu, ak áno tak kuk sem:
www.najlacnejsieplienky.sk
Ak by ste mali zaujem, tak piste do IP...
Cez zo mňa je to bez poštovného... 😉

mexx
20. okt 2009

Umreli ste bezo mna, uplne ste umreli. 😝 😀 Nevadi, ozivime... 😉

Herecky, kupujeme byt v Seredi, ideme prerabat, takze uz tam budeme zase skoro stale, a touto cestou dorazne vyzadujem nejake stretka, lebo aj decko vyzaduje stretka. 😀 Tak dufam, ze sa nam podari daco zorganizovat v dohladnej dobe. 😉

elinka27
25. okt 2009

mexx no hadam do tychto Vianoc to stihneme 😀

barborenka
1. nov 2009

no caute,ja som sa uz prebrala,po tej smrti 🙂 ,dnes je aj sviatok vsetkych svatych,takze baby od dnes hadam ozijete VSETKY.... 😀 .mexx to sa teda tesim,budeme viac spolu,supis,my sme s Basuru skoro stale same,uz nam to ide na nervy,neviem kto krici viac po kom,ci ja po nej alebo ona po mne,takze potrebujeme zmenu..... 😝

mexx
10. nov 2009

No Barbor, ked tvoja po tebe huci v troch rokoch, som zvedava, co bude robit totok nase decko, lebo to po mne huka uz teraz. 😀 Prisamvacku by som uz najradsej bola v tej Seredi, tam je aspon kam chodit, ked len po meste, tuto je to teraz take otupne, ked uz nie je pekne pocko... No sak snad sa zmozeme teda na nejake to vianocne stretko. 😀

mexx
8. dec 2009

No ale baby...fuj, hanba. 😝 😀

elinka27
21. dec 2009

mexx jej maly ma uz rok?to uz vam musi behat po dome co? 😀

bubatinko
6. jan 2010

halo elinka 😉 vy aj zijete s malym stratila som tvoje cislo tak by sme sa aj stretnut mohli niekedy a citam ze cakate prirastok tak blahozelam ....ozvi sa pls papaaa 😎

mexx
6. jan 2010

Jeeej, tu to ozilo na chvilu, a ja som zmeskala. 😀

Eli, no po dvoch nohach este len zacina, sa asi boji alebo co, lebo on sa aj vyberie sam, ale ked zbada, ze ide alebo stoji sam, tak si hned sadne. 😀 Tak chodi len za ruky, to ho bavi, a stvornozky je jak sinter, vlezie hlavne tam, kde nemusi. 😅 Klasika. 😉 A tiez pozeram, ze 7tt, no to je hezkeeeee...gratulovam. 😵

My stale nie sme prestahovani, ale pevne verime, ze to je otazka uz len niekolkych dni, myslim, ze vo februari by sme uz mohli byt doma. 😵 Potom sa tesim na fajnove velke stretka. Eli, nebyvas daleko, tak to svihneme niekde na pol ceste... 😀 😉

A ostatne babule ako? Zijete? Rozhybme to tu trosku... 😅

bubatinko
7. jan 2010

😎 ..................... 😀 ................................kdeze ste?? .... 😉

elinka27
10. jan 2010

baby co sa tyka 7tt zatial nieje k comu gratulovat,bohuzial,vratila som sa prave z nemocnice,a mam diagnozu anembryomola,a na zazraky neverim,takze teraz ani nejak nemam naladu na stretavanie sa 😒

mexx
10. jan 2010

Tak ja sice neviem, co to je, ale podla tvojho vyrazu usudzujem, ze nic dobre, a je mi to luto... ☹ Chapem, ze sa ti nechce nic... 😔

elinka27
10. jan 2010

no mexx este to nemam presne potvrdene ale zasa ani vylucene,takze som v obdobi cakania,v stredu mam ist na kontrolne sono, a tam sa uvidi.

mexx
11. jan 2010

Aha...tak to budem drzat paluchy, mozno sa to zvrtne... Budem na vas mysliet. 😔

bubatinko
12. jan 2010

eli to mi je luto 😒 daj vediet ako to dopadlo.....a ako sa mas ..... drzim palce .............posielam objatie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre