• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky zo Serede

26. septembra 2017 
Zas ma prsat? Na nerf... :rolling_eyes: No uvidim, ze jak to bude vyzerat buduci tyzden teda, zatial nemam potuchu, co budeme robit. Odvcera nas kvari nejaka crevna viroza, teda mna nie, maleho. :sweat_smile: Dufam, ze mu to prejde a bude fit...
30. apr 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, idete niektora na burzu do MMC v utorok doobeda? :confused: Ja chcem ist a samej mi je otupno... :sweat_smile:
15. máj 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx chcela som ist,ale skor predat veci po malom potrebujem,ako nieco kupit,aj som tam bola informovat sa ze co a ako,ale bohuzial prave tie dva dni som prec.Ake cislo ma maly?Mam veci na predaj tak sa mozeme dohodnut
16. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa v tych cislach furt nevyznam, vacsinou kupujem velkosti oznacene po mesiacoch. :sweat_smile: Teraz nosi prevazne na 9-12 mesiacov, ale zalezi od toho, co to je konkretne, lebo niektore veci su mu dobre aj tie malinke stale. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja by som chcela popozerat hlavne nejake handry na mrnuskov, o chvilu nam pribudne dalsi drobecek z domova, tak chcem vyuzit taketo lacnejsie moznosti, lebo kupovat vsetko nove nijako nevychadza z domovackych prispevkov... :pensive:
16. máj 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eli mi sa už niekedy aj stretneme alebo až na tom dôchodku xixi
23. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem veru,ale ja mam tie veci uz tak dlho pre teba nachystane :grinning:
23. máj 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lunika,takze dalsi chlapcek? :slight_smile:
26. júl 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak další chlap čo už musím sa zmieriť
28. júl 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute mice, zijete? Som sa sem dostala po dlhej dobe, hadam uz coskoro budem mat normalnejsi pristup na net... :sweat_smile:
Eli, som ta minule videla z balkona, ste na parkovisku pod nami akurat nasadali do auta, boli ste na zmrzku. Krasne brusenko uz mas... :wink:
29. júl 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx ahoj mexx, jee ty sa staras o deticky z domova? zo Seredskeho? prosim ta, od ktoreho poskytovatela mate zriadeny internet? pretoze my mame zatial len mobilny a hladame nieco schopne. dakujeem :slight_smile:
30. júl 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Boci, jo, ja sa staram o deticky z domova. :wink: :dizzy_face:
Net mame od T-Comu, ale este stale ho nemame zapojeny, lebo v baraku je nejaky problem s kablom. Predtym sme ho mali dva roky a boli sme spokojni, tak snad budeme aj nadalej. :slight_smile:
3. aug 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booooze tu to tusim pomrelo :angry:
17. aug 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja furt zijem a kukam sem tristo raz za den, ale sak ked nikde nikoho... :sweat_smile:
17. aug 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ze vsetci sem kukaju ale nikto nepise :slight_smile:
17. aug 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak rychlo seccia pisat. :sunglasses: :grinning:
Eli, na jako si uzivas posledne dni tehu? :slight_smile: Jakubko sa tesi?
17. aug 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx "uzivam" si to veru,kazdy den dufam,ze uz to bude a stale nic,Kubko sa tesi cim je blizsie termin porodu tym je on zivsi a ja nestiham za nim a este sa mi aj smeje stupel jeden ked za nim beham a vidi ze ho nedobehnem :grinning:
18. aug 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli, uuuuuuuuz? :confused: Podla FB asi uuuuuuuuz! :grinning: :wink:
27. aug 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx ako ze uz?skor konecne :grinning:
28. aug 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak konecne, sak si hovorila, ze mas termin 30-teho, to je az v pondelok. :grinning:
No a ako? Aka je princezna? Predpokladam, ze uplne princeznovska... :slight_smile:
28. aug 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx ano,ale narodila sa len o 6 dni skor,tak to je v pohode.Je nadherna a dobra, tak dufam,ze jej to zatial vydrzi,ked bude viac casu a energie tak pridam fotky lebo este len dnes nas pustili domov :sunglasses:
28. aug 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si to uzivajte, a zelam rychle zladenie. :wink: Dufam, ze sa niekedy v dohladnej dobe vyberieme kocikovat... :slight_smile:
28. aug 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminy :slight_smile: ... chcem vas zavolat na plavanie tehuliek do Trnavy..je tam uplne super..ja prave končim 2 mesačny kurz...je to v Kvapke, tam kde plavaju babatka...voda je slana, takze nehrozia ziadne infekcie...okrem plavania , cvičenia sa s nami chodi porozpravat i dula , ktora nam robi predporodnu pripravu...velmi sa mi tam pači , chcela som sa s vami podelit :slight_smile: a povedat,ze take niečo super existuje :slight_smile:konečne aj na Slovensku ..ak je tu niektora z vas, čo sa tam stretavame, ozvite sa :slight_smile:
3. sep 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,som najnovsia tehulka zo Serede, nie je tu knito okrem mna???? Sharazad dakujem za kurz,urcite ho o rok vyuzijem..
13. okt 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviitka no uz sem moc bab nechodi :slight_smile: ale sem tam nakukneme
13. okt 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tehotnych v Seredi niet? zeby som ostala sama opustena? kde mi odporucate rodit mimochodom,nie som rodena seredanka..
13. okt 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som sem aj chodila, ale sak ked je tu tak mrtvo. Inac som tu kazdy den, len vas nikde... :sweat_smile:
13. okt 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx dame to stretko?vratim ti uz aj tu satku,mam uz svoju :slight_smile:
13. okt 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviitka ja preferujem Trnavu pred Galantou
13. okt 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli, no cak mozme. :wink: Uz ti dosiel aj ten babyvak? :confused: To nemam a rada by som vyskusala, ze nakolko je to pohodlne. V pondelok si idem zobrat malu, tak potom volaktory den by sme sa mohli zrazit niekde... :slight_smile:
14. okt 2010 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elinka27 preco TT?ja som nepocula dobre veci o Tt,zato na GA nepovedal nikto nic zle,hlavne sestricky su tam super..
14. okt 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok