Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

bubatinko
22. jan 2010

mexx ja chodim tu ku dr. Kralovi ..... je to sukromny gynekolog tu v Seredi a som s nim vcelku spokojna je taky ludsky aj pokeca vysvetli a pri vysetreni je taky jemny, ziadny "drastak" ze mas zle pocity z toho...... ale aj nanho som uz pocula ze nieje nic moc ale ja som spokojna s nim.... inak aj fesak je to 😀 typujem mu max 35rokov 😎

johnie
25. jan 2010

ahojte..
k cimovej > presne to sa stalo aj mne, mala som rakovinu prsnika a chodila som k nej, stale nejavila zaujem o to ze mam hrcku, dokonca mi povedala ze preco som na nu neprijemna ze ona nemoze za to ze som z toho nervozna... 😠 a teraz ako citam co si napisala bubatinko tak mam chut tiez podat staznost na nu... obycajna p**a to je!!!
k stretku > som za len dajte vediet ak budeme vediet tak sa pridame 🙂
eli velke gratulacie k tehu

elinka27
26. jan 2010

mexx chodim do TT k Mudr.Eliasovi a som s nim spokojna a preto ma ani netrapi,ze za nim dochadzam a nemam ho tu v Seredi.

Lunika vitaj naspat,100rokov som ta nevidela,mam pre teba aj tie veci nachystane a ty si sa ani neozvala 🙂

lunika
27. jan 2010

baby držte palce v piatok to už budem vedieť naisto. a ked budem tehu tak potom jupíííííííííííííííííííííí

elinka27
28. jan 2010

no Monci uz nech je teda piatok,mohli by sme spolu v lete kocikovat 😉

elinka27
2. feb 2010

zasa to tu nezije, a monca sa ani neozvala ci to vyslo,hm...

bubatinko
3. feb 2010

jee Eli ty mas termin ako som ja mala so Sebinkom 😀

mexx
3. feb 2010

Eli, to uz su definitivne mena? Zina sa mi paci. 😉

Dnes zas dobre chumeli... By som isla len tak von, ale musim cakat na MM a pojdeme pak riesit trvaly pobyt a nove doklady, tak dnes asi nista-pista. Uz nech sme doma a je uplny klud.

Jak to vyzera s tou Moncou? 😕 Ze kolko deti sa bude teda v lete kocikovat... 🙂

elinka27
11. feb 2010

tak Monca zatial nist,takze sa musia snazit dalej 🙂 Ja som bola na par dni v TT u nasich a vcera sme prisli domov.Tak som az dnes sa dostala k pocitacu.
Co sa tyka mien tak dievcatko zatial definitivne,ale s manzelom este bojujem o chlapcenske meno,lebo on sniva o Hugovi,ale mne sa nepaci 😝

mexx
12. feb 2010

Mne sa Hugo celkom paci. Matejov je teraz strasne vela. 😉 Alebo by som vybrala nejake este uplne insie... 😀 😉

bocianka
22. feb 2010

Ajojte,neviem,ci si na mna spominate,ja som vas tu trosku zasypavala otazkami este pocas tehotenstva,bo sme sa mali este pred porodom nastahovat.tak sme sa suchtali,ze sme dorazili az s trojmesacnym babom 🙂 rada by som spoznala mile seredanky, elinke gratulujem 🙂

mexx
22. feb 2010

Bocianka, tak ja konkretne natahovanie so stahovanim chapem. Uplne mi uz z toho sibe, stale sa to taha a je to o hubu. No a tiez sa tesim, ked uz budem fujazdit po meste a nahanat tot ostatne baby. 😀
A kde presne byvate? 😕

bocianka
22. feb 2010

Mexx,no presne 🙂 ale neboj, aj vy to budete mat stastlivo za sebou. My byvame na Spadovej. A vy sa kam stahujete?

mexx
22. feb 2010

My ideme na Pazitnu, to je dost blizko. 😉 A v podstate aj Elinka byva blizko. 🙂

elinka27
22. feb 2010

mexx pazitna to je kde? 😀 inak spadova je hned za rohom ako ja byvam, bocianka ja byvam na A.Hlinku, dokonca aj jeden cinziak zo Spadovej mame hned kolmo na ten nas 🙂

Baby dnes som bola na poradni a videla drobca ako si cuca palec 😀

mexx
23. feb 2010

Eli, Pazitna je hned za Progresom, tie tri cinziaky. My sme hned v prvom, prvy vchod od cesty. Taky kriklavo zeleny. 🙂
No pjekneee, tak sa vam dobre dari, tesim sa. 😉 Uz aj Jakubka pripravujete na surodenca, ci este nie?

elinka27
23. feb 2010

no ja mu stale hovorim ze bude mat surodenca a ze ma nema rozculovat,ale zatial to nejak nezabera 😀

mexx
23. feb 2010

Som si to zivo predstavila... 😀 😀 😀

mexx
23. feb 2010

Inak dnes jak som prisla do Serede, vystupim z auta, a take teplo ma ovialo, fajny vzduch, ako keby jarny... Tak som si hned zas povzdychla, ze uz nech sa to nejako utrasie a mozeme s drobcom chodit po vonku. 🙂

bocianka
23. feb 2010

Tak super,ze ste tak blizko 🙂 kedy chodite s malymi von? Dnes som zistila,ze uz trpim samomluvou resp. rozmyslam nahlas uz aj pocas prechadzky 😀 Baby neporadite dobru kadernicku?

mexx
24. feb 2010

Boci, ja mozem odporucat kadernictvo NaFe na Andreja Hlinku, robia tam velmi sikovne baby, ale je mozne, ze nie su najlacnejsie... 😅 Neviem, kolko tam co stoji, nemam vlastne potuchu, co je dnes normalna cena v kaderncitve, mna vzdy strihala teta...ale teraz aj ja rozmyslam, kam budem chodit, lebo sami akosi nechce po rodine... 🙄 🤐

elinka27
24. feb 2010

ja chodievam vedla nafe,tam je take male kadernictvo,maju take oranzove natrete dvere,je lacnejsie a som spokojna,v nafe som platila 2x tolko a vobec sa mi nepacilo ako ma taka mlada ostrihala vyzerala ako ucnica alebo co no des.Odvtedy som tam nebola.Ale ako sa hovori 100ludi 100chuti 😉
Kubko je teraz chory,ale v piatok ideme na kontrolu,ak bude vsetko oki,tak sa mozeme dohodnut na nejakej prechadzke

bocianka
24. feb 2010

dakujeem, skocim to zajtra obzriet 🙂

mexx
24. feb 2010

No jasne, kazdemu vyhovuje nieco ine. Mna v NaFe vzdy strihala/cesala majitelka, tu som mala oskusanu uz davno, ale nemusi sa kazdemu pacit. Treba skusit osobne. 🙂

Aj dnes bolo tak fajne, ze by sa dalo po vonku chodit dobre... 🙂 Len my sme boli v BA v decaku na schodzi, tak si to tam chlapi moji uzivali spolu, kym som ja schodzovala. Ale bolo fajn, taky dobry skorojarny vzduch... 🙂

eviitka
24. feb 2010

ahojte baby, som nova tehula v tomto uzastnom pestrom mestecku 🙂)tak dufam,ze tu najdem spriaznene duse..

mexx
25. feb 2010

Ahoj Evitka, tak vitaj medzi nami... 🙂

elinka27
25. feb 2010

evitka vitaj,
baby ja som dnes mala dost,taky budicek som mala ze az do placu mi bolo.Kubko je taraz chory a vcera vracal chudak hliene..Dnes rano sa zobudil so silnym placom,vytiahol ma z postele,aby som s nim isla do kuchyne,tam ukazal na smetny kos a chytil ma za brucho so slovami " babo tam" akoze ho mam zahodit, a ze "Kubko babo" a zacal ma stiskat.Asi sa mu snivalo nieco nepkne o jeho surodencovi v brusku 😒

lunika
25. feb 2010

no čaute baby ako sa máte? 🙂 ja zatial nič nebudem predbiehať situaciu nechcem nič zakríknúť fnu 😢 k snád sa to podarí.

barborenka
26. feb 2010

ahojte baby a vitam nove kocky,
no konecne bolo aspon 2 dni pekne ale nam je to na figu lebo Baska je chorucka,tak sa jedujeme doma,hned ako sa vycasi si mozme dat to stretko,ja sa uz neviem dockat teplucka

bocianka
26. feb 2010

ahoj eviitka, prajem ti pekne tehotenstvo, budes mat oktobrovca ako my 🙂
mexx nakoniec som sa objednala k Lucii, teda kadernictvo Lucia, to mam hned pred domom, som si to ani neuvedomila a je taka mlada, tak snad ma neosklbe, aj ked moj syn mi vytrhol uz tolko vlasov (tie ktore mi same nevypadli po porode), ze neviem, ci sa da z toho este urobit nejaky uces 😀
elinka, take nieco podobne mi hovorila jedna holka z porodnice, ze starsia dcerka chcela, aby dali babo z bruska zjest ich psikovi 😖 co sa v tych detskych hlavickach deje..
lunika a kedy budes vediet? drzim palce 😉
barborenka nech ti Baska cim skor vyzdravie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre